Doğuma Hazırlık Kızlar yarın doğuma gidiyorum!...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

esraaydin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
132
0
arkadaşlar bugün muayene oldum 3-4 santim açılmam varmış doktor yarın sabah 8 de burda ol doğuma alcam seni dedi ayy kızlar çok heyecanlandım dua edin bol bol neolur birazda korku olmadı değil yani ama bir şekilde olacak işte...bir taraftan bebeğime kavuşacağım için çok mutluyum diğer taraftan korkuda var bol dua edin emi....hepimize kolay doğumlar inş...

canım allah sağlıkla kavuştursun bebeğine, hiç korkma, cesur ol, allaha bol bol dua et herşey yolunda gitsin diye, bir de bugünün tadını çıkar, hamileliğinin son günü ne de olsa, yarın bedeninden kopacak yavrun kucağına konacak. korkuyla bu özel günü zehir etme kendine, dualarım seninle...

Allah kolaylık versin canım....sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olursun inşallah...dualarım seninle....:Saruboceq:

gözğn aydın Allah sağlıklı bir doğum nasip etsin şimdi çok heycanlı olmalısın

ne heycanlı opuyorumnanaktan inşalah herşey yolunda gitcek we yrn alıcaksın meleğini kucağına..Allah kolaylıkwersin..

Allah tek seferde kolay kurtarsın inşallah. sancını boşa verme, bağırma tut kendini ve ıkın dedi teyzem çok çabuk oluyomuş böyle doğum. ınşallah sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın..

allah yardımcın olsun canım,ne güzel şu mübarek günde kavuşacaksın bebeğine..rabbim sağlıkl versin ikinizede..

allah yardımcın olsun,sen ve bebeğinin sağlıkla kurtulmanızı diliyorum.içini ferah tut güzel şeyler düşün ..

allahımmmm çok heyecanlandım..maşallahh ne güzel,allah bize de öyle kolay 3,4 cmlik açılma nasip etsin...alllah yardımcın olsun...

ah canım benim ne güzel ya, tadını çıkar bugününün, bence bol bol fotoğraf çekin, hatıra kalsın,

inşallah bebişini alırsın sağlıcakla kucağına,

darıısı başımıza...

kaç haftalıksın canım merak ettim benimde 4 cm açılmam var 39+5 haftalığım ama doktorum sancılarının gelmesini beklicez dedi açılman var diye sana suni sancı vermem normal giden bişeyi kurcalalmın bi alemi yok dedi pazar günü 40 haftam doluyo sancın olmasada pazartesi gel bakalım dedi bizde bekliyoruz
çünkü her açılma sonucunda suni sancıyla doğum başarılı olamayabiliyomuş sonuç sezeryana kadar varabilir dedi o yüzden sancılarının gelmesini yada suyunun gelmesini beklicez dedi

X