Kızlar Parfüm Önerisi İstiyorumm

Ayse kya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
253
58
Merhaba kızlar bana önerebileceğiniz güzel bir parfüm kokusu var mı marka felan.Kalıcılığı olan ve şeker kokusu olmayacakkkk.Bu Rus ve Ukraynalılar öyle bir parfüm kokuyorlarki yanımdan gectıklerınde üzerime siniyor kokuları😀 Bu denli kalıcı ve güzel kokan koku önerebilir misiniz?

Merhaba kızlar bana önerebileceğiniz güzel bir parfüm kokusu var mı marka felan.Kalıcılığı olan ve şeker kokusu olmayacakkkk.Bu Rus ve Ukraynalılar öyle bir parfüm kokuyorlarki yanımdan gectıklerınde üzerime siniyor kokuları😀 Bu denli kalıcı ve güzel kokan koku önerebilir misiniz?
Ben Amor Amor kullanıyorum çok hoş bence:)

Parfüm kokusu tene göre değişiyor, mesela kuzenimde çok güzel kokan bir parfüm görmüştüm, şahaneydi. Aldım, bende hiç öyle durmadı. 😬

Evet ya yazın marmarıse tatile gitmiştim buram buram kokuyorlar çok araştırdım bende bulamadım. Bulursan yaz buraya☺️

Evet ya yazın marmarıse tatile gitmiştim buram buram kokuyorlar çok araştırdım bende bulamadım. Bulursan yaz buraya
Evet ya yazın marmarıse tatile gitmiştim buram buram kokuyorlar çok araştırdım bende bulamadım. Bulursan yaz buraya☺
Şekerli bi kokusu yok fresh gibi de değil nasıl anlatsam bilemedim. İsmini yazın çıkıyor zaten
Bakıcam internetten

Kendim için derlemiştim size de yazayım 😊

2021'in En İyi 15 Kadın Parfümü
1. Tom Ford Velvet Orchid
2. Gucci Bloom
3. Miss Dior
4. Jo Malone
5. N°5 Chanel
6. Tom Ford Orchid Soleil
7. Yves Saint Laurent Libre Edp
8. CHLOE Nomade Edp
9. Dior Hypnotic Poison Edp
10. Paco Rabanne Lady Million Edp
11. Victoria's Secret Bombshell Edp
12. Calvin Klein Euphoria Edp
13. Lancome La Nuit Trésor Edp
14. Versace Bright Crystal Edt
15. Zara Nuit Edp

Giorgio Armani - My Way. Rus kadınların en çok tercih ettiği parfüm. Kadın yanımdan geçtiğinde öyle büyülendim ki, dönüp durdurdum ve parfümün adını sordum. İnanılmaz çiçeksi, ferah, çekici bir parfüm.

Dior hypnotic paison kesinlikle çok güzel bir koku

imza niteliğinde bir koku arıyorsan burberry the beat kesinlikle içerisinde şeker olmayan en iyi kokulardandır sonbahara da mis gibi gider

X