Kızlar İnanılmaz Tuhaf Şeyler Oluyor Tırsıyorummmmm !!!

Bence bir hocaya git danis derim bir yandan iyi diger yandan kötü icinden kötü birsey düsününce insanlara kötü seyler oluyor bu iyi degil ki! Iyi yönünden kullanmalisin allah tarafindan bu his sana verilmistir ama bence sakin birisini sevmiyorum deyip cezasini bulsun deyip gecme sana geri dönmesin !!!

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Selam Kızlar..
Yıllardır herkes ön sezilerimin çok kuvvetli olduğunu söylerler. Gerçekten de öyle neyi düşünüyorsam garip bir şekilde oluyor. En basiti bugün yaşadığım şeyi anlatayım, dün aynı şirkette çalıştığım kişi akşam paydosunda evine bıraktığımız zman aklıma biranda telefonu arabaya düşüyormuşfalan diye bi düşünce geldi. Neyse umursamadım, sabah tekrar onu alınca aynen şu soruyu yöneltti aracı kullanan kişiye; ya benim telefon arabada mı düşmüş bulamıyorum kayboldu sanırım dedi. Benim gözlerim faltaşı gibi büyüdü, telefon no nu ver bi arayayım dedim, verdi ve aman allahım telefon koltuğun altından çıktı. Şoka girdim kimseye birşey diyemedim.
Bi kerede beni aldatan erkek arkadaşıma beddua etmiştim, ailesi mezhep farklılığından dolayı nişanlanmamızıda engllemişti ve aynen şunu demiştim ailen sana öyle birşey yaşatsın ki gel benim kıymetimi anlar.Ayrıca o yeni aldığın arabaya o kızla binmek nasip olmasın dedim. Ve aylar sonra benden af dilemek için geldiğinde öğrendim, o kızla arabaya ilk bindiği gün kaza yapmış ve arabasını satmak zorunda kalmış, aynı zamanda ailesinden öyle bir kazık yemiş ki şimdi onları ne arıyor nede soruyor.
Aklıma durduk yere belkide 5 yıldır görüşmediğim biri geliyor, ve çok değil birgün içerisinde ya beni arıyor yada karşılaşıyoruz.
Geçen gün teyzem çay demlerken aynen şu aklıma geldi, teyzem elini yakıyormuş ve eli baloncuk topluyormuş, teyze dikkatli yap dememe kalmadan eli sıcak buhardan yandı ve içi su topladı. Bu durumları bi tek annem biliyor ama gerçekten korkmaya başladım. Rahatsız diyor beni :KK43:
Ne yapacağımı bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim .. :KK14::KK25:

Bu aralar babama her surat yaptığımda biran onun vefaat edeceği böyle davrandığım için vicdan azabından öleceğim aklıma geliyor, her sabah uyandığımda koştura koştura onun odasına gidiyorum . Çok korkuyorum ya anlatamam :KK25::

çok önemli bişey değil canım korkma 6. his diye düşünüyorum hislerin çok kuvvetli olmalı bi zamanlar bende de çok olurdu birinin öleceğini hissetmiştim bikaç gün sonra ölüm haberi aldık :KK50: ama artık hiç öyle şeyler olmuyo olsa bile kendimi başka şeylerle oyalıyorum şimdi daha rahatım :)

kuantum ama.gore evrene ne mesaj gonderirseniz o size cevap verir. enerjiniz yuksek bence güzel şeyler cekin kendinize....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sevgilin mayista döndü mü? Bende onu merak ettim. :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

"Hayal kuraraken dikkat edin cunku onlar bazen dua yerine gecer"
bende biseyi cok hayal edince oluyo
aslinda seninki basta da soyledigin gibi sezi mesela resim cizerdim ve birazdan annem ne luzumsuz islerle ugrasiyosun diye kizacagini hissederdim ve gercekten de kizardi ya da telefonda mesaj olup olmadigini bakmadan anliyorum
kadinlarin annelik durtusunden dolayi hisleri kuvvetlidir, hissederler

Selam Kızlar..
Yıllardır herkes ön sezilerimin çok kuvvetli olduğunu söylerler. Gerçekten de öyle neyi düşünüyorsam garip bir şekilde oluyor. En basiti bugün yaşadığım şeyi anlatayım, dün aynı şirkette çalıştığım kişi akşam paydosunda evine bıraktığımız zman aklıma biranda telefonu arabaya düşüyormuşfalan diye bi düşünce geldi. Neyse umursamadım, sabah tekrar onu alınca aynen şu soruyu yöneltti aracı kullanan kişiye; ya benim telefon arabada mı düşmüş bulamıyorum kayboldu sanırım dedi. Benim gözlerim faltaşı gibi büyüdü, telefon no nu ver bi arayayım dedim, verdi ve aman allahım telefon koltuğun altından çıktı. Şoka girdim kimseye birşey diyemedim.
Bi kerede beni aldatan erkek arkadaşıma beddua etmiştim, ailesi mezhep farklılığından dolayı nişanlanmamızıda engllemişti ve aynen şunu demiştim ailen sana öyle birşey yaşatsın ki gel benim kıymetimi anlar.Ayrıca o yeni aldığın arabaya o kızla binmek nasip olmasın dedim. Ve aylar sonra benden af dilemek için geldiğinde öğrendim, o kızla arabaya ilk bindiği gün kaza yapmış ve arabasını satmak zorunda kalmış, aynı zamanda ailesinden öyle bir kazık yemiş ki şimdi onları ne arıyor nede soruyor.
Aklıma durduk yere belkide 5 yıldır görüşmediğim biri geliyor, ve çok değil birgün içerisinde ya beni arıyor yada karşılaşıyoruz.
Geçen gün teyzem çay demlerken aynen şu aklıma geldi, teyzem elini yakıyormuş ve eli baloncuk topluyormuş, teyze dikkatli yap dememe kalmadan eli sıcak buhardan yandı ve içi su topladı. Bu durumları bi tek annem biliyor ama gerçekten korkmaya başladım. Rahatsız diyor beni :KK43:
Ne yapacağımı bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim .. :KK14::KK25:

Bu aralar babama her surat yaptığımda biran onun vefaat edeceği böyle davrandığım için vicdan azabından öleceğim aklıma geliyor, her sabah uyandığımda koştura koştura onun odasına gidiyorum . Çok korkuyorum ya anlatamam :KK25::

Buna telepati diyebiliriz hatta araştırabilirsin. Birşeyleri düşünce yoluyla gerçekleştirmek. Bunu yapabilmek uzun zaman alıyor hatta ben de denemiştim ve her seferinde düşündüğüm insan beni arar hale gelmişti ama herkese anlata anlata olmamaya başladı bence sen de her önüne gelene anlat nazardan mı bilmiyorum sonra olmamaya başlıyo eskiden ben de böyleydim hatta herkes falcı gibi herşeyi bana sorardı ve her dediğim olurdu :KK31::emir_bebek:

X