Kızlarrr benim gibi olanlar var mı acil yardım ‼️‼️

Öyle yaparim. Benim ilk denemem tecrübe yok tabi yakinlarada çok sorulmuyor hemen beklenti oluyor onlarda cok tesekkur ederim cevap icin. Umarim guzel haberler aliriz.
Ay evet o yüzden burda sormak daha rahat benimde batmalarım kasığım çekildi falan oldu ama şu an hiç bir belirtim yok iştahım artı oda herhalde pandemide evde durmaktan 😂😂

Ay evet o yüzden burda sormak daha rahat benimde batmalarım kasığım çekildi falan oldu ama şu an hiç bir belirtim yok iştahım artı oda herhalde pandemide evde durmaktan 😂😂
Birazda çok istediğimizden psikolojik heralde belirtiler. Beklemek çok zormuş ama insan tedirgin oluyor normalde kaldirabilecegim seyler icin bile birinden yardim ister oldum 🙈

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi.Birkaç günde baş dönmesi yaşadım. Bazen sağ kasık ağrısı oluyor. idrarla birlikte pembe akıntı 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce Yerleşme kanaması mıydı? Bu kadar geciktikten sonra hamile olduğunu öğrenen var mı

Merhabalar , rahim filmi çektiren var mı aranızda nasıl bir işlem devlettemi özelde mi yaptırdınız anestezili mi anestesiz mi çektirdiniz bilgi verebilir misiniz ?

Benim bir arkadasim 2 ay bu şekilde kanama olmus leke seklinde testler hep negatif cikmis ucuncu ay hamile olduğunu öğrendiler. Umarım sizinkide oyle olur bende yarin bir test yapicam dayanamiycam sanirim bu aksam sol kasigimda ara ara batma oluyor
Bu nasıl mümkün olmuş biri bana açıklayabilir mi?

Merhaba ben yaptırdım ıkı ay oldu hiç anlatılan gibi olmadı çok hafif ağrı oldu çabuk geçti.İstanbul’da görüntüleme merkezinde yaptırdım çok tatlı bir bayan dr du sigorta ile 450 ye yaptılar.Virüs nedeni ıle çoğu hastane yapmıyordu sadece Zeynep kamil de yapılıyordu oda sıra bulmak imkansızdı

Merhaba ben yaptırdım ıkı ay oldu hiç anlatılan gibi olmadı çok hafif ağrı oldu çabuk geçti.İstanbul’da görüntüleme merkezinde yaptırdım çok tatlı bir bayan dr du sigorta ile 450 ye yaptılar.Virüs nedeni ıle çoğu hastane yapmıyordu sadece Zeynep kamil de yapılıyordu oda sıra bulmak imkansızdı
Benimde olduğum şehirde zor bulurum sıra özelde yaptırıcam ama anestezili mi anestezisiz mi ona karar veremiyorum siz baya uyguna yaptırmışsınız anestezisiz 600 anestezili 1000 tl dediler bana

Merhaba canım. Benm son adet tarihim 13 ekim. 3 kez farklı hastenede kan testi verdim 30 kasıma kadar ama hepsi negatifti doktorum da tarlusal denilen adet söktürücüyü verdi 6 gün içtim 10 gün içinde adet olursun ama olmadım bugun idrar testi yaptm ve pozitifff hemen kan verdim 1000.0 çıktı bakalm yaırn doktora gidicem. Araştırma yaparken seni gördüm yazmak istedim
Merhaba acaba tarlusal kullanırken mi gebe kaldınız yoksa öncesinde vardı da kandamı çıkmamıştı hayırlısı olsun bu arada🙂

Merhaba canım. Benm son adet tarihim 13 ekim. 3 kez farklı hastenede kan testi verdim 30 kasıma kadar ama hepsi negatifti doktorum da tarlusal denilen adet söktürücüyü verdi 6 gün içtim 10 gün içinde adet olursun ama olmadım bugun idrar testi yaptm ve pozitifff hemen kan verdim 1000.0 çıktı bakalm yaırn doktora gidicem. Araştırma yaparken seni gördüm yazmak istedim
Merhaba. Ben su an cok kötüyum. Corona geçirdim adetim cok düzensizlesti. Su an 20 gun gecti adetim nerdeyse. Ama yumurtlama akıntım oldu. Ama adet olmuyorum test yaptırıyorum negatif . Gebelik belirtileri de var. Napcam ben

X