kizlarr haydi herkes kendinden bir seyler katarak hikaye olusturalim

ince bilek

👩‍👧
Pro Üye
16 Temmuz 2010
22.360
50.578
Pakize günlerce ağlayarak hapis hayatı yaşadı
Dualar etti
Pakize neredeydi
Kimdi bu kötü kadın
Onu kim kurtacaltı
Ahh Pakize ne oldu sana ?
hikaye sulandırıcınız geldi hanımlar:KK53:

Pakize çok sıkışmıştı. Onu kilitledikleri odada tuvalet yoktu. Ne yapsam diye düşündü. Sonra birden cam geldi aklına cama doğru yöneldi....

Eses07

Ne mutlu Türküm diyene!
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2013
79.389
57.395

Pakize çok sıkışmıştı. Onu kilitledikleri odada tuvalet yoktu. Ne yapsam diye düşündü. Sonra birden cam geldi aklına cama doğru yöneldi....

Akışa göre attım birşeyler :KK70:
Ahh Pakize başına neler geldi senin

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.842
42.007

Bir hışımla perdeyi açtı tam camı açacaktı ne görsün pencerenin önünde koskoca duvar,pakize şaşırdı artık kaçacak yeri yoktu,olduğu yerde altını ıslattı,sonra kapı açıldı gelen evin yardımcısıydı günlerdir tek lokma yemek yemeyen pakizeye bir kuru ekmek ve bir şise su verdi,pakize benim burada ne işim var siz kimsiniz dedi ama kadın bana birşey sorma sadece burada otur dedi.

ince bilek

👩‍👧
Pro Üye
16 Temmuz 2010
22.360
50.578
Bir hışımla perdeyi açtı tam camı açacaktı ne görsün pencerenin önünde koskoca duvar,pakize şaşırdı artık kaçacak yeri yoktu,olduğu yerde altını ıslattı,sonra kapı açıldı gelen evin yardımcısıydı günlerdir tek lokma yemek yemeyen pakizeye bir kuru ekmek ve bir şise su verdi,pakize benim burada ne işim var siz kimsiniz dedi ama kadın bana birşey sorma sadece burada otur dedi.
Sonra kadın odadan gelen kokuyu farketti. Offf pakizee sidikli olduğunuda söyleselerdi keşke dedi. Birazdan yanına ev ssahipleri gelecek neler olduğunu onlardan öğrenirsin dedi ve....

sn0wdr0p

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
4.172
6.389
Sonra kadın odadan gelen kokuyu farketti. Offf pakizee sidikli olduğunuda söyleselerdi keşke dedi. Birazdan yanına ev ssahipleri gelecek neler olduğunu onlardan öğrenirsin dedi ve....
Pakize nin ruhu duvarları tirmaliyordu. Çıkan ses ise ruhunu eritiyor, güneş girmeyen pencereler onu yerin karanliklarina doğru çekiyordu adeta. Ev sahibinin ayak sesleri koridoru aglatiyordu sanki. Ne kadar da uzun bir koridordu. Omrunun yarısı sanki bu ayak sesleriyle geçmiş gibiydi. Ayak seslerinden kaç kişi olduklarını anlamaya çalışsa da duyduğu her ayak sesi beynini daha da girift bir bilmece içine doğru itekliyordu. PakiZe çaresiz, pakize yorgun ve üzgün. Hüznünün gölgelediği yüreğinde yıllar yılı sevgi nedir tatmamıştı. Ve birden kapının kolu bütün sesleri bastırıp büyük bir gicirtiyla açıldı...

Son düzenleme:

ince bilek

👩‍👧
Pro Üye
16 Temmuz 2010
22.360
50.578
Pakize nin ruhu duvarları tirmaliyordu. Çıkan sen ise ruhunu eritiyor, güneş girmeyen pencereler onu yerin karanliklarina doğru çekiyordu adeta. Ev sahibinin ayak sesleri koridoru aglatiyordu sanki. Ne kadar da uzun bir koridordu. Omrunun yarısı sanki bu ayak sesleriyle geçmiş gibiydi. Ayak seslerinden kaç kişi olduklarını anlamaya çalışsa da duyduğu her ayak sesi beynini daha da girift bir bilmece içine doğru itekliyordu. PakiZe çaresiz, pakize yorgun ve üzgün. Hüznünün gölgelediği yüreğinde yıllar yılı sevgi nedir tatmamıştı. Ve birden kapının kolu bütün sesleri bastırıp büyük bir gicirtiyla açıldı...
Siz böyle güzel yazarsanız ben çekileyim aradan. Ben hikayeyi sulandırıyorum hep:)