Kizlarrr aranizda burun estetigi olup ilk aylarla 6.ay sonrasi goruntu gercekten cok farketti diyen var mi ??

Benim de 2.ayim sanki burun ucum aşağı gibi gülünce çok genisliyo yanlara doğru geçer mi bu modum çok düşük:KK43:((
Belki de odemlerden kaynakli bir genislemedir 2.ay henuz cok erken seklin belli olmasi icin,6.aya kadar sabredin yine de goruntu icinize sinmezse doktorunuzla gorusursunuz,ama emin olun 4ayda cok sey degisecektir😉

Ay çok sağolun Vallahi içim ferahladı kalın deriliyim bakalım perşembe bandaj çıkınca be olacak
Merhabalar 🌸 bende 15 gün önce ameliyat oldum doktor bandajları çıkarınca şok oldum hala da ağlıyorum gözlerim ayrık
Merhaba bende 12 gün önce ameliyat oldum benim burnum sorunluydu hem iç hem estetiği yapıldı benimde burnum kalın derili ben bir şey sormak istiyorum 1 hafta sonra alçıyı çıkardığında aynada kendimi görünce şok oldum gözlerim ayrık kaş aram oldukça geniş duruyodu ödem dedi bildiğiniz avatar gibiydim sizinde böyle oldumu perşembe bandajlarım çıkacak aynı görüntüyü göreceğim ve içim içimi yiyor pskolojim bozu bende 15 gün önce ameliyat oldum doktor bandajları çıkarınca şok oldum hala da ağlıyorum gözlerim ayrık kaş arası çok geniş
Merhaba bende 12 gün önce ameliyat oldum benim burnum sorunluydu hem iç hem estetiği yapıldı benimde burnum kalın derili ben bir şey sormak istiyorum 1 hafta sonra alçıyı çıkardığında aynada kendimi görünce şok oldum gözlerim ayrık kaş aram oldukça geniş duruyodu ödem dedi bildiğiniz avatar gibiydim sizinde böyle oldumu perşembe bandajlarım çıkacak aynı görüntüyü göreceğim ve içim içimi yiyor pskolojim bozuldu
bende 15 gün önce ameliyat oldum doktor bandajları çıkarınca şok oldum gözlerim ayrık kaş arası oldukça geniş aynaya bakmak istemiyorum. Doktorum düzelecek diyor ama sizin nasıl oldu düzeldi mi

Benim de bugün 13. Günüm. Burnumda ki bantlar ve nostril retainer yeni çıktı. Şu an bariz bir ödem var. Yandan çok hoş görünüyor ama önden Kocaman. Oysa alçının alındığı gün aynaya baktığımda çok daha güzeldi :KK43: muhtemelen o zaman bu kadar şişmemişti. Ben de sabırsızlıkla şişliklerin inmesini bekliyorum
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum. Şimdi nasıl burnunuz?

Merhabalar 🌸 bende 15 gün önce ameliyat oldum doktor bandajları çıkarınca şok oldum hala da ağlıyorum gözlerim ayrık

bende 15 gün önce ameliyat oldum doktor bandajları çıkarınca şok oldum gözlerim ayrık kaş arası oldukça geniş aynaya bakmak istemiyorum. Doktorum düzelecek diyor ama sizin nasıl oldu düzeldi mi
Sorunuz duzeldi mi bende de ayni sorun var 2.haftamdayim

Arkadaşlar ilk aylarda burunu beğenmek çok zor zaten. Sabırla beklemeniz lazım o burun daha çok değişece kküçülecek zarifleşecek merak etmeyin. 6. aydan sonra gözünüze güzel görünmeye başlayacak. Ama özellikle ilk 3 ay hokka bir şey beklemeyin :)

merhaba durumunuz şu an nasıl, bende yeni ameliyat oldum fakat o kadar kalkik oldu ki , nasıl desem neden böyle yapıyorlar anlayamıyorum
Cok kalkikti oyle boyle degildi bayagi tavana bakiyordu yani. 10 gunde indi merak etmeyin.ama.ben eski burnumu ozluyorum. O gunlerde yasadigim strese degmezmis. 3
Ayim bitti benim. Rahat dokunamiyorum. Sumkuremiyorum.cocugumun eli degecek birsey olacak diye tetikte beklemek yoruyor. Ve daha 1 senesi var. Eski burnum daha guzeldi bana gore. Ama cogu kiside suanki burnumu seviyor

Cok kalkikti oyle boyle degildi bayagi tavana bakiyordu yani. 10 gunde indi merak etmeyin.ama.ben eski burnumu ozluyorum. O gunlerde yasadigim strese degmezmis. 3
Ayim bitti benim. Rahat dokunamiyorum. Sumkuremiyorum.cocugumun eli degecek birsey olacak diye tetikte beklemek yoruyor. Ve daha 1 senesi var. Eski burnum daha guzeldi bana gore. Ama cogu kiside suanki burnumu seviyor
İnmesine sevindim, benim de 6.gün o zaman sabırla bekleyeyim zaten başka yapacak bir şeyde yok şu anlık. Stresi gerçekten çok kötüymüş. Her şeyin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğini düşünmüştüm, ama sonrasında kendimi forumlarda buldum. Umarım sizde sağ salim 1 yılı doldurursunuz.

X