Kızlar resim için kusura bakmayın, YERLEŞME KANAMASI YAŞAYANLAR YORUM YAPSIN

birbebekhayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
53
15
28
1 haziran yumurtlama günümdü. Değerlendirdik bugün sabah şeffaf kahverengi karışımı parmak ucu kadar akıntı geldiğini gördüm. Adet olacağım zannettim. Sonra kırmızıya dönmedi. Koyu kahverengi bazen peçeteye silince sulu gibi kahverengi şekilde geliyor. Bazen de diğer resimdeki gibi nokta nokta akıntı şeklinde..

Herkes farklı birşey diyor. Yerleşme kanaması yaşayanlar nasıldı, ne kadar sürdü, yoğunluğuna dair bilgiler yazabilirler mi? 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haziran yumurtlama günümdü. Değerlendirdik bugün sabah şeffaf kahverengi karışımı parmak ucu kadar akıntı geldiğini gördüm. Adet olacağım zannettim. Sonra kırmızıya dönmedi. Koyu kahverengi bazen peçeteye silince sulu gibi kahverengi şekilde geliyor. Bazen de diğer resimdeki gibi nokta nokta akıntı şeklinde..

Herkes farklı birşey diyor. Yerleşme kanaması yaşayanlar nasıldı, ne kadar sürdü, yoğunluğuna dair bilgiler yazabilirler mi? 🤔
Her kadının hamileliği kendine özel ayrıdır kimisi 3 gün adet şeklinde yaşar yerleşme kanaması bilmez bile üstüne görme olur kimisi hiç yaşamaz kimisi benim gibi sadece bir seferlik lekelenme ile anlar bunun kesin Bi kuralı yoktur kaç gün ve miktarı ile ilgili. Eminseniz 1 haziranda yumurtlama olduğuna bi kaç güne Kanda kesin sonuç alırsınız

Her kadının hamileliği kendine özel ayrıdır kimisi 3 gün adet şeklinde yaşar yerleşme kanaması bilmez bile üstüne görme olur kimisi hiç yaşamaz kimisi benim gibi sadece bir seferlik lekelenme ile anlar bunun kesin Bi kuralı yoktur kaç gün ve miktarı ile ilgili. Eminseniz 1 haziranda yumurtlama olduğuna bi kaç güne Kanda kesin sonuç alırsınız
Bugün kaset tipi yaptım çıkmadı

Normal regl günü ne zaman

Benimde aynı böyle adetten bir hafta önce geldi sonra sildikçe geldi bir iki gün ama hiç ağrım yoktu göğüs ağrısı dışında. İki gün sonra idrar testi yaptım baya net çizgi vardı. Allah gönlüne göre versin.

Benimde aynı böyle adetten bir hafta önce geldi sonra sildikçe geldi bir iki gün ama hiç ağrım yoktu göğüs ağrısı dışında. İki gün sonra idrar testi yaptım baya net çizgi vardı. Allah gönlüne göre versin.
Peki sadece sildikçe mi geldi, ben peçete koymuştum resimde olduğu gibi bu şekilde geldiği de oldu. Gün sonunda kesildi. Benim de hiç ağrım yok, ayaklarımda acayip bir üşüme hissi dışında

Peki sadece sildikçe mi geldi, ben peçete koymuştum resimde olduğu gibi bu şekilde geldiği de oldu. Gün sonunda kesildi. Benim de hiç ağrım yok, ayaklarımda acayip bir üşüme hissi dışında
Hayır ilk çamaşırımda sendende fazla vardı. Koyu kahve katı bi şekilde şaşırdım regl başlıyor sandım ama karnım ağırmamıştı normalde karnım ağırır adet başlarken. Öyle daha gelmedi ondan sonra tuvalete gittikçe geldi daha açık renk bazen pembemsi ama çok az tabi. Sonrada test yapar yapmaz çıktı

Kızlar merhaba bir sorum olacak sizlere. Ben evliyim ve bir bebeğim var emziriyorum. 9 Haziran ile 10 Haziran gecesi önce pedimde kahverengi sonra ise tuvalette peceteye pembe kırmızıya yakın akıntı gördüm o gece yattım ertesi gün normal yoğunlukta adetimi gördüm 14 hazirana kadar devam etti en son kahverengi akıntıyı gördüm ve bitti eşimle korunuyoruz daha doğrusu eşim korunuyor şüpheli bı durumda yaşamadım ama kafami karıştırıyor belki de ben stres yaptım bilmiyorum size sormak istediğim bu regldir değil mi yerleşme kanaması böyle olmaz (önceki adet günlerim 12 Mayıs 13 Nisan şeklinde)

Merhaba kızlar adet dönemimde kahverengi akıntı geldi 5 gün sürdü ama onun arkasından kanamam olmadı suan da sadece göğüslerimde dolgunluk var ama herhangi bir agrı veya hassasiyet yok onun haricinde baska bir adet belirtisi de yok. Hamile olabilir miyim basına gelen var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim (son adet 7 mayıs ilk kahverengi akıntı 10 haziran)

benim il hamileliğimde pembe bir kan gelmişti tek seferlik ama kahverengide olabiliyor diyorlar

benimde bu ay yumurtlamadan 1 hafta sonra kan testi verdim sıfırdı ,üzerinden 2 gün geçti pembe bir akıntı geldi acaba yeniden kan tahlili yaptırsam mı yoksa adet mi olmuşumdur sizce

X