Cilt Bakımı Ürünleri Kızlar kullandığınız nemlendirici kremler neler?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

perus29

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
1
0
Selam kızlar, hangi nemlendirici kremleri kullanıyorsunuz? Aldığınız nemlendiricinin markaları ve fiyatlarını da yazarsanız sevinirim. Bir de yüksek fiyatlı markalar var, onları tavsiye eder misiniz?

Birkac gundur Cetaphil kullaniyorum. Amerika'da yaygin, doktorlarin onerdigi, hakkinda cok guzel yorumlar okudugum bir marka. Denildigi kadar varmis, yumusacik yapiyor. Ama yapisi biraz yagli, ciltte parlama yapiyor. Makyaj altina gitmez. Ama yatmadan oncesi icin super, yataktan yumusacik bir ciltle kalkiyorsun. Turkiye'de fiyatini bilmiyorum, cok pahali degildir sanirim.

Pahali marka derken? Mesela Clinique nemlendirici jel onermem, hem pahali, hem bir ise yaramiyor, yani bende yaramadi.

benim cildim biraz kötüydü bir arkadaşımın tavsiyesi ile eczaneden bepanthen krem aldım ve onu kullanıorum kesinlikle sağlıklı, ucuz ve faydalı tavsiye ederim:)

bunun fiyatı da çok uygundu,kokusu da mükemmel.
fakat sağolsun eşim bitirdi hemen En Büyük KK tabi ne amaçla kullandık orası biraz tuhaf :KK9:
Eki Görüntüle 516611
itiraf edeym bunun ambalajına kapılıp almıştım ama hakkını vermek lazm ki ayrıyetten bi kavanoz kremi ve duş jeli daha vardı.
ve hepsi toplam 10 tl gibi uygun bir fiyattandı.kokusu baydı artk :KK37: bitirmeye çalışıyorum.
$458 (43).jpg
bunu 5 tlye almştm,şişesi süt şişesini andırıyordu beni cezbeden o oldu en çok :KK9:
kokusu ve içeriği güzel..duruyor hala.yazın daha çok olmak üzere banyo ve duştan sonra kullanıyorum.
$Avon-Cilek-amp-Guava-Ozlu-Vucut-Losyonu-HEMEN-TESLIM__49739827_1.jpg
bunu pek beğeniyorum,fiyatını unuttum ama 4 tlmydi neydi :26:
$Oriflame-Besleyici-El-Kremi-Canlandirici-Eldiven__51823877_0.jpg

gebelkten dolayı bazen ellermn ve ayaklarımn kuruluğuna uyanıyorum uykumdan :KK25:
bu ara hız verdm nemlendirici kullanmaya..normalde pek kullanmam,bi hevesle alırım kalır öyle.
ayak kremleri de var birsürü,evlenrken almştm eşime avon ve oriflamedan..fakat onlarda bekliyor öyle :KK37:

benim cildim biraz kötüydü bir arkadaşımın tavsiyesi ile eczaneden bepanthen krem aldım ve onu kullanıorum kesinlikle sağlıklı, ucuz ve faydalı tavsiye ederim:)

cnm bnm annem 2 tüp bepanthen ile 1 tüp silverdini bi kavanozda birleştiriyor.
ve süper onarıcı bir krem haline geliyor.
yalnz tüylenme yapıyormuş..yani kaşı bıyığı çok hızlı geri çıkarıyormuş mesela..ama vücudun diğer yerlerndekilere ne yapar bilmiyorum :26:
aslnda bnce bepanthen tek başına bile bi mucize :KK9:

Vichy - Normaderm

Gece gündüz kremleri...

Gündüz kremi özellikle yağlı ciltlilerde mükemmel bir makyaj bazı hazırlıyor...
:KK51:

merhabalar ben garnier in mango özlü dogal 7 gün nemledirici özeliyi olan vicut losyonunu sütünü kullanıyorum garnier yeni cıkarmış bu ürünü ama tr de yok sanırım kokusu muhtesem

X