Kızlar selam,meyve aromali parfüm arıyorum 🥺

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Kizlar. Meyve aromali bir parfüm ariyorum fakat hic bulamiyorum bir türlü. Kokusu elidorun pembe sisesine benzeyen bir parfüm biliyormusunuz? Öyle meyvemsi koksun istiyorum iste 🥺 DKNY in bir parfümü varmis ama o da stokta cok yok artik. Orjinal acik parfum farketmez. Tavsiyelerinizi bekliyorum.🌸🌸🌸🥰🥰🍭🥺😍

Kizlar. Meyve aromali bir parfüm ariyorum fakat hic bulamiyorum bir türlü. Kokusu elidorun pembe sisesine benzeyen bir parfüm biliyormusunuz? Öyle meyvemsi koksun istiyorum iste 🥺 DKNY in bir parfümü varmis ama o da stokta cok yok artik. Orjinal acik parfum farketmez. Tavsiyelerinizi bekliyorum.🌸🌸🌸🥰🥰🍭🥺😍
Kızlar hic fikir yok mu :KK43:

Ben DKNY yesil elma kokusunu kullaniyorum. Yillardir cok severek kullanıyorum ama orijinali alamıyorum malesef. D&Pden aliyorum. Gayet kalici ve guzel bence.

Ben DKNY yesil elma kokusunu kullaniyorum. Yillardir cok severek kullanıyorum ama orijinali alamıyorum malesef. D&Pden aliyorum. Gayet kalici ve guzel bence.
Bende kirmizisini ariyordum çünkü onun kokusu o sampuana cok benziyormus. Simdi pes ettim biraktim. Yesili var suan piyasada orjinali de uygun gibi ama kokusu nasil onun ,meyveli mi acaba ☹️

Ben Victoria's Secret Bombshell aldım. Çok güzel hem meyveli hem ciceksi. Original çok pahalı olduğu için tester aldım. Tanıdığım biri satıyor. Dilerseniz yonlendirebilirim.

Ben Victoria's Secret Bombshell aldım. Çok güzel hem meyveli hem ciceksi. Original çok pahalı olduğu için tester aldım. Tanıdığım biri satıyor. Dilerseniz yonlendirebilirim.
Selam kuzum,o bahsettigin koku elimde var aynisini kullaniyorum ama aradigim koku daha boyle yogun meyveli ornek verdiğim gibi elidor pembenin kokusu gibi :KK43: ama cok teşekkür ederim yinede

Selam kuzum,o bahsettigin koku elimde var aynisini kullaniyorum ama aradigim koku daha boyle yogun meyveli ornek verdiğim gibi elidor pembenin kokusu gibi :KK43: ama cok teşekkür ederim uine
O zaman siz, estee leader modern muse, gibi bir parfüm arıyorsunuz.
Valla kokusu bajsettigim gibiyse evet🙆

Versace Bright Crystal Edt ya da Absolute Edp versiyonu Edp halini ben daha co begeniyorum. Biraz daha kolay ulasayim dersen Oriflame Eclat Femme Weekend pembe sisede olan. Ilk aklima bunlar geldi

X