Kızlar keseyi ve bebeginizi hngi haftada gördünüz

Gamzeli0603

Tek gerçegim Melegim.
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2016
454
535
27
Kizlar doktora gidecegm gun son adetimin ilk gúnünden hesaplarsam 5 hafta 5 gunluk olucaz sizce kese ve bebek görünür mü karindan ? deneyimleriniz paylasirsaniz sevinirim.. Tesekkurler..

Son düzenleme:
Canim 4 haftalikken keseyi 5 haftalikken bebegi gordum karindan. Hatta doktor kalp atisini da gordu ama ben secemedim o zaman sonraki hafta kalp atisini da aldik cok sukur.

Kullanilan cihaz senin kilo durumun vs hepsi etkiler bunu goremezse de panikleme o yuzden. Hayirlisiyla kavusursun insallah

Benim carsamba gunu beta hcg 1007 cikti doktorum bu persembe cagirdi o zamana kadar insllh degerim 2 gunden 2 kati hesabi yaparsam baya yuksek oluyo görürüm insllah zaten goremesse alttan bakacagini syledi doktorum..

Kizlar doktora gidecegm gun son adetimin ilk gúnünden hesaplarsam 5 hafta 5 gunluk olucaz sizce kese ve bebek görünür mü karindan ? deneyimleriniz paylasirsaniz sevinirim.. Tesekkurler..
Canm bn son adete Gore 5+5 de keseyi 7+2 de bebeği gördüm. Sende görürsn bence adet döngün 30 gun ve civarı ise

Kesenin görünmesi B-HCG 10000 i geçince sanırım. Tahmini 2 günde bir iki katına çıkacakmış gb hesaplayıp öyle gitmiştim. ben. Gidince de keseyi görmüştüm. Bebek için 10 gün kadar daha beklemiştim. Kalp atışını da duymuştuk. Bebek o kadar küçük oluyor ki bu haftalarda görmek denir mi buna bilmiyorum:) Ama kalp atışları çok netti..

X