kızlar yardımm!! bebek hareketleri çok aşağıda

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
2
37
slm kızlar . 29 uncu hafta içindeyim. 2 gündür bebek hareketleri vajinanın hemen üstünde.nerdeyse vajinam hoplıcak o derece yani:çok üzgünüm: .vajinama çok tuhaf bişiler oluyor orada hareket edince bebişim:emir_bebek:. bu normal mi? erken doğum belirtisi midir bu? çok endişeliyim .bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen yazsınlara.s.

ben de 25.haftamdayım.bazen bebegım asagı tarafa oyle vuruyor kı,vajınamda basınc hıssedıyorum.sankı bı balon hava yapıyor gıbı.eger senın sıkıntında benımkı gıbıyse,ben de bunun cevabını cok merak edıyrm.bılgısı olan var mı?

ewet benimde öyle oluyor ama iki gündür çok sık oluyor.hıçkırık gibi pıt pıtlar hissediyorum tam vajina üstünde. o zamanlar vajinam sızlıyor gibi değişik bir şey oluyor anlamadım??

şu anda 37.haftadayım. O haftalarda benimde oluyordu, sanki bebek çıkacakmış gibi hissediyordum korkumdan hemen oturuyordum. Doktoruma söylediğimde çok ciddiye almamıştı. Mantar yada idrar yolu enfeksiyonu olabilir bol su iç dedi. Bende mantar olmuştu. Yine de doktorunuza danışın.

ya akşam bende de oldu ya hala oturunva yapıo çok endişeliyim ama enfeksiyon olsa yanma ağrı kanama falan olmaz mı ya

merhaba hanimlar benimde ayni sorunum vardi bebegim çok asagisaydi aynen dediginiz gibi bebek çok asagida kibirdiyordu.kibirdadikçada sanki asagindan bisiler oluyormus gibi tuhaf oluyordum. birde ustunen adet sancilari gibi sancilar çekince oyle çok korktum ki erken dogum olacak diye, hep ayaklarimin altina yastik koydum yattim. iki gun sonra dr rendovum vardi. dr asagidan muayene etti normal oldugunu soyledi, bebek buyuyormus. asagiyada inmemis bebek. ne kadar sevindim bilmessiniz.. sizlerde endise etmeyin kendinizi iyi hissetmeyince bol bol dinlenin, ayaklarinizin altina yastik koyunda yatin çok faydasi oluyor.
fazla zorlamayin kendinizi. Yukumuz kiymetli...

Allah cc yardimcimiz olsun insallah.

canım aynı sorunu bende yasıodum senden daha önceki haftalarımda bile ben bebegimi cok asagıda tasıodum bide yan duruodu o zaman sanki kolunu cıkarıvericekmiş gibi geliodu korkma dinlen bol bol bi arkadasın dedigi gibi enfeksiyon belirtisi olabilir benim 26.haftamda oluodu senin şikayetlerin ve 30. haftamda enfeksiyon kendini yanmayla belli etti en son bol su iç pamuklu iç çamaşırı falan giy ama erken dogum risjki olmuo bildigim kadarıyla ben hala dogurmadım en azından

çok sağolun kızlar ya içime su serptiniz.çok korkmuştum .endişeliydim meleğim gününden erken gelecek diye. iinş sağ sağlim alalım bebişlerimizi kucağımıza

of ben de bilmiyorum ya yarına randevu aldım inş.önemli bişey değildir de hepimizi rahatlatırım :Saruboceq:

inş önemli bişi değildir .dr a gidince bizede yaz neden oluyomuş normalmıymiş tamam mı canım. benim randevum bayramdan önce

bu sabah doktor randevum vardı.....aynı şikayetler bende de olduğu için (bebişimin vajinamı tekmelemesi)
onu sordum.......bebeğim dönmediği için yani pozisyonu ters olduğu için poposu yerine ayakları aşağıda olduğu için ayaklarıyla tekmeliyormuş...bu da çok normalmiş......onun dışında karnımda bazen toplanıp sertleşmeler oluyordu kasılma gibi..onu da sordum...bu sertleşmeler rahmi doğuma hazırlarmış....eğer çok sık olursa beni mutlaka bilgilendir dedi...ama o da normalmiş....haftada bir nts ye gireceğim...bu arada 32.haftanın içindeyim.....hayırlısı...,inşallah bebeklerimiz vakti zamanında sağlıkla sıhhatle gelirler...

kizlar ben 24 haftalik hamileyim ve bende bebegimi cok asagidan hissediyorum bugun doktordan randevum vardi ve ultrasonla bakti ve eliylede karnimi muayene etti bebek asagida degil dedi normal dedi... allah hepimize saglikli ve hayirli dogumlar nasip etsin ve sagsaglim alalim bebislerimizi kucagimiza insallah...

aman iyi normal bi durumsa endişelenmeye gerek yok o zaman.sadece bende mi oluyor diye merak ediyordum demek herkeste aynıymış kızlar
allah hepimizi sağ sağlim bi avazda kurtarsın inş

benim bebegimde bazen aşagıya iniyor ve aşagı indginde vajınamda kasılmalar oluyor sanki içerde saat varmış gbi oluyordu doktoro sordugumda bir akvaryum düşün dedi balık aşagıdada gezer yukardada gezer yani bebek pozisyon degiştirdginde canımız yanıyor...

canım ben de dün gittim doktora normalmiş gerçekten ayakları ve poposu aşağıda olduğu için öyleymiş herkese hayırlı doğumlar.................

çok güzel :emir_bebek: allah beegini kuavgına almayı nasip etsin saglıcakla inşallah (AMıN) opuyorumnanaktan

kızlar içim rahatladı ya sağolun. son iki gündür olmuyor demekki pozisyondan dolayı olduğu için. allah herkese kolay doğum nasip etsin inş aminnnn :))

bu dördüncü gebeliğim ve 3 kızım var. Diğer gebeliklerim normal iken bu gebeliğimi oldukça aşşağıda hiisediyorum. Bu durumun bebeğin cinsiyeti ile alakası olabilir mi ? Etrafımdaki gün görmüş kandınlardan böyle şeyler duydumm da ???

X