kızlar ilaçlarınızı evde nereye koyuyorsunuz..lütfen fikir bekliyorum..

öncelikle iğrenc bir espri ile baslayayım...çocukların yetişemiyeceği bir yere saklayın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

benim buyukk bir saklama kabım vardı...hepsini doldurdum oraya...atttım çekyatın altına...oda sıcaklıgında bişey olmaz sanırım..

eğer plastik ecza dolabı yada kutu düşünmüyorsanız ve vaktiniz varsa ahşap,kapaklı ufak dolaplar satılıyor hobi merkezlerinde.onlardan alıp istediğiniz gibi boyayabilirsiniz:KK34:

Eklentiler

• $ahsap_ecza_dolabi.gif
    $ahsap_ecza_dolabi.gif
    145,6 KB · Görüntüleme: 90
bende şaşırıyordm ilaçları nereye koycamı ordan oraya ordan oraya:) bende bissürü fikir edindim iyi oldu saolun kıslarr:)

bir hemşire olarak şurup ve bazı diğer özel ilaçlar dısında diğerlerinin buz dolabına konmasına gerek yok diyebilirim ben bilinen bir zararı yok ama buzdolabında hoş bi görüntü olusturmadıgı nıyetındeyım ben banyoda bir çekmece içine bölmeli hurca bener bişiy aldım ve hangı ılac neye ıyı gelıyorsa ayırdım mesela yanık kremlerı bı yerde agrı kesıcıler bı yerde pansuman malzemelerım bı yerde hemsıre olmamdan sebeb bende bıraz fazla ılac var kullanmıyorum gercı ben ama soran oluyo komsudan verıyorum

bence banyoda saklanabılır banyoda raf olarak yerın yok sa ecza dolabı taktırabılrsn

ben banyoda saklıyorum küçük bir ecza dolabı aldım duvara astırdım onu eşime tüm ilaçlarım oradadır.şimdiye kadar bir problem yaşamadım.Bencede buzdolabında saklamak pek dogru değil..

ben yeni evliyim şu an pek ilaç yok ağrı kesici ve soğuk algınlığı hapı dışında onları çekmeceye koyuyorum ama annemin evinde o kadar çok ilaç var ki eczane gibi ve hangi ilaç neye iyi geliyo çoğunu ezberledik antreye dolap yaptırdığımızda bi de marangozdan rica ettik aynı mobilyadan cam kapaklı ecza dolabı yaptı ama oraya bile sığmıyo düşünün artık anneme yakınım lazım olunca ondan alıyorum ilaçları eczaneye gerek kalmıyo

güzel bir ayakkabı kutum var tüm ilaçları içine güzelce yerleştirdim.gazlı bezdi pamuktu,yara bandıydı filan yüklüğümün bir köşesine koydum.çok rahat oluyo.dolapta ilaç saklamıyorum.

Uzun süredir ilaç Ar-Ge'sinde çalışan biri olarak sunu söyleyebilirim.. bir cok ilaç ısıdan dolayı bozunmaya uğruyor. bu hepsinde olacak değil tabii. ama serin ve karanlık yerde saklamanızda fayda var. daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, ya da şöyle söyliyeyim son kullanma tarihine kadar kullanabilmek istiyorsanız sogukta ve karanlıkta saklayın. illa bozulacak diye bi kaide yok oda sıcaklığında.. ama bazı moleküller ısıya karşı hassas oluyor. garantiye almak için serin yer her zaman daha iyidir

X