Gebeliğe Hazırlık Kızlar fikrinizi ihtiyacım var bir bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Morlale8

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
3.974
4.631
27
Adetim bugün 2 gün geçti her hangi bir belirti yok yani ne adet olacakmışim gibi de belirti yok adetten 2 gün önce eşimin bir Lafına alındım saatlerce ağladım o kadarda kırıcı birşey değildi söylediği ama bilmiyorum niye böyle oldu hamilelik olabilir mi sizce birde rahminde miyom var ondan geçmiş olabilirmi adetim test yapmak istemiyorum olumsuz çıkar diye

Adetim bugün 2 gün geçti her hangi bir belirti yok yani ne adet olacakmışim gibi de belirti yok adetten 2 gün önce eşimin bir Lafına alındım saatlerce ağladım o kadarda kırıcı birşey değildi söylediği ama bilmiyorum niye böyle oldu hamilelik olabilir mi sizce birde rahminde miyom var ondan geçmiş olabilirmi adetim test yapmak istemiyorum olumsuz çıkar diye
normalde düzenli midir adetin?

Bebek bekleyişi adet gecikmesi bu psikolojik durumlardan kaynakli alingan ve hassas olabiliyoruz hemen hamilelige yorulmasın bu durum.
Bazi zamanlar 4-5 gun bile geciktigi oldu adetimin. Testler de negatifti hep. En iyisi yarin bir kan verin rahatlayın.
Dediginz gibi miyomdan kaynaklida gecikme olabilir

Bebek bekleyişi adet gecikmesi bu psikolojik durumlardan kaynakli alingan ve hassas olabiliyoruz hemen hamilelige yorulmasın bu durum.
Bazi zamanlar 4-5 gun bile geciktigi oldu adetimin. Testler de negatifti hep. En iyisi yarin bir kan verin rahatlayın.
Dediginz gibi miyomdan kaynaklida gecikme olabilir
Olabilir canım insan ister istemez takıyor biraz. Daha bekliyecem olmadı gelmezse kan verecem teşekkürler

Adet düzenli de olsa arada bazen iki üç gün gecikebiliyor..miyomda gecikme yapmış olabilir.bekleyin bı iki gün daha bence ..hayırlısı olsun

X