Elektronik Ev Aletleri Kızlar yardım! Robot süpürge sizce hangisi?

Yorgunnnanne

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
1.014
1.262
31
Kızlar şuan indirimler varken robot süpürge almak istiyorum ama hangisi daha iyi daha mantıklı bilmiyorum yardımcı olur musunuz 🤗

Bosch alma arıza yapıyor fırça kısmı hemen defekt oluyormuş tanınmış marka olsun bilmediğin markayı alma

Kızlar şuan indirimler varken robot süpürge almak istiyorum ama hangisi daha iyi daha mantıklı bilmiyorum yardımcı olur musunuz 🤗
bende şuan roidmi eve plus var ona bakabilirsin.kullanımı kolay, uygulamadan evin haritasından istediğin yeri temizletebiliyosun, paspasda yapıyo ben hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar çok memnunumm

Iomi olsun ama fırçası eskiyince makineyi atman gerekir haberin olsun, yedek parçası yok

Roidmi eve plus en iyi robot süpürge bence telefondan bi tık yapıp bütün evi temizletiyorum uygulamasını kullanmak baya kolay kafa karıştırmıyo hiç toz haznesi geniş 3l toz haznesi var koltuk altlarına girerken yükseliği hesaplaması sıkışmaması vs çok başarılı :super:

xioami mop aldı eşim, ben memnunum, hem paspas yapabiliyor hem süpürüyor, üstelik sessiz modu da var.
Evden çıktığımda çalıştırıyorum, döndüğümde ev tertemiz oluyor. Veya uyurken çalıştırıyorum yine aynı şekilde. Tavsiye ederim.

X