Kizlar yardim kahverengi akintim var hamile olabilir miyim ?

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
21
26
Kızlar ıyi akşamlar daha önce yazmıştım adet gecikmem var diye bekarken düzenli olurdum evleneli 5 ay oldu son 2 aydir olmadım doktora gittim ilaç verdi 6 gün kullan bırak dedi testlerde ve ultrasyonda hiç bi sıkıntı cikmadi ilaci birakali 10 gün oldu ve bugün kahverengi akintim geldi sizce ne olabilir hamilelik olabilir diyenleri okudum bu şekilde hamile kalan var mi lütfen yardım kizlar

Didossss

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
245
420
Ne ilacı yazmıştı doktor ne için adet olmanız için mi? Neden olamıyormuşsunuz 2 aydır söyledi mi doktor? Çok az bilgi vermişsiniz. İlacı bırakmanın etkisi olarak belki gelmiş olabilir leke, ilaçlar bu tarz şeylere sebebiyet verebiliyor. Evde yapılan testlerden alıp yapın en garantisi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 475 gün geçti.

pembepatiler

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
1.330
1.944
İlaçtan dolayı olabilir canım ilacı bıraktıktan sonra uzun süre gelmeyen adetlerde başlarda öyle olabiliyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 452 gün geçti.

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
21
26
Ne ilacı yazmıştı doktor ne için adet olmanız için mi? Neden olamıyormuşsunuz 2 aydır söyledi mi doktor? Çok az bilgi vermişsiniz. İlacı bırakmanın etkisi olarak belki gelmiş olabilir leke, ilaçlar bu tarz şeylere sebebiyet verebiliyor. Evde yapılan testlerden alıp yapın en garantisi.
Adetim 17 gün gecikti dr gittim ultrason yaptı rahim temiz hiç bi sıkıntı yok dedi kan testi yaptırdı hormon onlarda normal di hamile değildim adet getirtici verdi kullan adet olunca gel yine dedi simdi böyle kahverengi alıntı geldi merak ettim korunmuyoruz evlendigimizden beri

Didossss

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
245
420
Adetim 17 gün gecikti dr gittim ultrason yaptı rahim temiz hiç bi sıkıntı yok dedi kan testi yaptırdı hormon onlarda normal di hamile değildim adet getirtici verdi kullan adet olunca gel yine dedi simdi böyle kahverengi alıntı geldi merak ettim korunmuyoruz evlendigimizden beri
Bu tarz ilaçlar ona sebep olabiliyor dediğim gibi, en iyisi en yakın eczaneden bir test alın zor değil içiniz rahat etsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 475 gün geçti.

GzLi KaLsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
501
260
24
Adetlerim düzenli dedin yanlsi değilsem keşke kulanmasaydin canım adetlerin düzenli geciktiyse bir sebebi vardır benimde öyle olmuştu 2 ay adet olamadim 3 4 farklı Dr a gittim hepsi adet sökücü verdi ben adetlerinden emindim düzenli geçirdiyse sebebi vardı diye düşündüm hep 2 ay sonra kanda yeni çıkmaya başladı geç döllenme olmuş keşke sende kulanmasaydin da bekleseydin adetlerin zaten düzenli hep kalacak değil ya mutlaka gelecekdi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 268 gün geçti.

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
21
26
Kızlar ıyi akşamlar daha önce yazmıştım adet gecikmem var diye bekarken düzenli olurdum evleneli 5 ay oldu son 2 aydir olmadım doktora gittim ilaç verdi 6 gün kullan bırak dedi testlerde ve ultrasyonda hiç bi sıkıntı cikmadi ilaci birakali 10 gün oldu ve bugün kahverengi akintim geldi sizce ne olabilir hamilelik olabilir diyenleri okudum bu şekilde hamile kalan var mi lütfen yardım kizlar
Kızlar bugün 2 saat önce wc ye gittim ve pedime bişey düşmüş anneme sordum korkma kan pihtisi olabilir dedi sabah kahverengi akıntıdan sonra hafif kırmızı kan gelmişti şimdide parca gordum sabah gidip kan vermiştim düşük mu yaptım acaba yarın yine gidicem moralim çok bozuk😥😥😥

Ceren0134

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
1.311
2.692
36
Kahverengi akıntı bence gebelik ten çok adet belirtisi bende de farklı farklı lekeler oluyor umutlaniyorum adet günüm geliyor hopp adet olmuşum ama inşallah sizin gebeliktir

denizderin123

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
326
341
28
Kızlar bugün 2 saat önce wc ye gittim ve pedime bişey düşmüş anneme sordum korkma kan pihtisi olabilir dedi sabah kahverengi akıntıdan sonra hafif kırmızı kan gelmişti şimdide parca gordum sabah gidip kan vermiştim düşük mu yaptım acaba yarın yine gidicem moralim çok bozuk😥😥😥
canım ben 4 haftalik düşük yaptım ama parça gelmeden önce çok sancim oldu adet sancısı gibi parça geldikten sonra geçti sendede sanci oldumu belki bu şekilde anlarsın düşük yapıp yapmadığını

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

denizderin123

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
326
341
28
keşke hastanedeyken kadın doğum doktoruna gorunseydiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.