Kızlar Evde Yapılabilecek Maske Öneriniz Var mı?🌼

Diloss1

🍒💐🪶🪽✨🫧
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
748
952
Goz alti morlugu icin evde dogal malzemelerle maske öneriniz var midir acaba kizlar?
Bide yüz icinde maske onerisi alabilirim. Ben 1 tatli kasigi kil ve 1 cay kasigi sirke 1 cay kasigi su ile maske yapiyorum arada ama cildi isil isil gosteren sivilce yapmayan gozenekleri kuculten siyah noktalara iyi gelen icin evde yapabilecegim maske oneriniz var midir?🌸🌼🍀

Kahve içtikten sonra kalan telveyi kullanabilirsiniz. Hiç birşeyi ziyan etmeyelim 😃 bir de aloe verayla limon suyu karışımı olabilir. Aloe vera limon katılmadan göz altlarına da kullanılıyor olması lazım.

Cilt için Evde aleo vera büyütmek bence çok doğru bir seçim.. Düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz ki sadece güzellik için değil yanık ve yaralar içinde çok iyi..

Ama benim kesinlikle önereceğim şey maya maskesi.. Maya ve limon karışımı.. Anında etkisini göreceksiniz..

Bildiğim birçok evde yapılan maske var fakat bu ikisi favorim.. Ayrıca maya maskesini kullanmadan önce mutlaka cildinizin minik bir yerinde deneyin ☺️belki alerjik bir durum olabilir..

Çok da güzel bir konu açmışsınız belki bilmediğim birşey öğrenirim bende.. 😘 Takipteyim 🤗🤗

Bu arada konu geçen sene açılmış şuan farkettim eski mesajlara bakınca.. Konuyu gündeme getiren arkadaşım R redes sana da selam olsun 😂

X