Kızlarr yumurtlama testinde t çizgisi c çizgisinden daha koyu

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
923
252
25
Kızlar merhaba yerleşme kanaması diye düşündüğüm kanama yaşadım iki üç gün önce şuanda ovülasyon testi yaptım ve fotoğraftaki gibi t çizgisi c çizgisinden daha koyu görünüyor acaba gebelik olabilir mi daha önce bu şekilde olup gebeliğini öğrenen oldumu yardımcı olur musunuz 🙏

Eklentiler

• IMG_20210101_233200.jpg
    IMG_20210101_233200.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 2.221
Gebelik testi yok galiba evde:) Bazıları öğreniyor ama benimde biraz koyuydu heveslendim ama sonra adet olmuştum. En iyisi gebelik testi bence

Var ama ilk idrarla yapmak istedim sizce bu koyuluk gerçekten koyumu yoksa ben mi kuruntuluyum
Bu koyuluk gerçekten koyu da arkadaşın dediği gibi lh hormonu adetle de yükselebiliyor gebelikte de gebelik testi yapmazsan veya kan vermezsen net sonucu alamazsın ne çok umutlan ne umutlanma inşallah hamilesindir tabi

Bu koyuluk gerçekten koyu da arkadaşın dediği gibi lh hormonu adetle de yükselebiliyor gebelikte de gebelik testi yapmazsan veya kan vermezsen net sonucu alamazsın ne çok umutlan ne umutlanma inşallah hamilesindir tabi
Allah razı olsun inşallah
Ben ovu testiyle öğrenenlerdenim. Varsa elinde yap diğer testten yoksa buna göre garanti bir cevap alamazsın.
Peki şuanda yapsam çıkarmı sizce ilk idrar olmasa 🤔 kafam çok karışık ya

Allah razı olsun inşallah

Peki şuanda yapsam çıkarmı sizce ilk idrar olmasa 🤔 kafam çok karışık ya
Ne zamandır sıkışıksın ilk idrardaki amaç hcg hormonunun idrarda birikmesi 4-5 saatlik bi sıkışıklık yeterli he elimde fazla test var diyorsan bi şimdi yap bide sabah :))

Varsa çıkar yapın isterseniz . Bhc hormonunun yüksekliği ile ilgili bir durum bu evdeki testler 20 civarı olunca çizgi gösteriyor şuan 30 üstü ise hemen çıkar 20 civarları ise hayalet gibi çıkar.testi ikiyede kesebilirsiniz ince bir makasla

Varsa çıkar yapın isterseniz . Bhc hormonunun yüksekliği ile ilgili bir durum bu evdeki testler 20 civarı olunca çizgi gösteriyor şuan 30 üstü ise hemen çıkar 20 civarları ise hayalet gibi çıkar.testi ikiyede kesebilirsiniz ince bir makasla
Sabah yapayım diyorum tek bi test kaldı çünkü inşallah çıkar ya

Bende gebeliğimi ovu testiyle öğrendim ama şöyle regl günümde :)
Evde gebelik testi yoktu ve gebelikten şüphelendim ilk gebelikten kalan ovu testlerinden bir tane yaptım ve T kopkoyu C silik çıkmıştı :)
Ertesi sabah gebelik testi aldık yaptım ve iki çizgi kıpkıırmızı

Reglime 8 gün var çıkarmı ki?
Birşey söylycem ama morelini bozma o yaşadığın kanama yerleşme değil yumurta çatlama kanamasıdır ki bende her ay oldu eğer ovi testi t koyu ise ovülasyon dönemindesindir ki hamile kalsan adete 8 gün olduğu için bugün yarın hamile kalsan geç döllenme olur

Bende gebeliğimi ovu testiyle öğrendim ama şöyle regl günümde :)
Evde gebelik testi yoktu ve gebelikten şüphelendim ilk gebelikten kalan ovu testlerinden bir tane yaptım ve T kopkoyu C silik çıkmıştı :)
Ertesi sabah gebelik testi aldık yaptım ve iki çizgi kıpkıırmızı
Benim attığım ovülasyon testim nasııl sizce

Birşey söylycem ama morelini bozma o yaşadığın kanama yerleşme değil yumurta çatlama kanamasıdır ki bende her ay oldu eğer ovi testi t koyu ise ovülasyon dönemindesindir ki hamile kalsan adete 8 gün olduğu için bugün yarın hamile kalsan geç döllenme olur
Normalde hiç böyle bi kanamam olmazdı ilk defa oldu çok şiş hissediyorum kendimi kabızım sürekli ve iki üç gün baş ağrısından öldüm o yüzden ikilemde kaldım 🤔

Normalde hiç böyle bi kanamam olmazdı ilk defa oldu çok şiş hissediyorum kendimi kabızım sürekli ve iki üç gün baş ağrısından öldüm o yüzden ikilemde kaldım 🤔
Benimde aynı olur karnım 3 aylık hamile gibi olurum bi gergin bi duygusal olurum başıma ağrılar girer hatta kasıklarım sızlar ama 3 4 bazen 5 6 damla kan gelir sildikçe yumurtlama kanaması her ay olurum ordan biliyorum dilerim gebesindirde ben yanılıyorumdur ama lütfen bu geceyi değerlendir koyuluktan eminsen

Yap sen testi yoksada çalışmalara devam 🤭🤭bozmadan morilini 🤗 bı arkadaşım bir ayda iki defa yumurtladi ikincide hamile kaldı grup kurup totem yaptık ilk ben hamile kaldım şuan ikimiz doğurduk aynı ayda üçüncü de büyüyor minnak yeğenim 🥰😍

X