Gebeliğe Hazırlık Kızlar kafama takıldı sormak istedim. Bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Antisosyalkelebek

Aman banane
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
1.064
1.073
1 gün arayla 2 tane erken gebelik testi yaptım bugünde şu ucuz kaset testten yaptım silik çıktılar gibi anlamadım normal mi bu? Herkesin belirginmi çıkıyor? Adetime 2 gün var perşembe jinekoloğa randevü aldım.
3 testinde fotosunu yükledim bakar mısınız

Eklentiler

• 20210111_172041.jpg
    20210111_172041.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 61
  • 20210112_183400(0).jpg
    20210112_183400(0).jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20210112-WA0038.jpeg
    IMG-20210112-WA0038.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 69
1 gün arayla 2 tane erken gebelik testi yaptım bugünde şu ucuz kaset testten yaptım silik çıktılar gibi anlamadım normal mi bu? Herkesin belirginmi çıkıyor? Adetime 2 gün var perşembe jinekoloğa randevü aldım.
3 testinde fotosunu yükledim bakar mısınız
Canim erken gebelik testini anlamamda ben normal testi regli iki gun gecince yapmistim kirpkirmiziydi silikte ciksa bebek war demek zaten neye takildigini tam anlamadim, aslinda doktor icin cok erken saglik ocagina kan werio degeri bi hafta takip edip gitsen gittiginde kese gorursun en azindan ama sen bilirsin tabi

Canim erken gebelik testini anlamamda ben normal testi regli iki gun gecince yapmistim kirpkirmiziydi silikte ciksa bebek war demek zaten neye takildigini tam anlamadim, aslinda doktor icin cok erken saglik ocagina kan werio degeri bi hafta takip edip gitsen gittiginde kese gorursun en azindan ama sen bilirsin tabi
Bulunduğum yerde perşembeyle cuma veriliyomuş kan bende doktora randevü aldım

Kafamı karıştırdılar 3 testte hatalı göstermez değilmi

Kafamı karıştırdılar 3 testte hatalı göstermez değilmi
Erken gebelik testinde burdan hatali cikan cok gordum ama iki tane denemissin bide kaset test sanmam hemen gidio saglik ocagina kan ver doktorada gitsen folik asit verip yollucak suan bisi belli olmaz cunku

Bende i
Ilk gebelikte tecrubemiz yokya hemen kosuyoz doktora tabi bildigin bi saglik sorunun yoksa ama bazisinda problem oluyo hamile kalir kalmaz gidiyolar olac kullanmalari gerekiyo
Bilemiyorum ki işte sorun varmı doktora gitmek mantıklı geldi bizde kan uyuşmazlığıda var hemde ultrasyonla bakıyolarmış sanırım dış gebelikmi değilmi gibisinden

Bilemiyorum ki işte sorun varmı doktora gitmek mantıklı geldi bizde kan uyuşmazlığıda var hemde ultrasyonla bakıyolarmış sanırım dış gebelikmi değilmi gibisinden
Sen bilirsin canim ozaman gidip herseyide sorabilirsin kan uyusmazligini bilmem ben bizlede paylas

X