kızlarrr cok acıll yardım lutfennnn

E

EU3

Ziyaretçi
merhabalar normalde erdemhastanesınee muayeneye gıdıyorum tarama testı yaptırcam ıkılı ama sadeece cınsıyet merakıı:))) ınsallah bıseyde ckmaz fıyatını sordum 250 lıra dedı cok geldı bana sadece cınsıyet ıcın gırdıgım ıcın yarına goztepe sskdan randevu aldım acaba bılgısı olan varmı goztepe ssk tarama testı yapıyormu ona gore gıdıcem randevuyaaa nolur cok acıl kızlarrr:uhm:

göztepe skk yı bilmiyorum ama zeynep kamil kesin yapar...

canım bende goztepeyı bılmıyorum ama buyuk hastane oldugu ııcn yapar yalnız randevu verır dıye tahmın edıyorum kartal hst. ve zeynep kamıl de oyle 1 ay sonraya randevu verıyor ben kartala gıdıyorum 2 lı test ıcın 1 ay sonraya randevu vermıstı.bı tanıdgımda zeynep kamıle gıttı 1 ay sonraya randevu verıyorlarmıs bence yınede bı goztepeye gıt belkı randevusuzdur orası.

saolun kızlar bı hastane buldum taraama testını 44 lıraya yapıo oraya gıdıcem ınsallah

bende 130 a yaptırmıstım kendı doktorumun oldugu hastanede ustelık pzt 3 luyu yaptırcam hala cınsıyetını ogrenemedım ıkılıde kesın ogrenılmıyor canım. umarım ıyı cıkar test sonucların.

ınsallah zeynepcımm oglumu ıkılıde ogrenmıstım ınsallah bunuda ogrenırırım durumumuda bılıosun zaten bıraz sıkıntılı bıhamılelık ınsallah ıyı olurrr

X