Kızlarr sevgiliniz eski sevgilisiyle tatil yaparsa napardınız???

sema_zz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
8
0
Meraba

2 yıllık erkek arkadaşımın eski sevgilisyle bu yaz 3 gün tatil yaptıgını facebokta bir arkadaşının sayfasındaki resimlerde yakaladım. Görür görmezde ayrılık mesajlarını attım, agır hakaretlerde bulundum.. 3 gün boyunca sabah akşam beraberlermiş , tüm resimlerde hep ikisi yanyana.. 2 gün önce ay dönümümüzdü bana mesaj attıı bir sürü hiçbirine cevap vermedim..geçen gece evin önüne geldi inmek zorunda kaldım. Konuştuk saatlerce kesinlikle aldatmadıgını söylüyor. Bir sürü yeminler falan.. Arkadaş ortamımız ortaktı napabilirim diyor.. Kızın telefon numarasınıda verdi.. Herşeye razıyım yeterki benle ol tekrardan,bitmesin diyor..benim ilk ciddi erkek arkadaşımdı o. 2 yılımı verdigim insan.. Oda çok kötü durumda bende.. Ama inanmıyorum aralarında birşeyler geçitiginden eminim.sonuçta gündüz deniz,gece alkol falan. Kesin yakınlaşmaları olmuştr. Kızınt elefonu bile vardı kendisinde. Ama o kızın onun için koca bir hiç oldugunu söylüyor. Kafam çok karışık kızlar..napabilirim.. Bile bile affedebilirmiyim bunu unutabilirmiyim .. Diger yandanda seviyorumm:KK43: lütfen yardımmm

bence affetme..
tatile giderken eski sevgilisinin de gideceğini bilmiyordunuz değilmi,söylememişti yani..
ve siz yakalamasanızda söylemeyecekti..
bence unutun gitsin..

Bunuyapması cok kotu olmus canımmm dırek ayrılık sebebı bence eskı sevgılısyle 3 gun tatıll ya bunu nasl yapablr senın habern olmadan solemedennn ... bence son pısmanlk fayda etmez be cnm

bencede affetme,ne demek ya,görmesen haberin bile yok,çok kötü,çok...

Eski sevgilisiyle tatil mi, görüşmesi bile yanlış :1shok:
Onun için hiç değerindeyse neden tatilini beraber geçiriyor, sana söyleme gereği bile duymuyor. Yuh diyorum. :kızgın:

bence affetme..
tatile giderken eski sevgilisinin de gideceğini bilmiyordunuz değilmi,söylememişti yani..
ve siz yakalamasanızda söylemeyecekti..
bence unutun gitsin..

Doğru..Ya da onun da haberi yoktu, orda karşılaştı diyelim, o zaman geldiğinde sana anlatması lazımdı.

asla affedilebilecek bir şey değil bu, aklıma bile gelmez bir erkeğin böyle bir şey yapabileceği, erkekler bazen çok yaratıcı oluyor, pes :umursamaz:

sen görmeseydin belki sana hiç söylemiyecekti..kabul edilir bişey değil..

uzaklaş bu çocuktan a.s

yan yana resmler flan ne iş..
eski sevgiliyle bu yaknlaşmalar dogru degl..ortak arkadaşlar varmış bahaneye bak :mymeka:

kesinlikle affedilir birşey değil görüşme konuşma bile yolunu değiştir kurtulmana bak:kızgın:
yazık olmuş 2 yıla

affetme kesnlikle ne demek eski sevgilisyle 3 gun tatil sakın affetmek gibi bi yanilgiya dusme

ya belkı gercekdende o ortamda karsılasmıs olamazlarmı?..
sız orda degıldınız ve nasıl oldugnu bılmeden yanlıs bısı yapmasaydınız keşke..
sevgılınız sıze eskı sevgılısının numarasını bıle vermıs bısı olsa verırmıydı vermezdı..
aynı toplulukda ortak arkadaslar olabılır ama...

ya belkı gercekdende o ortamda karsılasmıs olamazlarmı?..
sız orda degıldınız ve nasıl oldugnu bılmeden yanlıs bısı yapmasaydınız keşke..
sevgılınız sıze eskı sevgılısının numarasını bıle vermıs bısı olsa verırmıydı vermezdı..
aynı toplulukda ortak arkadaslar olabılır ama...

Yok yok kesinlikle sen polyannasın inandım şimdi kaydirigubbakcemile3 Hep bardağın dolu tarafını görüyorsun tebrik ediyorum vereliniortak

Kesinlikle affetme
Eger sen böyle bisey yapsaydin o affedermiydi??? Bunu düsün ve kararli ol..

benim anlamadığım şu. tamam sevgilin bir şeyler karıştırmış. ama sevgilinin ortak arkadaşlarının sana hiç mi saygısı yok da, bu fotoları facebook a koyuyor. senin görebileceğini bile bile. sonuçta sen onun 2 yıllık sevgilisisin. bu yaptıkları çok ayıp çok. kesinlikle affetme.

ınanma bence..
Sen yakalamamış olsaydın eğer kesinlikle söylemeyecekti bunu sana.keşke direkt söylemeden kimler vardı neler yaptınız anlatmadın hiç felan deyip sorgulasydın..neyse geçmişibırakalım.yaptığı çk çirkin ve buyuk hata..

X