Kızlarrr benim gibi olanlar var mı acil yardım ‼️‼️

Valla bu ay bnde çakşır kökü suyu kullandımda arkadaşta kullanmış dizinde göbek ağrınız varmış bnim de göbek deliğim düştü zannettim
Evet eğilip doğrulamıyordum yırtılıyordu sanki ama hamile olsam şu zamana kadar çoktan çıkardı idrar testleri de silik çıkıyor kan da negatif ne yapacağımı şaşırdım 😔

Hadi hayırlısı olsun canım 🙏🏻 Bu arada Ben ilk defa duydum pcosların ovülasyon testleri doğru sonuç vermiyor mu çünkü bende yapmak istiyorum ama böyle olunca ikilemde kaldım
Bence doğru sonuç veriyor çünkü ben 38. günümde yumurtlama görmüştüm fakat değerlendirememişti. bir daha da uzun süre görmedim. fakat 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım :)

merhaba. Evet pik olmuş. Yarın çatlayıp silikleşmeye bayar.Bugün ve yarını değerlendirebilirsiniz. Ben de Pcosum henüz çift çizgiyi göremedim. insan silikleri bile farklı yorumlayabiliyor.
Merhaba ben aylarca hiç görememiştim yumurtlama bir kere 38. günümde gördüm onu da değerlendirememiştim. nasip yani :) ama 2 ay sonra tamamen kendiliğinden oldu hala inanamıyorum 14 haftalık hamileyim. Allah herkese nasip etsin. bence kafanızı rahatlatın ve hiç yapmadığınız ağır hareketli işler yapın. ben işten ayrıldım ve köye gitmiştim çok yorulmuştum onun üstüne hemen olmuş demekki

Arkadaşlar 5 Aralık ve 6 aralıkta yaptım saat 2 de sizce akşam 8 de yine yapayım mı

Eklentiler

• IMG_20201206_140345.jpg
    IMG_20201206_140345.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 132
Merhaba ben aylarca hiç görememiştim yumurtlama bir kere 38. günümde gördüm onu da değerlendirememiştim. nasip yani :) ama 2 ay sonra tamamen kendiliğinden oldu hala inanamıyorum 14 haftalık hamileyim. Allah herkese nasip etsin. bence kafanızı rahatlatın ve hiç yapmadığınız ağır hareketli işler yapın. ben işten ayrıldım ve köye gitmiştim çok yorulmuştum onun üstüne hemen olmuş demekki
Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah:) Aslında bu konuya çok taktığım söylenemez ama istediğim zaman olur diye 1 sene beklediğim için zor olmasına şaşırıyorum. Muhtemelen ben de hamile olduğumu öğrenirsem çok şaşırırım.Ama şu yumurtlama olayına taktım. Bitki çayı içmeyen ben hayit tohumu içiyorum sırf çift çizgiyi ovülasyondan göreyim diye. Daha reglin 16. günü gerçi.. 20'ye kadar yolu var :)

X