kızlar merhaba yeni bi ürün çıkmış sempremaj diye

milida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
141
0
SEMPREMAJ İLE VÜCUTTA İSTENMEYEN TÜYLERE SON VEDA

PEELING

Kılcal damarları harekete geçirmek ve cilt gözeneklerini açmak amacıyla kullanılır. Peeling uygulaması ciltteki ölü deri tabakasını alırken, daha önceden oluşmuş batık kılları yüzeye çıkarır. Yeni batıkların oluşmasını da engeller. Kılcal damarları harekete geçiren kan dolaşımını hızlandıran peeling uygulaması, cildimizi ağdaya hazırlar. Böylelikle sir ağda sırasında daha az acı hissedilir. İçeriğinde yer alan greyfurt ve limon özleri sayesinde cildimiz tazelenmiş olur.

Su bazlı üretilen ürünümüzde, insan vücudunun %80’inin su olduğu göz önüne alınmış ve cildin nem dengesi korunmuştur. Sizi berrak ve temiz bir cilde götüren yolun ilk başlangıcı peeling uygulamasıdır.

TONİK

Peeling uygulamasından sonra cildi temizlemek amacıyla kullanılır. Peelingle kaldırılan ölü deri tabakasının cilt üzerinden uzaklaştırılmasını sağlar ve kıl köklerini açar.

Hassasiyet derecesi düşünülerek hazırlanmış olan ürünümüzde; gülsuyu, lavanta extratı, kafirun ve allantoin gibi bitkisel özler bulunmaktadır. Bu özler, cildin sakinleşmesini sağlar ve acısız bir ağda yapma imkanı tanır. Cildi alerjik etkilere karşı korur.

SİR AĞDA

Bitkisel içerikli doğal reçine, balmumu ve talk pudradan oluşan Sempremaj Sir Ağda, aynı noktada 6 kez uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bu durum şu anlama gelir: Sempremaj Pasif Tüyler Sir Ağda, aynı noktada defalarca uygulansa bile ciltte tahriş, kızarıklık ve yırtılma oluşturmaz. Aynı noktada 6.uygulama sonunda sadece kızarıklık ve daha sonraki uygulamalarda tahriş oluşur. Bu durum çok önemli noktadır. Vücut kıllarının yön durumuna göre çeşitli bölümlerden oluştuğu düşünülürse, aynı noktaya uygulanabilme özelliği son derece önemlidir. Yüz-vücut kıl ve tüylerinin yönü farklı farklı olduğundan dolayı birden fazla uygulama gerekecektir. Sempremaj Ağda en küçük boydaki tüy ve kılları alabilme özelliği ile kolay ve rahat bir bakım sağlar.

SİR AĞDA SONRASI TEMİZLEME YAĞI

Her sir ağdadan sonra, ağda kalıntılarını temizlemek amacıyla, ağda temizleme yağı kullanılır. Bugüne kadar ağda temizlemede likit parafin kullanılırken, şimdi yüzde yüz doğal bitkisel yağlardan oluşturulmuş yeni bir ürün söz konusudur: Sempremaj Ağda Temizleme Yağı... İçeriğinde bulunan aloe vera, mürver çiçeği ve sarı kantaron bitki özleri cilde elastikiyetini geri kazandırırken, cildinizi sakinleştirir ve sizi ağda kalıntılarından tamamen kurtarır. Sempremaj Ağda Temizleme Yağı, cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir üründür.

Temizlenen ve ölü deri tabakası kaldırılan cilt enfeksiyona açık hale gelir. Cildin enfeksiyon kapmaması ve hasar görmememesi çok önemlidir. Bu nedenle Sempremaj Ağda Temizleme Yağı mutlaka ve mutlaka kullanılmalıdır. Herhangi bir nedenle başka bir ağda temizleme ürünü kullanılması uygun olmamakla birlikte, tüy sorununun yok edilmesinde gereken performans sağlanamayacaktır.

TÜY AZALTICI VÜCUT LOSYONU

Sempremaj Tüy Azaltıcı Bakım Losyonu, sir ağdanın yapılmasından 24 saat sonra kullanılacak olan üründür. İçeriğinde bulunan deniz yosunlarından elde edilen Pseudoalteromonas özü, kılcal damarlar ve kıl soğancığı arasını besler. Bu durum, kılların zayıflayıp yok olamasını sağlayacaktır. Vücut losyonumuz bugüne kadar yanlış yapılmış uygulamalardan kaynaklanan sorunların da çözülmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan karakafes bitkisinden elde edilen allantoin özü cilt renginin dengelenmesine;şimdiye kadar oluşan cilt kararmalarının düzenlenmesine, kananga ve paçuli bitkilerinin özü bugüne kadar sarkmış, deforme olmuş tenin toparlanmasına; lavanta ve melissa bitkileri ise cildi sakinleşmesine ve alerjen etkilerden uzak kalmasına yardımcı olur. Tamamen losyonun cilt tarafından emilimini sağlamak için nano teknloji uygulanmıştır. Böylece aktif görevin hızla gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan vücut losyonumuz sürekli kullanılabilecek bir ürün olup sizi ikinci bir losyon kullanma maliyetinden kurtarır.

VÜCUT BÖLGESİ UYGULAMA

Peeling: Temzilenecek olan bölgeye dairesel hareketlerle yumuşak masaj yapılır ve cildin ölü hücre tabakasının atılması sağlanır.

Tonik: Sempremaj Peeling uygulanan cilt, pamuk yardımıyla toniklenerek temizlenir. Ağda öncesi hazırlık tamamlanmış olur.

Ağda: Sempremaj Sir Ağda, kesinlikle Sempremaj Sir Ağda Makinesinde 40 dakika sürede eritilmelidir. Ağda, uygulama yapılacak bölgenin tüy çıkış yönünde uygulanmalı ve tüyler, tüy çıkış yönünün tersine çekilmelidir. Ağdanın tüy çıkış yönünde uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde kırılma ve batıklar oluşur. Aynı bölgeye Beş kez uygulanabilir. Ağda öncesi Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik uygulaması gerekir.

Ağda Sonrası Temizleme Yağı: Ağda yapıldıktan sonra kalıntıları temizlemek amacıyla uygulanır. Mutlaka kullanılması gerekir.cildi enfeksiyona karşı korur. Başka bir temizleme gerecinin kullanılması istenilen sonucu sağlamaz. Temizleme yağını masaj yaparak uygulamak gerekir.

Ağda Sonrası Bakım Losyonu: Diğer işlemler yapılıp tamamlandıktan 24 saat sonra uygulamaya başlanır. Gece kullanılacak bakım losyonu günlük uygulanmalıdır. Yüze uygulanan günlük Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik kullanılmasına ihtiyaç yoktur. Duştan sonra temiz cilde uygulanması tavsiye edilir. Aynı zamanda vücuda bakım yaptığından dolayı, vücut losyonu kullanmanıza gerek yoktur. Vücut peelingi günlük kullanıma uygundur. En az 21 gün süre ile sempremaj bakım losyonunun kullanılması kılların tamamen yok olmasını sağlar.

Not: Sempremaj cilt bakım setleri bayanların regl dönemi bittikten sonra kullanılmalı ve ağdanın yapıldığı gün en az 12 saat süre ile duş alınmamalıdır.

Çünkü buradaki en büyük faktör Sempremaj ağda temizleme yağının cilde iyi nüfuz etmesini sağlamaktır. Neticeye ulaşabilmemiz için bu uygulama süresine mutlaka uyulmalıdır. bu ürünnü kullanan varmı aranızda aradım çok kesin konuşuyorlar ne kafam çok karışık buda diğerleri gibi yalansa diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım....

Ben dermonox diye bir ürün aldım. Alırken çok çekindim ama baya bi işe yaradı. Sanırım bu sefer dolandırılmadım :)

kızlarrrrr beni duayn yokmu kıl derdi bitiyor diyorum üstelik tek seferde ya ALLAHIM bi mucize bu reklam falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama sanırımm artık kıl derdi kalmıycak:)))

facen varsa sempramej yaz orda bilgiler herşey var hatta tv yayınlarıda eklendi umarın herkes bu dertten kurtulur

Kendi sitelerinde fiyatı yok sadece danışma hattı telefonunu koymuşlar, arayınca satana kadar uğraşıyorlardır kesin, bağlıyorlardır müşteriyi bir şekilde bence fiyatı da yüksek...

benden söylemes, ayrıca ben reklam falan yapmıyorun canım bu benim için büyük bi dert o yüzden alıp almamak size kalmış canım..

Merhaba milida.ben de bu ürünle ilgileniyorum.başka bir başlıkta sipariş ettiğini söylemişsin.kullanmaya başladın mı peki? ve sonuçları burdan bildirebilir misin?bir de fiyatını sormak istiyorum çünkü bulamadım hiçbir yerde fiyatını.cevaplarsan sevinirim çok..

milida lutfen kullandıktan sonra yorumunu yaz buraya cunku fiyatı da cok ucuz bir sey degil almaya cekiniyor insan. bir de hamileler kullanıyor mu bilgin var mı?

Son düzenleme:
hayır canım hamileler ve 15 yaş altı insanlar kullanamazmış kullanıp siize bildiririm kullandıktan sonra dua edin inşşallah dedikleri gibidirde kurutulurum ...

220 tl civarı bende sonucu merakla bekliyorum çünkü 21 günlük kullanımdan sonra bir daha kesinlikle çıkmıyormuş ,kortizon tedavisi kullananlar bir 21 gün daha kullanıp kesin kurtuluyorlarmış mış mış ,inşallah öyledir

220 tl civarı bende sonucu merakla bekliyorum çünkü 21 günlük kullanımdan sonra bir daha kesinlikle çıkmıyormuş ,kortizon tedavisi kullananlar bir 21 gün daha kullanıp kesin kurtuluyorlarmış mış mış ,inşallah öyledir

Başladınız mı kullanmaya?
İçeriği yazıyor mu?

yok başlamadım bende beklemedeyim gerçek sonuçları paylaşan biri olursa bende başlarım

tvde annem sabah reklamini görmüs numaralarini site adresini yazmis...hemen sitelerine girip bugün siparis verdim bakalim yazilanlar cok mantikli...bu ürün kili besleyen kilcal damarlardan ayiriomus kil beslenemio ve gidio...bakalim ins olur :)

kullanırsanız mutlaka yorumunuzu yazın ya ona göre ben d ealacagım ama ucuz bir şey değil diye cesaret edemiyorum :)

X