KIZLAR HİC YA FETTAH,INSURAH VE FETIH SURESI OKUYAN ,DILEGINE KAVUSAN OLDU MU ?

Morrmeneksee

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
7.372
13.995
Yok haklisin. Çok haklısın. Evet 29 yaşında. Ben 23 e gireceğim ondan daha aktif çalışıyorum. Yutdışı egiitimlerim sertifikalarım var. Bunları övünmek vb için demiyorum. Ama o ne desem sanki onu eziyormuşum gibi düşünüp küsüyor. O da yl ye başlayacak kabul edilirse. Ben de seneye başlayacağım inşallah. Bilmiyorum yl ye başlayınca belki düzelir diyorum onu zaman gosterecek. Git markete gir diyorum beceremem diyor. Ne var ki ayıp mi ? Alim teri. Neyi beceremeyecek?
Sen ezmiyorsun o kendı kendını eziyor. İlerde yasın bırz daha gectıkce ne kdr sacma ınsana zaman ayırmasım dıe pisman olacaksın emın ol.
Annesı babası bırsey yapamamış sen hıc bırsey yapamazsın

Zeynahatunn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
325
109
21
Sen ezmiyorsun o kendı kendını eziyor. İlerde yasın bırz daha gectıkce ne kdr sacma ınsana zaman ayırmasım dıe pisman olacaksın emın ol.
Annesı babası bırsey yapamamış sen hıc bırsey yapamazsın
Aynen öyle. Anasının babasının adam edemediğini ben edemem bunun da farkındayım. Ama yok akışına bırakmak daha doğru. Ben de kendi kendimi suçladım başta eziyormuyum fark etmeden sert mi konuşuyorum diye. Iki belge de ne var ki ezilecek? O da benimle ayni brans . Mezun yl başlayacak. O zaman eşitlenmiş oluyoruz. Ama önce onun kendini sarsması lazim. Ben bir insanin hele de o yasa gelmis bir insanin ozguvensiz ve beceriksiz olduguna gercejten inanmıyorum. Boyle borsey olamaz cunku