Kızlarr sevgiliniz eski sevgilisiyle tatil yaparsa napardınız???

Öncelikle size böyle bir şey yaşatıldığı için çok üzüldüm.Allah size sabır versin.Seven ve sevgiye emek veren hiç kimse böyle bir davranışı haketmez.Düşünmek bile abes...

Seviyorum demenize son derece saygı duyuyorum.
Sadece kendinize şunu sorun:Affettiğiniz takdirde bütün bunları unutabilecek ve sevgilinize güvenebilecekmisiniz.Hiç olmamış kabul edip mutlu olabilecekmisiniz.
Cevabınız EVET se affedin ve bekleyin bakalım tekrar tatile nezaman çıkacak......
Lütfen kendinize değer verin......Yaptığının sonuçlarına katlansın.......
Bundan sonraki yaşamınızda çoooook mutlu olmanızı diliyorum.....

eski sevgilisiyle tatil yapan biri benim artık sevgilim olamaz kii bişey yapmama gerek yok yani:umursamaz:

Arkana bile bakma :1closedeyes:
aynı şeyi sen ona yapsan o kabul eder miydi?

Başıma Böyle Bir Durum Gelse Allah Korusun...

Kızı Yolar Sevgilimi Parçalardım!!

Bence Yapacağınız Apaçık Ortada.. Hayatınıza Tek Başınıza Devam Edeceksiniz..

önceden yapmışsa tamam ama geriye dönüyorsa sen iyice düşün tasın

o ortamdaymış kız bu bahane değil. ozaman ortamını değiştiriceksin eğerki sevgilini düşünüp değer veriyosan

Deli mi ne...Seni nie çağırmamış peki?Erkek işte hepsi aynı...Ben aralarında bişey olmadığına inanmıyorum..

Hem o kızın kendisi için bir hiç olduğunu söylüyor,hem de o kızla 3 gün tatil yapıyor,fotoğraf çekilmeleri de cabası yani, çok enteresan.. Siz olsaydınız, sizi ilgilendirmeyen ve sizin için koca bir hiç olan biriyle tatil yapar mıydınız? Benim bu önekte gördüğüm ise, klasik erkek tipi.. Ben olsam,şahsen bunu affedebilirmiyim diye düşünmem bile..:kızgın:Burada sizin kararınız önemli tabi...

asla affetmezdım. ki bırak mesaj atmayı o andan sonra bır sevgılım olmadıgını dusunurdum.benı aldatıp eskı sevgılısıyle tatıle gıdem adama neden parmaklarımı harcayıp mesaj atayımkı.

bende takardım koluma en taşından onlarla beraber tatil yapardım en eğlencesinden sırnaşık şey yada .. e o zaman bir şeytanlık düşünürdüm :d

boyle bırseyın olması ımkansız cunku askım ılk sevgılı benım yanı onceden begendıgı hoslandıkları olmus ama cıkma fılan olmamıs

X