kızlar lütfen okuyan icinden benim icin dua etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Angel27black

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
870
381
sorunum su esim beni dinlemeden evi sehir merkezine 1 saatlik bir yere tasimaya kalkiyomus is yeri simdiki evimize cok yakin neymiste kira vermicekmis burda zaten 11 de falan evde oluyo o zaman 12yi gececek diyorum orayi kiraya verin ben yerimden oynamam cunku yapamam ben durum boyle olursada is bosanmaya gidecek o yuzden Allahim gonlumdekini biliyo sizde benim icin dua edin esim vazgecsin

Istememen garip geldi bana hemde israrla niye istemiyorsun onu anlayamadım? Maddi sıkıntınız mi var eğer varsa ve daha uygun kirada olan bir yere taşınmakta kesinlikle haklı esin ve bu kadar basit mi boşanmak sırf taşınmak yüzünden hemde

Istememen garip geldi bana hemde israrla niye istemiyorsun onu anlayamadım? Maddi sıkıntınız mi var eğer varsa ve daha uygun kirada olan bir yere taşınmakta kesinlikle haklı esin ve bu kadar basit mi boşanmak sırf taşınmak yüzünden hemde
esim inadindan oraya gitmek istiyo zaten oraya gidersek aile hayatimiz kalmicak yine bosanma sebebi olcak evliligi daha benimseyenedi esim ne sorunlar yasadik hersey bitti derken tekrar toparladik ama onume hep bi sorun cikardi

Bunu da ilk kez duydum ev için boşanmak ne demek saçmalık

esim inadindan oraya gitmek istiyo zaten oraya gidersek aile hayatimiz kalmicak yine bosanma sebebi olcak evliligi daha benimseyenedi esim ne sorunlar yasadik hersey bitti derken tekrar toparladik ama onume hep bi sorun cikardi
İnattan ev mi taşınır eksik anlatıyorsun canım daha detaylı olsan bizde fikir veririz kv sorunu filan mı var

kira derdi olmucak diyosun sen de daha yakında iş bakasın 1 saat çok da uzak değil aslında
kendi isi onun burda ve gec saatlere kadar calisiyo evi oraya tasidiktan sonra ya kv getircek bide yanima yada git gel zor oluyo annemde kalalim dicek ki ben ev almadan soyledim kv orda oturmam diye ida kiraya veririz dedi simdi birlikte oturcaz diyolar delircem

kendi isi onun burda ve gec saatlere kadar calisiyo evi oraya tasidiktan sonra ya kv getircek bide yanima yada git gel zor oluyo annemde kalalim dicek ki ben ev almadan soyledim kv orda oturmam diye ida kiraya veririz dedi simdi birlikte oturcaz diyolar delircem

bence konunu düzenle ya da ekleme yap o zaman... çünkü şunları bilmeyen herkes seni haksız bulur...aynı evde mi yaşıcaksınız kaynanayla yani

İnattan ev mi taşınır eksik anlatıyorsun canım daha detaylı olsan bizde fikir veririz kv sorunu filan mı var
o kadar cok sorun varki evkendigimizden beri tam astik derken simdi ben orayi istemiyorum dedim diye oda tasicam diye tutturdu kendi zevkleri var onlardan vazgecmemek icin beni dagbasinda biyere atacak kira vermeyip kendi keyfinden vazgecmicek diyorum sehir merkezinde daha uygun eve gecelim yok anlamiyo

bence konunu düzenle ya da ekleme yap o zaman... çünkü şunları bilmeyen herkes seni haksız bulur...aynı evde mi yaşıcaksınız kaynanayla yani
evet onuda soyledi kv de gelcekmis benim kurulu duzenim var cok sukur bi sekilde geciniyoruz ama oraya tasinmak istemesi kv olayi falan beni geriyo

benim esim her sorunda zora geldimi bosanalim diyip duruyo artik bende tukendim idare etmekten biraz benim fikirlerimede saygi duymasi lazim hem suclu hem guclu olur kavgada

kendisinin teklifide o ya gelirsin ya bosanirsin

O zaman boşa arkadaşım. Restini göreceksin. O kar ermek istediği 700 lirayı da sana nafaka diye ödesin. Hem de karısından olsun. Kocan geçimsiz ve uzlaşmacı bile değil. Gece 11 de gelen adam ailesi ile ne paylaşabilir zaten. Hadi iştir yaşam şartlarıdır tolere edilir. Ama bu sefer de gece 12 de gelecek. Yine maddi sıkıntı vardır bir şekilde tolere edilir. Ama sen o 700 lirayı da kendi zevkine harcayacak diyorsun. Nedir kendi zevki onu da yaz. Bir hobisi falan mı var yoksa başka bir şey mi?

Neyse sen niye korkuyorsun bosanmaktan. O da korksun. Çocuk var mı?

Çok uzak değil ki. Ben her gün 1 saat okul yolu çekerdim eskiden gidiş-dönüş toplam 2 saatim hatta bazen daha fazlası yolda geçiyordu. Ailenizle de dip dibe olmanın manası yok yine düzenli görüşürsünüz sadece biraz sıklığı azalır. Maddi sıkıntı varsa ev sahibi olacaksanız taşıması doğal. Aileme 1 saat mesafede oturucam diye boşanmak çok saçma bir düşünce, üzgünüm.

O zaman boşa arkadaşım. Restini göreceksin. O kar ermek istediği 700 lirayı da sana nafaka diye ödesin. Hem de karısından olsun. Kocan geçimsiz ve uzlaşmacı bile değil. Gece 11 de gelen adam ailesi ile ne paylaşabilir zaten. Hadi iştir yaşam şartlarıdır tolere edilir. Ama bu sefer de gece 12 de gelecek. Yine maddi sıkıntı vardır bir şekilde tolere edilir. Ama sen o 700 lirayı da kendi zevkine harcayacak diyorsun. Nedir kendi zevki onu da yaz. Bir hobisi falan mı var yoksa başka bir şey mi?

Neyse sen niye korkuyorsun bosanmaktan. O da korksun. Çocuk var mı?
aynen guzel ozetlemissin arkadasim benim kafam daginik oldugu icin cok iyi toparlayip yazamiyorum kendi ozel zevki arkadas ortamindan uzak kalmasin yesin icsin gezsin yani evliligini yikmak istemeyen adam orayi kiray verir onun kirasiyla burayi oder yine dengeyi korur o saatte gelen adamla aile hayati nasil olacak gelcek uykum var yorgunum diyip yatcak sabah kalkip ise gitcek ben boyle bi evlilik istemiyorum bidr kendisi bana gecimsiz seninle olmucak diyo tek korkum su bosandiktan sonraki surecteki aliskanliklari ozleyip uzulmek onu atlatirsam sorun kalmicak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X