Kızlar lütfenn yardımcı olurmusunuz kafam karışık

Dün birlikte olduk bugün olmalı miyiz ki! Üst üste yapınca da iyi olmuyor kalite düşüyor diye aklımı kurcalıyor?????
Benim korunmayı bıraktıktan sonra biraz karıştı adet tarihlerim 26 günde geldi 24 günde geldi en son 28. Günde oldum 28 aralıkta. O yüzden şimdi bat hakkında net birşey diyemiyorum 22 Ocak ile 27 Ocak arasında gelebilir. Ama şöyle bir durum var yumurtladıktan 14 gün sonra oluyorum geçen ay öyle oldu

O konu benimde kafamı kurcalıyor ama piki gördüm boş gün geçemem🙈 bizde dün birlikte olduk bugün ve yarında olmayı düşünüyorum
Perşembe sabah cuma akşam olmak üzere değerlendirdik. Ben pazartesi de dahil olmak üzere hepsini değerlendirelim diyorum ama kalitesiz olur dedikleri için sperm endişe ediyorum.

Batımız yumurtamız aynı gidiyor benimde dengesizlesti batlar:) özelden mesaj atayım iyi haberlerini bana da duyur:)
Canım benimde aynı sizinle perşembe cuma pikti ctesi ve bugün yanıma test almayı unutmuşum ama dün çatladı sanırım çünkü çok ağrı hissettim sizde de ağrı oluyormu çatlayınca :)

Canım benimde aynı sizinle perşembe cuma pikti ctesi ve bugün yanıma test almayı unutmuşum ama dün çatladı sanırım çünkü çok ağrı hissettim sizde de ağrı oluyormu çatlayınca :)
20210110_131445.jpg
benim bugün pik sanırım t baya daha köyü c den. Yarın çatlarken ağrı olursa sana yazarım canım

Birde iki aydır ağrı hissediyorum daha önce yumurtlama bile hissetmezdim sanırım yaptığım bal çörek otu tarçın küründen sağlıklı oluyor
Şu an da adet sanısına benzeyen ama daha hafifti biraz bel agrım pelvik agrım var. Ayakta durmak istemedim mutfaktan salona geçtim. Sanırım yumurtlamadan dolayı amma çatlıyor minnosum amma dolleniyo:) bende bu ay hayıt suyu içtim 13 gün içtim bugün pik olunca bıraktım artık canım.

Şu an da adet sanısına benzeyen ama daha hafifti biraz bel agrım pelvik agrım var. Ayakta durmak istemedim mutfaktan salona geçtim. Sanırım yumurtlamadan dolayı amma çatlıyor minnosum amma dolleniyo:) bende bu ay hayıt suyu içtim 13 gün içtim bugün pik olunca bıraktım artık canım.
İnşallah gebeliktir canım benimde aynı ağrıydı :) bende önümüzdeki ay olmazsa deneyeceğim hayıtı 🤷‍♀️

X