Kızlar yardım...

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
Kızlar af buyrun 1 haftaya yakındır ishalim, yürüyemiyorum bazen adım atamıyorum, çok sancılarım oluyor uykudan kıvranarak uyandığım oluyor bir an önce doğurmak istiyorum artık sizler nasılsınız?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1513 gün geçti.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Can'ım ishal gebelikte istenen bişey eğik Dr a göründün mü bol su iç. Bende son haftalarımda gebelik bıkkınlığı yaşamıştım. Erken Doğum tehlikem vardı hastanelerde yat çık yat çık. Sonra 35 oldum eve yolladılar allahım zaman geçmedi ağırlaştım iyice . Az kalmış dayan

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1446 gün geçti.

burcu1888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2016
2.323
2.333
32
Magnezyum falan kullanıyor musun canım bazen onlar da ishal yapıyor?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1480 gün geçti.

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
Can'ım ishal gebelikte istenen bişey eğik Dr a göründün mü bol su iç. Bende son haftalarımda gebelik bıkkınlığı yaşamıştım. Erken Doğum tehlikem vardı hastanelerde yat çık yat çık. Sonra 35 oldum eve yolladılar allahım zaman geçmedi ağırlaştım iyice . Az kalmış dayan
Bende yattım 27+4 ken akciğer geliştirici iğneler yapıldı zor geçti serumlar vs çok zorlandım senin ne kadar kaldı Rizelim

burcu1888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2016
2.323
2.333
32
Magnezyum ve kan ilacı yaptı galiba gülüm bi kaç gün içmeyeceğim inşallah geçer :/
Evet kan ilacı da yapabilir. Genelde kabızlık olur onda ama ishal de yan etkilerinden biri. Magnezyumla birleşip kombo yapmış olabilirler :) arada bende de oluyor 1 2 gün çünkü.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1480 gün geçti.

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
Evet kan ilacı da yapabilir. Genelde kabızlık olur onda ama ishal de yan etkilerinden biri. Magnezyumla birleşip kombo yapmış olabilirler :) arada bende de oluyor 1 2 gün çünkü.
Benim 1 haftadır var canım kabızlık hiç olmadı çok şükür ay artık hayırlısıyla zaman hızlansa da bi doğursak :)

Rizeli-53

Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Bende yattım 27+4 ken akciğer geliştirici iğneler yapıldı zor geçti serumlar vs çok zorlandım senin ne kadar kaldı Rizelim
İlk kızımda yaşadım Can'ım bunları 38+5 te doğurdum bu kızıma daha çok var ya :-)

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
İlk kızımda yaşadım Can'ım bunları 38+5 te doğurdum bu kızıma daha çok var ya :-)
Allah bağışlasın canım benim Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin ay ben çok zorlanıyorum artık bir an önce doğurmak istiyorum 40.haftayı beklemeyecek oğlum biliyorum heyecanla bekliyorum :)

Rizeli-53

Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Allah bağışlasın canım benim Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin ay ben çok zorlanıyorum artık bir an önce doğurmak istiyorum 40.haftayı beklemeyecek oğlum biliyorum heyecanla bekliyorum :)
Erken gelmesinde gerçekten Zor oluyor ya hele son haftalar doğurtun beni diye yalvarıyordum kendi sancını bekle dediler hep :-)

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
Erken gelmesinde gerçekten Zor oluyor ya hele son haftalar doğurtun beni diye yalvarıyordum kendi sancını bekle dediler hep :-)
Normal mi oldu sezeryan mı ay valla ben de sancımı bekleyeceğim ama çok zorlanıyorum inan ki yürüyemiyorum artık bide ev işi yemek vs huysuz bir koca sancılar ağrılarda eklenince doğurdun beni diye yalvarmama ramak kaldı :anneadayı::emir_bebek::duduk:

Rizeli-53

Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Normal mi oldu sezeryan mı ay valla ben de sancımı bekleyeceğim ama çok zorlanıyorum inan ki yürüyemiyorum artık bide ev işi yemek vs huysuz bir koca sancılar ağrılarda eklenince doğurdun beni diye yalvarmama ramak kaldı :anneadayı::emir_bebek::duduk:
Normal Can'ım zaten erken sancı dönemi yaşayanın doğumu açılması kolay oluyormuş benim kolay olmuştu şükür. Allah yardımcın olsun valla bide hastanede yatmışsın ya onun bıkkınlığıda var

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.513
1.161
Normal Can'ım zaten erken sancı dönemi yaşayanın doğumu açılması kolay oluyormuş benim kolay olmuştu şükür. Allah yardımcın olsun valla bide hastanede yatmışsın ya onun bıkkınlığıda var
Oğlum hariç öyle çok şeyin bıkkınlığı var ki anlatamam Rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın