Kızlar of! Benim yine :(

petek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
81
1
33
kızlar daha önceki yazımda erkek arkadaşımla ewlilik yüzünden olan tartıştığımı yazmıştımm

erkek arkadşım geçen yıl ewliliği erteledi yazın erteledii bizde bu yüzden bitirme noktaına geldik daha doğrusu ben geldim :çok üzgünüm: erkek arkadaşıma ben ya düzgün kara alalım yoksa bu iş biter dedim oda tamam martta nişan yaparız haziran dada ewleniriz dedi. annemde bildiği için sorup duruyodu annemede söledim a.s arkadaşlarımda biliyordu ama geçen gün erkek arkadaşımm bana ben onu sana çok sıkıştırdığın için öle dedim aslında haziranda yapıcaz dedii :çok üzgünüm: inanırmısınız şok oldumm. sabahlara kadar beni kandırıyormu diye düşündüm annemede söledim bitir dedii. şimdi arkadaşlar soruyorm size ne yapmam lazım aslında yapılacak şeyi az çok biliyorm ama soruyorm yinedee. fikirleriniz önemli benm için kıslarrrr lütfen söleyin karar aşamasındayım :1no2:

y3s3min

Hayal Dünyası...
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
1.398
0
33
böyle bir mantık düşünen insanı bırak bence cnm ya baksana oyalamaktan başka birşey düşünmüyor :KK43:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.892
71.127
42
Yaşınızı bilmiyorum ama evlilik için çok acele etmeyin derim ben..
Hakkınızda hayırlı olsun inşallah

E

EU1

Ziyaretçi
Bence erkek arkadaşına göz dağı verme zamanı gelmiş.
Çocuk oyuncağımı bu canım.Böyle olmaz görüşmeyelim artık de..Onun durumuna göre olay şekillenir zaten

petek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
81
1
33
saolun kıslarrr yaaa inanın amacım hemen ewlenmek değilll. sadece yaptığı çok gururumu kırıyoo 1 de affettim hadi dedimm ama bu sefer inanılmaz üzüldümm.ne bu çocuk oyuncağımı üstelik aramızda 10 yaştan fazla fark varr.bulduğuna şükretmiyoo beyfendi moralim sıfır 1haftadır görüşmüyorm telde falan konuşuyoz hala aynı şeyleri söylüyo yaa

FirtinaninKizcesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
4.988
25
canım bu çocuk oyuncagımı bir öyle bir böyle....
bu tarz durumlarda insan karşı tarafı daha iyi tanıma fırsatı oluyor...
iyi düşün derim...
evlilikte aceleci olmayın

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52
bi sıkıştırınca hemen evlilik ararı mı vermiş ki şimdi tarh değiştirmiş
laf ağızdan bir kere çıkmış bu caymak niyeymiş
peki erteleme sebebi ne?

benim bildiğim insan sevdiğine kavuşmak için nasıl öne alırım diye düşünür
bu kaçtıkça kaçıyor gibi.
iyi düşünün bence evlenmeden önce

Ü

üvercinka1981

Ziyaretçi
Ben asla erkeğe hadi evlenelim hadi beni istemeye gelin deme taraftarı degilim...zorlamakla olmuyor acil cevaplar verip yalan söylemiş sana üstüne gitme derim ben.belki kendini hazır hissetmiyordur seni kandırdığını da sanmam..

adiyef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
548
5
38
Profiline baktımda yaşın evlilik için zaten çok küçük bence evlilik için acele etme,ona bahsetme bile.ayrıl demiyorum ayrılma. zamana bırak evlenmek isterse o istesin istemezse zaten biter.Şimdilik böyle gitmesi sana ne kaybettirirki.İnanki böyle daha mutlu olcaksın.

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
ya çok fazla baskı kurdunuz üzerinde (erkekler böyle baskılardan hazzetmez)ya da maddi olarak istediği pozisyona gelememiştir.şayet siz değilde kendisi belli bir tarih verip bunu sürekli erteliyorsa maddi durumuda müsaitse evlenmeye sizi cidden oyalıyor demektir.
aranızdada 10 yaştan fazla varmış bence iyi düşünün birçok sorun var.
hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim...
ama baskıyı siz yapmayın lütfen evlenmek için bırakın ilişkiniz o aşamaya kendi gelsin teklifte erkekten gelsin.
evlenemiyorsunuz erteleniyor diye ilişkinizi bitirebiliyorsanız sizin sevdiğinizide sanmıyorum ben.evlilik değil mutlu bir beraberliktir öncelikli olan.
zaten doğru bir ilişki evliliğe her halükarda gider...

mavis87

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
4.044
2
bi sıkıştırınca hemen evlilik ararı mı vermiş ki şimdi tarh değiştirmiş
laf ağızdan bir kere çıkmış bu caymak niyeymiş
peki erteleme sebebi ne?

benim bildiğim insan sevdiğine kavuşmak için nasıl öne alırım diye düşünür
bu kaçtıkça kaçıyor gibi.
iyi düşünün bence evlenmeden önce

Bende böyle düsünüyorum.
Evlenmek isteyen insan elinden geleni yapar. Birde ertelemesinin önemli bir sebebi yokmus galiba.
Ben olsam acaba istemiyor mu diye düsünürdüm heralde...

E

EU3

Ziyaretçi
Sevgilinin fazla üstüne düsme. Hatta evlilik icinde fazla acele etme. Hersey olacagina varirmis. Hakkinda hersesin hayirlisini dile. Olursa olur, olmazsa saglik olsun..

mnla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
1.296
9
walla bir erkek yeterince olgunlasmadan evlenmek durumunda kalirsa bir ise yaramiyor zaten canim. kesinlikle bu konuyu acma bir daha, bak senin gururun kiriliyor. simdi bi katakulliye gelip belki seni kaybetmemek ugruna hadi evlenelim der evlenirsiniz ama sonra sen yine mutsuz olursun allah korusun. bir derdim var senin mekanin olur sonra... bence de ne ayril ne de bu konuyu ac. sadece acik ve kararlilikla belirt bu soz verip caymalarin seni incittigini soyle. bir de seni cantada keklik bilmesin canim. bazi erkekler bi kizi cepte bildigi surece ustune dusmuyor. neyse insallah mutlu olursun..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3115 gün geçti.

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.152
10
evlenmekten kaçtığını sanmıyorum sevgilinizin,
neden ertelediğini anlamaya çalışın bence, ya kendini evliliğe hazır hissetmiyordur ya da maddi durumu v.s uygun değildir, onun açık olmasını sağlayacak olan sizsiniz, sıcak yaklaşın, dobra olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2154 gün geçti.

NAZ20

AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
1.455
207
33
anlayamadım sıkıstırılmıs mı?
ozaman evliliği istemiyor sen istiyorsun diye mi evlenecek...
üzgünüm akadasım ama evlenmek istemiyor bu adam...
arkadasların dediği gibi de bitireceğini söyle bakalım neler olacak...
evlilikte karsı taraf baskın olmalı bence erkek tarafı ikna etmeye calısır diye biliyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-04-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 182 gün kaldı.

Bebeğiniz artık oldukça aktif hareket ediyor ve hareketleri artık yeni doğmuş bir bebek gibi daha akıcı ve yumuşak. Bugün gebeliğinizin üçüncü ayını doldurdunuz. Eğer hala karar vermediyseniz, bebeğiniz için isim aramaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek için Ali Galip, Kız bebek için Safiye Sultan :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın