Kızlarr sevgiliniz eski sevgilisiyle tatil yaparsa napardınız???

kabul edilebilir birsey olamaz heralde ilişkiye devam etsende gidisatı pek saglıklı olmaz

ya artık diyecek söz bulamıyorum, eski sevgiliye 3 gün tatil. Kısaca OHA !

Meraba

2 yıllık erkek arkadaşımın eski sevgilisyle bu yaz 3 gün tatil yaptıgını facebokta bir arkadaşının sayfasındaki resimlerde yakaladım. Görür görmezde ayrılık mesajlarını attım, agır hakaretlerde bulundum.. 3 gün boyunca sabah akşam beraberlermiş , tüm resimlerde hep ikisi yanyana.. 2 gün önce ay dönümümüzdü bana mesaj attıı bir sürü hiçbirine cevap vermedim..geçen gece evin önüne geldi inmek zorunda kaldım. Konuştuk saatlerce kesinlikle aldatmadıgını söylüyor. Bir sürü yeminler falan.. Arkadaş ortamımız ortaktı napabilirim diyor.. Kızın telefon numarasınıda verdi.. Herşeye razıyım yeterki benle ol tekrardan,bitmesin diyor..benim ilk ciddi erkek arkadaşımdı o. 2 yılımı verdigim insan.. Oda çok kötü durumda bende.. Ama inanmıyorum aralarında birşeyler geçitiginden eminim.sonuçta gündüz deniz,gece alkol falan. Kesin yakınlaşmaları olmuştr. Kızınt elefonu bile vardı kendisinde. Ama o kızın onun için koca bir hiç oldugunu söylüyor. Kafam çok karışık kızlar..napabilirim.. Bile bile affedebilirmiyim bunu unutabilirmiyim .. Diger yandanda seviyorumm:KK43: lütfen yardımmm
arkadaşları ortaksa,o kızı gördüğü an direkt tatilini bırakıp geri dönmeliydi.
tabi orada habersiz karşılaştıysa.
yok baştan onun olduğunu biliyorsa hiç gitmemeliydi. ve bunuda senden saklamamalıydı.. yani tamamen hatalı.
Yok yok kesinlikle sen polyannasın inandım şimdi kaydirigubbakcemile3 Hep bardağın dolu tarafını görüyorsun tebrik ediyorum vereliniortak

hay ağzına ,pardon kalemine sağlık. aynı fikirdeyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
beraber gittikleri kesin ....hadi orada karşılaştılar diyelim böyle bi tesadüf oldu biraz zor olsada....
onunla selamlaşma dışında görüşmemeliydi...geçmiş geçmişdir...sanada gelip durumu anlatmalıydı...
başkalarından duymakdansa eğer suçsuzsa o söylemeliydi...erkekleri anlayamıyorum...fırsat bu fırsat deyip her şeyi değerlendirebilen yaratıklar malesef...

hala daha seviyorum öylemi?? ee yanii aşallah.. nerde bu bollluk yeni orda beklesin ben eskisiyle tatil yapi ne bu böyle yaaa? yanisize deseki aşkım yapma lütfen o eskisiydi şimdi sen varsın hem yaz aşkıydı o gelip geçici dese onada eyvallahmı diceksiniz??

ne affetmesi ne unutmasıı hala daha bunumu düşünüyorsun arkadaşım.. unutma buerkekler çabuk yemin edebiliyorlar her sıkıştığında

hee bu arada eğer facede resimleri görmeseydin hala kek gibi sen sevdiğin kişin yalnız tatil yaptığını düşünüp seni ayakta uyutmasına izin vermiş olucaktın. ŞÜKRETMELıSıNKı ALLAH BıR ŞEKıLDE O FOTOĞRAFLARI GÖRMENı NASıP ETMıŞ ...

akannehir olcak şeymi bu bea
senle beraberken onunla tatil yapıyor olmaz öyle şey.:eek:lmaz:
bende affedemem açıkçası ama bazen olaylar göründüğü gibi olmayabiliyor.
bence sen ara o kızlada konuş,samimiyet derecelerini öğren,bakalım kız ne dicek.:sinifsinif:

eski değil bence yeni sevgilisi olmuş o. sakın güzelim sakın affetme affedilir bişey değil..mümkünse sana ulaşabiliceği her yolu kapat. iğrençlik resmen bana yapılcaktı varyaa ölmek için yalvarırdı o öküzcük.. asla güzelim ağlar sızlar duygu sömürüsü hayatta inanma canım unutulmıcak bişey değil canım sende unutursun dünyada tek erkek o değil sonucta.

bence de yok artık...
uzun süreli ilişkilerin bir çırpıda bitirilmesini pek doğru bulmam ama bu çok fazla...
yani devam etsen bile nasıl güvenecek,nasıl unutacaksın?
çok büyük hata:eek:lmaz:

bu kadarına pes diyorum
eski sevgiliyle bırak tatili hala onunla görüşebiliyor olması bile kavga sebebi
2 yıllık beraberlik ama bu kadarı fazla bence
bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa nafile olmalı bana göre

E ama bu resmen aldatma oluyor...
Yani bence...
Ne yapardınız kısmı ise çook göreceli bi kavram ben böyle bir şeyi aklıma bile getimek istemediğim için cvp bile vermiyorum allah korusun diyorum sadece.

e çüş artık harbiden!!!!!!!!akannehir nası genişliklerdir bunlar ya!erkek milleti hergün daha bi dumur ediyo beni burdan okuduklarımla..:umursamaz:
bikere gerrrrrçekten sevgilinin içi temiz olsa,şans eseri denk gelseler,tümmmm arkadaşları ortak çıksa-ki eski sevgilisiymiş zaten ortak mutlaka tanıdıkları vardır- hani o ortamı da terk edemedi diyelim.ozaman senin bu şekilde öğrenmeni beklemeyecek arkadaşım..kendine güvenen,öyle bişeyle alakası olmayan adam o kişiyi görür görmez sana açar telefonu,burda böle böle bi durum var haberin olsun.ben fazla aynı ortamda olmamaya çalışacağım ama şu sebeplerden burdan başka biyere tatile geçemiyorum vs vs der yani.çok mu zor...ki bence bu bile olmamalı:eek:lmaz: ama hani işin ennnnnnn uç noktası bu olabilirdi ancak!

Varsayalım tesadüfi karşılaştılar..
Fotoğraf çektirip samimi pozlar verip,üstüne üstlük face de yayınlamasının ne gereği varmış..
KArşılaşmaları tesadüf olsaydı en fazla merhaba der geçersin..
Gelince de sevgiline anlatırsın...

Sevgilin orada küçüğk bir kaçamak yapmış ex aşkı ile yakalanınca da kötü olmuş..
Vicdan yapmaya çalışıyor..
Kesinlikle affetme..2 yılını vermiş olabilirsin ama en azından farketmişsin..
Resmen tatilde fırsat kollamış..Kendine başka küçük kaçamaklar yaratmış..
Allahın sevdiği kulmuşsun ki görmüşsün..
Ölsün isterse senin aşkından,yapmadan önce düşünecekti...

karşılaşmış dahi olsalar saklaması yanlış, yani öğreniş biçiminiz kötü. madem bu kadar olağan bir olaydı gelip bahsetseydi :sinifsinif:

Yok yok kesinlikle sen polyannasın inandım şimdi kaydirigubbakcemile3 Hep bardağın dolu tarafını görüyorsun tebrik ediyorum vereliniortak
merhaba..
polyanamıyım bılmıyom ...
2 senelık bı ılıskı yanlıs anlasılma yzuunden bıtmemelı asla..
okadar emek verılcek ve tatıldekı tesaduf yuzunden 2 yıllık ılıskı bıtırılmemelı..
okadar emek ınsanın hayatından 2 sene neler sıgar ıcıne..
kaldıkı bı tesaduf yuzunden yazık edılmemelı ..
sevgılısı zaten demıs ben aldatmadım dıye tatıl bolgesınde ortak arkadaslar varsa bı kac bulusmada karsılasmıslarsa bu yuzden ılıskı bıtermı?..asla bıtmez..
burnunu surttsun sevgılısının ama ılıskının bıtırılmesınden taraf degılımdır..

X