Tüp Bebek Merkezleri Kızlar napayım sizce?

eesinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
320
93
Ayrılmak istemiyoruz evlenmek istedik sadece bu ama ailem aşırı agresif araya birilerini sokuyorum,annemlerle konusuyorlar annem kimse benden yana olmasın diye herkesi dolduruyor deliricem ama ayrılmak istemiyorum,4 yıldır tanıyorum 2 yıldırda bu işin içindeyiz..Sebep yok ortada uzadıkca bizimkilerde saçmalıyor ailem..En son evden kaçmak istiyorum,sonra o da yanımda olursa evlenicez ama evden kaçıcam artık gerçekten bunalımdayım okumul etmiş biriyin ama artık şu evden gitmek istiyorum,aile herkesden iyi biliyorum ama çok bunaldım,yaşım gayet var reşitim daha demin bile babam basbas bagırdı beni dövecekti,ben bıktım bende vazgeçmiyorum geçmicem de,ama napsam polisemi söylesem şikayet mi etsem aileme darbe vurmak istemiyorum annem diyor git ama babam sinirlencek bişey yapcak diye çekiniyorum hayatımın agzına ettiler,sadece evlenmek istedim sevdiğimle...Bu travma hayatım boyunca benimle kalacak baskasıyla mutlu olamıcam biliyorum..Evlenmicem yada biliyorum napsam arkadaslar gidicem evden ama babam peşimden gelir diye korkuyorum,polisemi anlatsam nasıl cıkıcam bu evden ben?Durdukca kavgalar bitmiyor büyüdü gitti,çok bunaldım ölümüm yakın gibi ya beni sinirle babam öldürecek ya da beb eriyip biticem böyle kendime asla gelemiyorum ailemde böyle yaptıkca hepten mahvoldum eskisi gibi de olmuyor aileme Allah saglık sıhhat versin ama ben düzelemiyorum onlardan uzaklaşmak istiyorum ama nasıl yapayım sizce bunu?

Canım konuyu yanlış yere açmışsın bir derdim vara açarsan daha çok yardımcı olacaktır arkadaşlar ..

Aaa öylemi tamam yanlıs yeremi actım ben ara ara giriyorum ya ondan yanlıs actım tamam sağol
Birşey daha sorsam yeni konu aç diyip bir derdim varmı etiketlicem nerden giricem oraya acaba geçen açtım konu ama bir derdim var ı nerden bulcam

X