Kızlar gerçekten babalarına benzeyen erkeklere mi aşık olurlar ?

laviienrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
794
823
28
Herkese iyi akşamlar kızlar. :halay:

Bugünkü derdim biraz farklı. 2 senedir biriyle beraberim ve evlenmeyi düşünüyoruz inşallah.

Konumdan da anlaşılacağı gibi bir süredir bu takılıyor aklıma. Erkek arkadaşım bazen gerçekten çok fazla babama benziyor ve ben bu durumdan korkmaya başladım. Babam çok iyi bir babadır ama pek iyi bir koca değildir. :110:

Size sormak istediğim, eşleriniz gerçekten babalarınıza benziyor mu ? Bu rivayet gerçek olabilir mi ? :eek:

Babamı hiç tanımıyorum ama inşallah eşim ona benzemez,
Anlatılanlardan az buçuk malumatım var kendisi ile ilgili.

İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun.

Evet eşim pek çok yönden babama benziyor ve benim sansim ikisi de mükemmel birer insan, koca ve baba :)

Çok şanslısınız :) babam çok iyi bir babadır ama anneme yaşattıklarından dolayı pek iyi bir koca değil o yüzden korkuyorum

Herkese iyi akşamlar kızlar. :halay:

Bugünkü derdim biraz farklı. 2 senedir biriyle beraberim ve evlenmeyi düşünüyoruz inşallah.

Konumdan da anlaşılacağı gibi bir süredir bu takılıyor aklıma. Erkek arkadaşım bazen gerçekten çok fazla babama benziyor ve ben bu durumdan korkmaya başladım. Babam çok iyi bir babadır ama pek iyi bir koca değildir. :110:

Size sormak istediğim, eşleriniz gerçekten babalarınıza benziyor mu ? Bu rivayet gerçek olabilir mi ? :eek:
Babam gibi kocam olacagina ben boyle bekar kalmaya raziyim insanin hic mi taktir edilecek bir huyu olnaz yok iste

Yoo Kocam babama hicde benzemiyo. İyi ki de benzemiyor babam iyidir hoştur da ,koca olarak itici bişey babaya benzeyen eş. Bence erkekler çoğunlukla birbirine benziyor yani babana değil dayina amcana falanda benzeyebilir kocan.

Eşim babama hiç benzemez.. ikisinin de kendine göre iyi tarafları var farklı farklı..

Babalarının varsa hayran oldukları yönlerini es seçiminde bunları farkında olmadan ararlar kızlar.. yoksa begenmedikleri baba özelliklerine aşık olacak degiller:)

Babam iyi bir koca olamadi babaligi da eh iste idare ederdi ne iyi ne kötü
Babamda olmasini istemeyecegim ozellikleri esimde aradim. Ikisinin de huy olarak birbiriyle benzerligi yok.

Babamı hiç tanımıyorum sadece fotoğraftan bildiğim bir profil var gözümde .Ben bebekken vefaat etmiş :KK43:ama anlatılanlara bakarsam iyi bir baba ve iyi bir eş olmuş.Eşimle babamı bagdastirdigimda babama benziyor galiba :KK200:

Şöyle düşündüm de bazı yönleri evet benziyor ama kızlar babalarında olumsuz yönü görüyorsa bu olumsuzluğun olmadığı ona güçlü gelen yönü olan birini seviyormuş doğru da olabilir

Eşimle babamın hiç alakası yoktur.
Babam çook iyi bir baba, iyi bir eştir, Allah razı olsun.

Eşim de aynı, ne kocalığına ne babalığına laf söyleyemem, çarpılırım:KK53:

Ama benzemezler.
Ben babama benzeyen bir adamı sevemeyebilirdim, babam çabuk sinirlenir,iyidir hoştur da.
Neyse öyle işte, hurafe bunlar :KK66:

X