kızlar gelinliğime sizden de yorum alayım :)

dhasel

yuppiiiii bi bebek gördüm sanki :):):)
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331
kızlar meraba,
kayınvalidemin emrivakisi ile dün gelinlik almaya gittik. ama içime sinen ve çok begenerek taşıyabileceğim gelinliğimi buldum. sizde bi bakın bakalım begenicekmisiniz? $Biricik133.jpg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1735 gün geçti.

super87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
14.321
9
şimdiden mutluluklar diliyorum.canım çok fazla karışık geldi bana.

begenip aldıgınız gelinliğinizi bir başkası begenmeyebilir.neden yorum yaptırıyorsunuz.sonra kendinzi kötü hissedersiniz .begenilmeyen yorumlarda.

sonuçta bu size özel.ve sizin zevkinizle olmalı.ben böyle düşünüyorum cnım:KK1:

Son düzenleme:

orangenur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
128
0

begenip aldıgınız gelinliğinizi bir başkası begenmeyebilir.neden yorum yaptırıyorsunuz.sonra kendinzi kötü hissedersiniz .begenilmeyen yorumlarda.

bende mutluluklar dilerim ama arkadaşla aynı düşüncedeyim.biraz karmaşık.sade daha güzel oluyo gibi gelinlikte,
tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. belki bizim beğendiklerimizi de siz beğenmeyebilirsiniz

dhasel

Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331

teşekkür ederim. ilk gördugumde bana da karısık gelmıstı ama gıydıgımde bayıldımm. detayları farklı fakat gıyıldıgınde cok farklı duruyor.

dhasel

Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331
bende mutluluklar dilerim ama arkadaşla aynı düşüncedeyim.biraz karmaşık.sade daha güzel oluyo gibi gelinlikte,
tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. belki bizim beğendiklerimizi de siz beğenmeyebilirsiniz

teşekkür ederim fikirleriniz için. konuyu açmış bulundum umarım kötu yorum olmaz. tabıkı herkes begenıp begenmemekte özgurdur.
ınternetten uzun uzun arastırmalar yapsamda. dedıgım gıbı kayınvalıdemın emrivakısı bir tane gelınlıkcıye takılı kalmak zorunda kaldık. neysekı temmuz ayında temmuz ayında dıkıme baslıycaklar degısıklık yaptırabılırızz

uyygaar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2010
1.250
27
bazı gelinlikler üzerimizde çok farklı olabiliyor daha gzel durabilir keşke giyinip çekinseydin bir foto sen beğenmişsin ya önemli olan da odur bence

dhasel

Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331
bazı gelinlikler üzerimizde çok farklı olabiliyor daha gzel durabilir keşke giyinip çekinseydin bir foto sen beğenmişsin ya önemli olan da odur bence

evet aynen katılıyorum sana bende ılk baktıgımda fazla bulmustum ama gıydıgımde cok farklı geldı resmımı de koyuyorum :)

Eklentiler

• $05022012447-001.jpg
    $05022012447-001.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 92

pembemezarlik

*Aşkistan
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
591
0
Evet sizin hoşunuza giden bir başkasının hoşuna gitmeyebilir,tarzı olmayabilir :44:
Banada biraz abartılı geldi,benim tarzım değil.Fakat eminim ki sizin tarzınızdır ve yakışmıştır. :)
Mutluluklar :nazar:

hilaall_

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
218
1
33
bence eteklerindeki bir detayı çıkarın. :44:

yada bu yorumların hiç birine aldırmayın, her halükarda güzel olacaksınız :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2738 gün geçti.

dhasel

Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331
evet sizin hoşunuza giden bir başkasının hoşuna gitmeyebilir,tarzı olmayabilir :44:
Banada biraz abartılı geldi,benim tarzım değil.fakat eminim ki sizin tarzınızdır ve yakışmıştır. :)
mutluluklar :nazar:

çok teşekkür ederim.

takino

Arda'nin annesi
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
1.722
724
32
eğer eteklerdeki süslerden eksiltme yapabiliyorsanız daha az göz yorar
ama böylede güzel mutluluklar...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2447 gün geçti.

dhasel

Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
682
331
bence eteklerindeki bir detayı çıkarın. :44:

Yada bu yorumların hiç birine aldırmayın, her halükarda güzel olacaksınız :)

evet temmuza kadar degısık yapmak ıcın vaktımız var fıyat acısından cok daha uygun oldugu ıcın erken aldık. Temmuzda provalarda tabıkı uzerınde degısıkler yapıcaz. çok tesekkur ederım :)