Kizlarrr aranizda burun estetigi olup ilk aylarla 6.ay sonrasi goruntu gercekten cok farketti diyen var mi ??

Merhaba bende 12 gün önce ameliyat oldum benim burnum sorunluydu hem iç hem estetiği yapıldı benimde burnum kalın derili ben bir şey sormak istiyorum 1 hafta sonra alçıyı çıkardığında aynada kendimi görünce şok oldum gözlerim ayrık kaş aram oldukça geniş duruyodu ödem dedi bildiğiniz avatar gibiydim sizinde böyle oldumu perşembe bandajlarım çıkacak aynı görüntüyü göreceğim ve içim içimi yiyor pskolojim bozuldu
Evet bende de o görüntü oldu. O görünüme avatar görünümü deniliyor zaten. Kısa sürede geçti. Göz arasındaki ödem çabuk geçiyor da burundaki ödem için beklemek lazım. Özellikle kalın deri için daha çok beklemeli.

Ay çok sağolun Vallahi içim ferahladı kalın deriliyim bakalım perşembe bandaj çıkınca be olacak

Ay çok sağolun Vallahi içim ferahladı kalın deriliyim bakalım perşembe bandaj çıkınca be olacak
Canim endiselenme o tuhaf goruntu hepimizde oldu ama 1.ayinda gecmis olur merak etme😉 burundaki odeme gelince o biraz daha zaman aliyo benim 3.ayim daha ucum hala sert odemler var

Benim 4.ayim gün geçtikçe sanki daha cok büyüyor.bandaj ciktiginda incecik bi burundu nasil oldu da bu kadar kalınlaştı anlamadım

Umarım dediğiniz gibi olur, kalın deriliyim takıntı haline getirdim resmen durmadan aynanin karşısına gecip burnuma bakıyorum
Ay sormayın ben de . Pandemi de kimseyle görüntülü konuşmak istemiyorum çünkü karşındakini unutup burnunu incelemeye başlıyorum 😃

Kizlar yok mu aylar gectikce burnunda ciddi degisim ve guzellesme olan baska kimse😊
Merhaba canim ben de ayni doktora ameliyat oldum. Burun ucum ödemli onun dışında sorunum yok benim. 2. ayımı yeni doldurdum. /bir de benim burnum zor bir burundu yüksekti de /+ gerçekten belli bir süreye kadar belli olmuyor tanıdığım başka birinin burnu daha geç kendine gelmişti ve baya küçüldü sonradan

Merhaba canim ben de ayni doktora ameliyat oldum. Burun ucum ödemli onun dışında sorunum yok benim. 2. ayımı yeni doldurdum. /bir de benim burnum zor bir burundu yüksekti de /+ gerçekten belli bir süreye kadar belli olmuyor tanıdığım başka birinin burnu daha geç kendine gelmişti ve baya küçüldü sonradan
Gecmis olsun canim insallah zamanla odemlerimiz biter ve memnun kaliriz,benim de 3.5ay oldu cogu yerdeki odem gecti ama burun ucum hala sert umarım odemdir oyle kalmaz:)

Gecmis olsun canim insallah zamanla odemlerimiz biter ve memnun kaliriz,benim de 3.5ay oldu cogu yerdeki odem gecti ama burun ucum hala sert umarım odemdir oyle kalmaz:)
Burnumun ucu benim de öyle okuduğum yazılara göre de son geçen yermiş. Yeşil çay ananas ödem kürleri için diyorlar ama hiçbirini sevmedim

Burnumun ucu benim de öyle okuduğum yazılara göre de son geçen yermiş. Yeşil çay ananas ödem kürleri için diyorlar ama hiçbirini sevmedim
Ben son 3haftadir yesil cay icmeye basladim odeme faydasi oldu gibi hissediyorum tavsiye ederim ama tabi en iyi ilac zaman

Kızlar merhaba ben 6 gün önce burun ameliyatı oldum geniş kemikli büyük bir burnum bardı doktor burnumu kısalttı ve kalkık yaptı bu ne zön düzelecek acaba çok moralim bozuk ben doğal olsun asla kalkık olmasın demiştim beni dinlememiş şimdi burun deliklerim o kadar büyüdü ki insan içine çıkılacak gibi değil

Kızlar merhaba ben 6 gün önce burun ameliyatı oldum geniş kemikli büyük bir burnum bardı doktor burnumu kısalttı ve kalkık yaptı bu ne zön düzelecek acaba çok moralim bozuk ben doğal olsun asla kalkık olmasın demiştim beni dinlememiş şimdi burun deliklerim o kadar büyüdü ki insan içine çıkılacak gibi değil
Buraya ya da özelden fotoğraf atma şansınız yok mu?

Henüz çok yeni ameliyat olan hemen herkes benzer aşamalardan ve duygulardan geçti :)
Fotoğraf atabilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz

Canim hic uzme kendini,burun delikleri icin bisey diyemiycem bende oyle olmadi ama o kalkiklik iniyor normale donuyor hatta ben keske inmeseydi olmusken biraz daha kalkik olsaydi diyorum,kendine biraz zaman ver en az bir ayda yeni goruntusune alisiyor insan😉

Benim merak ettiğim bir şey var. Burun temizliğinizi nasıl gerçekleştiriyorsunuz. Sprey kullanıyorum evet ama temizliği tam sağlamıyor. Spreyden sonra kulak çubuğu ile temizliyorum. Birkaç yerde kulak çubuğu zararlı denilmiş.

Benim merak ettiğim bir şey var. Burun temizliğinizi nasıl gerçekleştiriyorsunuz. Sprey kullanıyorum evet ama temizliği tam sağlamıyor. Spreyden sonra kulak çubuğu ile temizliyorum. Birkaç yerde kulak çubuğu zararlı denilmiş.
Ben spreyden sonra cok zorlamadan sumkuruyordum,suan 4ayim olmak uzere hala orjinal hali kadar rahat temizlik yapilmiyor tabi,kulak cubugunu bende denedim cok zorlamazsan bi sikinti olcagini sanmiyorum belki hijyenden dolayi zararlı denilmistir

Canim endiselenme o tuhaf goruntu hepimizde oldu ama 1.ayinda gecmis olur merak etme😉 burundaki odeme gelince o biraz daha zaman aliyo benim 3.ayim daha ucum hala sert odemler var
Benimde 3. Ayım ve hala burnum yüksekte duruyor umarım ödemlerden dolayı öyle görünüyordur

X