Doğuma Hazırlık Kızlar yarın doğuma gidiyorum!...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canııım dua edicem hep senin için Eylülde bende inş. doğum yapıcam hepimiz sağlıkla alalım inş. bebeklerimizi :)

hayırlı doğumlar canım inşaallah çok kolay geçer bebişine sağlıklıca kavuşursun darısı bizim başımıza inşaallah bekliyoruz ama hala ses yok bebişlerimizden hayırlısı bakalımopuyorumnanaktan

ARKADAŞLAR,Bende yaklaşık iki yıllık evliyim ama hala çoçuğa karar vermekte zorluk çekiyorum. 23 yaşındayım ama biraz korkuyorum normal doğumdan .geçen bir sitede normal doğum seyrettim ve çok etkilendim.çevremdee hamileliği doğumu çok kolay geçenler var ama ben hala sezeryanmı? normalmi? karasızım ama bu sene kesinlikle bebek istiyorum 2010 anne olmak en büyük temennim.sizden ricam normal doğum ne kadar iyi bnu öğrenmek.Annem normal doğumda kadının içi temizleniyor sezeryanda karnın bile kalıyor diyor.annemin bir doğumu nomal bir doğumu sezeryan sezeryandada 3gün çoçuğu kucağına almakta zorluk çekti.Sizlerde böyle sorunlarla karşılaştınız mı? onu merak ediyroum cevaplarsanız sevinirim..:emir_bebek:fisfisfis

kızlar ben doğurdum.güzel dualarınız için çok teşekkür ederim. gerçekten işe yaradı. zor bi doğum oldu ama herşey yolunda gitti ve normal doğum yaptımmm. herkese normal doğum tavsiye ederim. doğumdan hemen sonra bebişimi kucağıma aldım bi öpücük kondurdum. inanılmaz bişeydi. bunun için her türlü sancı çekilir.rabbim hepinize nasip etsinnn. sezencim bu arada ben senin doğurduğunu zannediyodum. Allah sanada kolaylıklar versin. doktorun doğru söylemiş bence. ben suni sancıyla doğum yaptım. beklemek daha i aslında. benim daha 10 günüm vardı. hayırlısı böyleymiş.kurtuldum . Allah hepinizi kurtarsın. oluşum rahat bırakmadığı için giremiorum foruma.çok ağlıyoo. o bize biz ona alışacak en kısa zamanda.hepinizi çok öpüyorum.

Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim.
darısı bizim başımıza inşallah..aminnnnn....

tebrikler allah analı babalı büyütsün inş. vatana millete ailene hayırlı evlat olmasını dilerim
darısı başımıza :))

canım Rabbim bebişini sana bağışlasın inşallah,

Darısı bizim başımıza artık

allah sagsalim kavuşmayı nasip etsin yavruna..
bendeyarın gidiyorum inşallah benimde bi kaç santim açılmam vardır.suni sancı ile normal dogum şansımızı deniyecegiz inşallah hayırlısıyla kavuşurum bende.

kızlar ben doğurdum.güzel dualarınız için çok teşekkür ederim. gerçekten işe yaradı. zor bi doğum oldu ama herşey yolunda gitti ve normal doğum yaptımmm. herkese normal doğum tavsiye ederim. doğumdan hemen sonra bebişimi kucağıma aldım bi öpücük kondurdum. inanılmaz bişeydi. bunun için her türlü sancı çekilir.rabbim hepinize nasip etsinnn. sezencim bu arada ben senin doğurduğunu zannediyodum. Allah sanada kolaylıklar versin. doktorun doğru söylemiş bence. ben suni sancıyla doğum yaptım. beklemek daha i aslında. benim daha 10 günüm vardı. hayırlısı böyleymiş.kurtuldum . Allah hepinizi kurtarsın. oluşum rahat bırakmadığı için giremiorum foruma.çok ağlıyoo. o bize biz ona alışacak en kısa zamanda.hepinizi çok öpüyorum.

Allah sana bebeğine sağlık versin canım Analı babalı büyüsün bebeğin.

tebrik ederim jnm,RABBıM SıZı BıRBıRıNıZE BAĞIŞLASIN BıR ÖMÜR SAĞLIK VE HUZUR ıLE ıNŞALLAH

tebrik ederim canım geçmiş olsun,miniğini kucağına almışsın ne güzel darısı bizim başımıza 24 eylülde bende sezaryana giriyorum.bebişini allah sana ve eşine daha doğrusu hepinizi birbirinize bağışlasın alkisalkisalkis

allah sizlere bağışlasın analı babalı büyütsün meleğini
bakalım bende gitcem yarın 41, haftayım ama hala gelmio bebeğim
inş. bendede vardır gelişmeler

X