Doğuma Hazırlık Kızlar sizde oluyor mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
34+5 haftalık hamileyim iki üç gün önce doktora gittim kontrole her şey normal şikayetimide söyledim artık 35 haftaya girdiğimi ve bunların çok normal olduğunu söyledi... doğum yaklaştığını mı işaret ediyor bilemedim sizde yaşıyor musunuz? Bebek kımıldadıkça veya durup dururken aniden tuvaletim gelirmiş gibi oluyor ve alt kısmım acıyor bir şey batırılıyormuş gibi... sizede oluyor mu?

34+5 haftalık hamileyim iki üç gün önce doktora gittim kontrole her şey normal şikayetimide söyledim artık 35 haftaya girdiğimi ve bunların çok normal olduğunu söyledi... doğum yaklaştığını mı işaret ediyor bilemedim sizde yaşıyor musunuz? Bebek kımıldadıkça veya durup dururken aniden tuvaletim gelirmiş gibi oluyor ve alt kısmım acıyor bir şey batırılıyormuş gibi... sizede oluyor mu?
Çok güçlü bi acı değil ama ani acıma ya da sıkışma durumu oluyor bende de

Oluyo cnm ben dogurdugum gun anlamadim bile rahime bi agirlik cokmusdu her 10dk bi wc gidiyodum oda o gunusu aksama kadar marketlerde gezdim aksam geldim normalmis gibi geldi bana habire gittim wcye geceside zaten suyum geldi

Çok güçlü bi acı değil ama ani acıma ya da sıkışma durumu oluyor bende de
Doktorumda normal artık 35 giriyorsun demişti ama insan korkuyor birde ilk olumca anlamıyor etmiyor doktora söylediğimden daha şiddetliydi dün biraz o yüzden endişelendim ama geçti galiba okuduğum bilgilere göre rahim kendini doğuma hazırlıyormuş ani kasılmayla

Oluyo cnm ben dogurdugum gun anlamadim bile rahime bi agirlik cokmusdu her 10dk bi wc gidiyodum oda o gunusu aksama kadar marketlerde gezdim aksam geldim normalmis gibi geldi bana habire gittim wcye geceside zaten suyum geldi
Hadi yaa ne güzel doğurmuşsun allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🙏🏻🌺

Bebek doğum yoluna doğru ilerlemeye başladığı için alt kısımda baskı hissetmeniz normal.kasılmalarınız ve sancınıZ yoksa endişelenecek bişey de yok.

Son haftalarda cok normal canim ben sezeryan oldugum icin 38. Haftada dogum yaptim son haftalarda bacak aralarim bile agrimaya baslamisti oturup kalkarken rahime olan baskı arttigi icin oluyor. Hayirli dogumlar diliyoruk saglicakla gelsin insallah bebisiniz 🌺

X