Erkek İnfertilitesi kızlar yardımınıza ihtiyacım varr

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Bahtsiz bedevi 11

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
17
3
ben liplift yaptırmak istiyorum ama 3, 3500 civari bir bütçem var fakat kime sorsam fiyatları uçmuş gdiyo geçen senelerde bu fiyata yapan dr lar da yükselmiş bana güvenebilceğim bütçeme uygun bir doktor önerebilrmisiniz liplift için istanbul avrupa yakasında oturuyorum

ben liplift yaptırmak istiyorum ama 3, 3500 civari bir bütçem var fakat kime sorsam fiyatları uçmuş gdiyo geçen senelerde bu fiyata yapan dr lar da yükselmiş bana güvenebilceğim bütçeme uygun bir doktor önerebilrmisiniz liplift için istanbul avrupa yakasında oturuyorum
merhaba yaptırdınız mı acaba ben zekeriya kula yaptıracağım büyük ihtimal

Liplift'i Ankara'da bir profesöre Mayıs 2021'de ilki olmak üzere toplamda 3 kez olmak durumunda kaldım. Şimdiki aklım olsa asla yaptırmazdım. Çok derin bir dikiş izi kalıyor arkadaşlar. Ve revizyonlardan sonraki acıyı anlatabilmem mümkün değil. Bana kalırsa dikişe hiç uygun olmayan bir bölge. Doktorum için iyi yada kötü diyemem ancak; birçok doktordan duyduğum gibi liplift ameliyatına karşıyım diyen doktorlara ayrı bir saygı duymaya başladım. Dolgu yaptırın, renklendirme yaptırın ama benim gibi yara izini bile isteye kabul etmeyin.

ben de istiyorum hasan fındık'a yaptırmayı düşünüyorum. zekeriya kul da olabilir ebru şen de emin değilim. soruyorum haziran'a bu ameliyatı olmak istiyorum. fiyatlar yüksek evet ama her şey arttı bir de yabancı hasta sayısında artıştan oluyor bunlar.

X