Kizlar lutfen cok acil bi bakar misiniz? Erken gebelik testi, silik cizgi

arslnseda

Bebegim artik benimle...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2014
536
316
Kizlar merhaba. Ben geçen ay 28 şubatta adet gördüm. Öyle gecikmemde olmaz pek. Bugün itibari ile iki gün gecikme oldu adet olmadım . Gecikmeden önce normal test yaptım Negatif çıktı. Bugünde erken gebelik testi aldım. 1 saat önce yaptım. Idrar dolu bardağa çubuğu 10 saniye daldırın diyor. Neyse 10 saniye daldırdım çıkardım. Tek çizgi çıktı bi 5 dk bekledimm çubuğu geri daldırdım idrar içine. Daldırınca ikinci çizgi çok silik bir şekilde belirdi. Bu nedir sizceee yaa

Kizlar merhaba. Ben geçen ay 28 şubatta adet gördüm. Öyle gecikmemde olmaz pek. Bugün itibari ile iki gün gecikme oldu adet olmadım . Gecikmeden önce normal test yaptım Negatif çıktı. Bugünde erken gebelik testi aldım. 1 saat önce yaptım. Idrar dolu bardağa çubuğu 10 saniye daldırın diyor. Neyse 10 saniye daldırdım çıkardım. Tek çizgi çıktı bi 5 dk bekledimm çubuğu geri daldırdım idrar içine. Daldırınca ikinci çizgi çok silik bir şekilde belirdi. Bu nedir sizceee yaa
eğer yarın asm ler kapalı değilse beta baktırın bence en kesin sonuç kan testidir

Fotograf atabilirmisiniz

Eklentiler

• IMG-20190331-WA0056.jpeg
    IMG-20190331-WA0056.jpeg
    67,2 KB · Görüntüleme: 217
  • IMG-20190331-WA0051.jpeg
    IMG-20190331-WA0051.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 224
Benım bıldıgım fazla ıdrar olmayacak. Ama sen al bır ıkı tane bazen bozuk fılanda cıkıyor ıkı uc marka olsun
En iyisi kan olur sanırım ya Ama bilmiyorum ki kafam karıştı. Belki tam beklemedim diyerekten düşündüm

2.defa neden daldırdınız?
Bi video izledim bayan testi idrarın içinde çok bekletti bende o kırmızı bisey geçiyorya o tam geçmeden çıkardım düz zemine koydum çünkü öyle yazıyordu. O bayan çizgiler belirene kadar tutunca bende bi umut öylesine geri daldırdım daldırınca çıktı

selam canım bu test 5 saniye idrar içinde tutuluyor .daha önce kullanmıştım tekrar bu testten yapabilirsen dedigim gibi uygula
10 saniye yazıyordu. 10 saniye bekledim canım tam ilk çizgi belirmeden geri çektim. Baktım sadece tek çizgi belirdi işte. Sonra geri daldırıp beklettim ikinci çizgi çıktı silik

Bi video izledim bayan testi idrarın içinde çok bekletti bende o kırmızı bisey geçiyorya o tam geçmeden çıkardım düz zemine koydum çünkü öyle yazıyordu. O bayan çizgiler belirene kadar tutunca bende bi umut öylesine geri daldırdım daldırınca çıktı
Canim sen tekrar test yap cunku 2 kere daldirman bence teste yanlış sonuc verir hamile olsan da olmasanda sonuçta kullanma talimati dışına çıkarak işlem yapmışsın l.

Canim sen tekrar test yap cunku 2 kere daldirman bence teste yanlış sonuc verir hamile olsan da olmasanda sonuçta kullanma talimati dışına çıkarak işlem yapmışsın l.
Aynen canım planlı bi gebelikte değil yani yarın kan testi yaptırmak en mantiklisi

X