kızlarrr kızmayın anlayın sadece kimse kimsenin neler yaşadığını neden kopamadığını b

kızla neden buluşnuş ve bunu bunu kadar rahat sana nasıl söyleyebiliyor.

kalemero bu kadar rahat olunca söyler tabi.

Bana soylemiyor ki geldi diye ben caktirmadan sekreter kiza sordum geln giden var mi soran oldu mu diye boynuza devam ama ben dun postayi koydum sabahtan beri ariyor kahvaltiya gidelim faln dedi bende yok ailem bekliyor dedim

gerçekten postayı koymuşsunuz kalemero

Daha onceki konularinda da yormum ayni olmustu bu iste bir hesap var hirs var demistim.kizla ilgili dusuncen ona meydani birakmamak.bi de kredi meselesi varmis ki daha yeni anlatiyorsun.demek bu yuzden isini birakamiyosun
Sayfalarca uyari yapilsa da sen kendi dusuncen dogrultusunda hareket ediceksin.seninki derin bir ask acisi degil sadece.bu adam senin konusmani engellemek icin bi muddet daha oyalayaktir sonra ise ummadigin bir anda ortada birakacaktir en ummadigin anda.senin ona yapmadigini o sana yapacak ve komple hayatindan cikaracaktir
Ee onun da hesaplari var sonucta...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana soylemiyor ki geldi diye ben caktirmadan sekreter kiza sordum geln giden var mi soran oldu mu diye boynuza devam ama ben dun postayi koydum sabahtan beri ariyor kahvaltiya gidelim faln dedi bende yok ailem bekliyor dedim

Son sürat boynuza devam.Oh sefan olsun.
Kahvaltıyı seninle aksam yemeğini diğer sevgilisiyle yapacaktır.Planını bozmasaydın keşke adamın.
Ayrıca bu kadar sert posta koyma aman Allah korusun aranız bozulur.

Biraz hava alayim diye disariya ciktim s...... le denk geldim avm de ben boyle sansi icimi cok kotu bir huzun kapladi

X