Kızlar hayalet çizgi fikrinize ihtiyacım var

Nur2293

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
24
9
25
Adetim 1 gün geçti akşam awox diye bilmediğim bi test yaptım silik çizgi göründü bi 15 saniye kadar sonra kayboldu.
Sabah predictor idrar testi aldım ilk idrarında yaptım silik çizgi var sizce çizgi doğru mu önceki aylarda çok yaptım ma hiç çizgi falan olmazdı bu sefer farklı fotoğraf bırakıyorum 🙏🙏

Eklentiler

• Screenshot_20201217-082508_Gallery.jpg
    Screenshot_20201217-082508_Gallery.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 605
  • IMG_20201217_074909_092.jpg
    IMG_20201217_074909_092.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 608
Canım heycanını anlıyorum insan bekliyemiyor ama keşke bi 2 gün daha bekleseydin olabilirde silik de olsa çizgi çıkmış kan tahlilide ver bence hayırlısı olsun hakkında 🌺🌺

Adetim 1 gün geçti akşam awox diye bilmediğim bi test yaptım silik çizgi göründü bi 15 saniye kadar sonra kayboldu.
Sabah predictor idrar testi aldım ilk idrarında yaptım silik çizgi var sizce çizgi doğru mu önceki aylarda çok yaptım ma hiç çizgi falan olmazdı bu sefer farklı fotoğraf bırakıyorum 🙏🙏

Canım heycanını anlıyorum insan bekliyemiyor ama keşke bi 2 gün daha bekleseydin olabilirde silik de olsa çizgi çıkmış kan tahlilide ver bence hayırlısı olsun hakkında 🌺🌺
Haklisin kuzum ama insan bekleyemiyor daha öncede çok denedim ilk defa böyle olunca şaşırıyor insan 😍

Haklisin kuzum ama insan bekleyemiyor daha öncede çok denedim ilk defa böyle olunca şaşırıyor insan 😍
Aynen bende o durumdayım 1 buçuk yıl oldu bekliyorum çift çizgiyi görsem hani bayılabilirim o derece Rabbim hayırlısını versin inşallah 🤲🥰

Fotoğrafı atamıyorum sanırım bi sorun var
Merhaba canım eğer kadınlar klubu uygulamayı indirdiysen foto atamıyorsun googleden kadınlar klubu ne girip dosya ekle kısmından halledebilirsin bende de aynısı olmuştu inşallah bebeğin vardır.. 2 ay önce benimde başıma geldi 2. Çizgi çıktı ve 10 saniye içinde kayboldu üzülme Allaha sığın

Merhaba canım eğer kadınlar klubu uygulamayı indirdiysen foto atamıyorsun googleden kadınlar klubu ne girip dosya ekle kısmından halledebilirsin bende de aynısı olmuştu inşallah bebeğin vardır.. 2 ay önce benimde başıma geldi 2. Çizgi çıktı ve 10 saniye içinde kayboldu üzülme Allaha sığın
Sonuç neydi canım. Yükledim çok teşekkür ederim 🖤

Inşaallah herkesin gönlündeki olur kızlar benim de gunume 5 gün kaldı predictor test yaptım insaalah vardir 5 dk içinde belirdi

Eklentiler

• 20201217_124612.jpg
    20201217_124612.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 577

hayırlı olsun canım , bir kaç gün bekle sonra kan verirsin

Ben bu erken testlere guvenmiyorum aslaaaaa hem de. Para tuzağı. Bakin beklenen adet gununden 4 gün once yani yumurtlamanin 10.günü benim bu sekilde cikti 5 tl lik testlerde. Ben internetten aliyorum 10 lu paketle orasi ayri tanesi 1,5 tl ye geliyor. Üzülüyorum böyle testlere para verenleri gordukce.

Eklentiler

• 20201216_054835.jpg
    20201216_054835.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 207
X