Kızlar keseyi ve bebeginizi hngi haftada gördünüz

Gamzeli0603

Tek gerçegim Melegim.
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2016
454
535
24
Kizlar doktora gidecegm gun son adetimin ilk gúnünden hesaplarsam 5 hafta 5 gunluk olucaz sizce kese ve bebek görünür mü karindan ? deneyimleriniz paylasirsaniz sevinirim.. Tesekkurler..

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1315 gün geçti.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
5 haftalık karından keseyi 5+6 vajinal bebeği ve kalp atışını gördüm . Karından 6+5 te gördüm bebeği

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1443 gün geçti.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
tesekkür ederim ilk olacak insllah insan sabirsızlaniyo
İnşlh görürsün Can'ım acele etme 7. Haftada git garanti olsun göremeyince insan panikliyor. Ben ilk kızımı geç dölleme olduğu için çok geç görmüştüm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1443 gün geçti.

tulperde

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
3.242
4.554
Ben de çok sabırsızım bu konuda doktora ne zaman gitmeliyiz ki benim sata göre 4+2 bugün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
Canim 4 haftalikken keseyi 5 haftalikken bebegi gordum karindan. Hatta doktor kalp atisini da gordu ama ben secemedim o zaman sonraki hafta kalp atisini da aldik cok sukur.

Kullanilan cihaz senin kilo durumun vs hepsi etkiler bunu goremezse de panikleme o yuzden. Hayirlisiyla kavusursun insallah

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Gamzeli0603

Tek gerçegim Melegim.
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2016
454
535
24
Benim carsamba gunu beta hcg 1007 cikti doktorum bu persembe cagirdi o zamana kadar insllh degerim 2 gunden 2 kati hesabi yaparsam baya yuksek oluyo görürüm insllah zaten goremesse alttan bakacagini syledi doktorum..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1315 gün geçti.

Biravucmutluluk

Annelik varlığına hergün şükretmektir ❤️
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
10.543
14.661
Kizlar doktora gidecegm gun son adetimin ilk gúnünden hesaplarsam 5 hafta 5 gunluk olucaz sizce kese ve bebek görünür mü karindan ? deneyimleriniz paylasirsaniz sevinirim.. Tesekkurler..
Canm bn son adete Gore 5+5 de keseyi 7+2 de bebeği gördüm. Sende görürsn bence adet döngün 30 gun ve civarı ise

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 597 gün geçti.

kubra2553

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
3.897
2.882
29
9.haftada hersyi toptan gördüm:)) iyi de oldu strste girmedn

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 981 gün geçti.

rosebud35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
137
7
Kesenin görünmesi B-HCG 10000 i geçince sanırım. Tahmini 2 günde bir iki katına çıkacakmış gb hesaplayıp öyle gitmiştim. ben. Gidince de keseyi görmüştüm. Bebek için 10 gün kadar daha beklemiştim. Kalp atışını da duymuştuk. Bebek o kadar küçük oluyor ki bu haftalarda görmek denir mi buna bilmiyorum:) Ama kalp atışları çok netti..