Kızlar siz söyleyin

Ben polikistik over hastasıyım tedavi ile ilk çocuğuma evliliğimden 5 yıl sonra kavuştum , ikinci çocuğuma gene 9 yıl sonra tedavi ile kavuştum çünkü kardeşi olmasını çok istiyordu çocuğum , doğumdan 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim korktum ağladım hala korkuyorum üst üste doğumu nasıl kaldırırım diye, miras olupta sonuçta dünyalar değil, bize böyle sırt dönenen kv ye gerekeni yapmak sadece , benim ailem bile dayanamayıp yardım ederken onun vurdumduymazlığı eşimi dışlaması gücüme gidiyor
Canım eski konularını da okudum memurmuşsun... eşi de çalışıyor durumları iyi diye düşünüyor olmasın kaynanan?

Hem eşinden hem babasından maaş alması normal mi. Yasal mı bu. Bilmediğimden soruyorum.
her ne kadar sizde zorluk yaşıyor olsanız da çözümü bulacak ve işi halledecek kişi eşiniz. Kv nizim size dinleyeceğini hiç sanmıyorum. Eşiniz ne diyor bu duruma
Yasal canım alan çok aslında eşden alınca. babanınkini vermemeli devlet

Ortada kalacak bir durum yok Cnm, 2 tane maaşı var , dükkan aldık içini bile yaptıramadık borçtan, içini yaptırsak kiraya verecektik , bu şekilde ayrımcılık yapması üzüyor açıkçası, çocuklarım küçük ve hamileyim çalışmam imkansız maalesef
Lütfen yanlış anlamayın ama çocuklarım diyorsunuz birden fazla çocuğunuz var sanırım ve üzerine bir de hamilesiniz öyle mi maddi durumumuz kötü diyorsunuz ,yıl 2021 korunma diye bir şey var şu ülkede şu şartlarda bir çocuktan fazlası o çocuklara da kötülük !

X