Doğuma Hazırlık kizlar oglusum olacakmissssss

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yellowangelrufi
ben kiz istiyodum hep oylede hissetmistim tabiki hayirli saglikli olmasi daha onemli ama icimde hep kiz istiyodum esim cok sevindi cunku oglan istiyodu esim beni cok mutlu ediyo onun mutlu olmasiyla ben daha cok mutlu oldum inanin dilerim Allah tan herkes yasar bu duyguyu artik yavas yavas baslarim kiyafet falan almaya cinsiyetinin belli olmasini bekliyodum Allah a sukurler olsun bu duygudan mahrum etmedi beni simdide isim ne koycam diye dusunuyorum kiz istemistim hep kiz isimleri bakiyodum erkek hic dusunmedim yada dusunmek istemedim cok sukur saglikli oglusum onemli olanda bu demi herkese hayirli hamilelikler kizlar tosunum yolda

ikrar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
3.268
33
39
allah saglıkla kucagınıza almayıda nasıp etsın ınsallahkaydirigubbakcemile5

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.209
345
ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallahhhh

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.935
18
37
canım Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
benimde kız bebek hep hayalimdi. Ama doğunca anlayacaksın, gerçekten erkek kız hiç farketmiyor, senden bi parça gözlerinin içine bakıyo ya o zaten yetiyo sana.sende bebişini sağlıkla al kucağına...

Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
benimde kız bebek hep hayalimdi. Ama doğunca anlayacaksın, gerçekten erkek kız hiç farketmiyor, senden bi parça gözlerinin içine bakıyo ya o zaten yetiyo sana.sende bebişini sağlıkla al kucağına...
sagol canim insallah kucagimada almak nasip olur hayirli saglikli dualariniz icin sagloun kizlar

ocean_girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.443
68
hayırlı ewlat olsun canım gerisi hiç önemli diil
sen bence beğendiğin erkek isimlerini yaz bizde onlardan seçelimm

lllalll

b@rış ve @loş'un @nnişi:)
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
5.030
2
43
sağlıkla gelsin oğluşun canım...hayırlı olsunnyerimseniben

BernaZDL

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
3.263
76
hadi hakkınızda hayırlısı oolsun canım!alkisalkisalkis
ben de bebeişimi bekliyorum. ve sanırım bibişini gördüm ben de.herşeyden önce sağlıklı olsunlar inşallah, hayırlı evlat olsunlar... sağlıklı huzurlu haytları olsun yavrularımızın!:Saruboceq:
arkadaşın dediği gibi isim yaz da beğenelim :lepi:

mercan76

kızımın kızkardeşi geliyo
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
680
1
43
bebişin hayırlı olsun canım ben oğlum olsa ( en son gittim kız dedi ) algın yada yagız koyacaktım belki sana fikir olabilir

Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
kizlar hepinize cok tesekkur ederim hepimizin bebegi saglikli hayirli olsun insallah ben erkek isimleri sunlari dusunuyorum eymen efe yagiz emir aras cinar derman ayaz ogulcan bunlar dusunduklerim ama esim efe diyo benimde en cok yagiz hosuma gidiyo yagiz efe olsun diyoz ama karar veremedik sizce nasil olur yada diger isimlerden hangisi hosunuza giitti szin simdiden sagolun

X