Kızlar sakin kalamıyorum

"Evet bankada hesabim var sonra kacicam" diyip gulup gecin, dalga gecin sinirlenmek yerine.

Hasta olabilirsiniz esinizle ciddi bir sikinti icinde de olabilirsiniz. Ama apartmanda kapi onunde bagirmak filan ne sacma ne kalitesiz bir uslup. Apartmandakiler size bisey yapmadi neden insanlari rahatsiz ediyosunuz ? Onlar da huzur istiyor. Ayrica ailenizi ve esinizi insanlara rezil edip itibarsizlastiriyosunuz. Cok cirkin. Esiniz sizi sadece bu sebepten bosasa tek kelime etmem. Neyin sacmaligi bu ya ?

çok saçma.
anında o açmadığınız numarayı arayıp hoparlöre de alıp ne numarası ise ortaya çıkarabilirdiniz.
gizli saklı bir şeyiniz yoksa.
ne var bunda bu kadar sinirlenecek?
üstelik apartmanı rahatsız etmeye ne hakkınız var? toplu yaşam kuralları vardır. uyunuz lütfen.

Ben bu tip numaları önce açıyorum sonra engelliyorum. Bu tip aramalarım çok azaldı. Su arıtıcısından, internet aboneleğine kadar bir sürü saçma aramadan kurtuldum. Siz neden açmadınız diyemem, ama eşiniz neyden bu kadar şüpheleniyor diyebilirim ? Verdiğiniz tepki çok iddialı, suçlu ve kaygılı. Cevap sizde saklı.

Haklıyken haksız olmuşsun ne yazıkki tavrını biraz daha sakin şekilde gosterebilirdin

Hepsini geçtim de apartmanda kapı önünde neden avaziniz çıktığı kadar bağırıyorsunuz.
Kendi kendinizi rezil etmişsiniz binaya resmen.
Ben böyle bir şey duysam heralde polis çağırırım kadını dövüyorlar diye.

ben sizi haklı buldum tepkiyiimde gayet normal buldum...bana çirkin ithamda bulunacak bende sakin kalıcam yada espiriye vurucam! mümkün değil...o sabit numaraların ne olduğunu bilmeyen kalmadı zaten.. insan karısını nasıl böyle terbiyesizce suçlar anlayamıyorum... bence geri adım atmayın yaptığı terbiyesizlikden dolayı sizden özür dilemeli

X