Kızlık zarı dikimi yaptırıp sonuç alan var mı?

Söylemediği için bilmiyoruz da tabiki herşeyin bir oluru vardır Allah kimseye kötü yazı yazmasın ama bunu da bilmeye hakkı olmaz mı karşısındakinin? Yine de büyük konuşmamak gerek tabi..
Amin, güzel mantıklı konuşmuşsun ama o işler öyle olmuyor. Zehiri yuttuktan sonra hasta kusarsa tehlikeli ve acı verici olur çünkü çıkarken tekrar yakar.. Bunun gibi.

Pardon da bu nasıl yargılayıcı bir yaklaşım Alla
O işleri siz bayağı iyi biliyorsunuz belli ki ne diyelim anlatın da dinleyelim bari nasıl oluyormuş o işler
Pardon da bunlar ne kadar çirkin yaklaşımlar kimin ne yaşadığını veya bilip bilmediğini söylemek, yargılamak size mi kalmış. Yarın ne olacağını nerden biliyorsunuz da bu şekilde konuşuyorsunuz.
Toplulumuzda ve hala günümüzde erkek her şeyi yapmayı kendine hakmış gibi görünürken kadını yargılamak kimin haddine. Erkekler 50 farklı kişiyle yatıp kalkarken onlar evlendikleri kişileri kandırırken kadın da istemiş yaşamışsa ve toplumun sırf, tıbbi açıdan aslında zar olarak bile kabul edilmeyen bir yapıda kanama olmadığı için ( kızlık zarı bozulmamış olsa da doğru bir ilişki yaşanmışsa kanama olmaz) kadına şiddetten, suçlamaya, ölüme kadar giden olayları yaşatırken ne yazık ki utanmadan düşünmeden hala bu şekilde konuşuyorsunuz.
Ha siz şimdi çok biliyorsunuz çok yaşamışsınız dersiniz belki onun için de şunu söyleyim. Ben bakireyim ama doktorum, siz de at gözlüğünüzü kafanızdan çıkarıp biraz da olsa araştırmayı denerseniz kızlık zarı yani hymenle ilgili ve kapalı kızla el değmemiş kızla evlenmek isterim diyen erkeklerin o zamana kadar neler yaptıklarıyla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.
Bunu yapmanız yargılamanızdan ve bu şekilde konuşmanızdan daha kolay emin olun.

Pardon da bu nasıl yargılayıcı bir yaklaşım Alla

Pardon da bunlar ne kadar çirkin yaklaşımlar kimin ne yaşadığını veya bilip bilmediğini söylemek, yargılamak size mi kalmış. Yarın ne olacağını nerden biliyorsunuz da bu şekilde konuşuyorsunuz.
Toplulumuzda ve hala günümüzde erkek her şeyi yapmayı kendine hakmış gibi görünürken kadını yargılamak kimin haddine. Erkekler 50 farklı kişiyle yatıp kalkarken onlar evlendikleri kişileri kandırırken kadın da istemiş yaşamışsa ve toplumun sırf, tıbbi açıdan aslında zar olarak bile kabul edilmeyen bir yapıda kanama olmadığı için ( kızlık zarı bozulmamış olsa da doğru bir ilişki yaşanmışsa kanama olmaz) kadına şiddetten, suçlamaya, ölüme kadar giden olayları yaşatırken ne yazık ki utanmadan düşünmeden hala bu şekilde konuşuyorsunuz.
Ha siz şimdi çok biliyorsunuz çok yaşamışsınız dersiniz belki onun için de şunu söyleyim. Ben bakireyim ama doktorum, siz de at gözlüğünüzü kafanızdan çıkarıp biraz da olsa araştırmayı denerseniz kızlık zarı yani hymenle ilgili ve kapalı kızla el değmemiş kızla evlenmek isterim diyen erkeklerin o zamana kadar neler yaptıklarıyla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.
Bunu yapmanız yargılamanızdan ve bu şekilde konuşmanızdan daha kolay emin olun.
Ben kimseyi yargılamadım hanımefendi doğrudur ne yaşadığını bilemeyiz dedim siz uzattınız da uzattınız demek ki doktor olduğunuzu söylemeye çalışmak içinmiş bunca çaba ama pek de umrumda değil mesleğiniz açıkçası.Kim ne yaşadıysa kendine beni ilgilendirmiyor Allah herkese size de hidayet versin

Ben kimseyi yargılamadım hanımefendi doğrudur ne yaşadığını bilemeyiz dedim siz uzattınız da uzattınız demek ki doktor olduğunuzu söylemeye çalışmak içinmiş bunca çaba ama pek de umrumda değil mesleğiniz açıkçası.Kim ne yaşadıysa kendine beni ilgilendirmiyor Allah herkese size de hidayet versin
Amin öncelikle de size versin inşAllah.

Evet aynen doktor olduğunu söylemek için 639574634 karakter mesaj yazmış kız.. Yahu ne alaka alaka yaa çok enteresansın gerçekten, at gözlüğünü çıkarıp objektif bakmayacaksan bu forumda zorlanırsın. Herşey insanlar için kimin başına ne geleceğini bilemezsin, bunu unutma

Keşke hangi hastanede doktorluk(!) yaptığınızı söyleseniz de tabi o da doğruysa oralara uğramasak Allah korusun siz tedaviyi de yanlış yapıyorsunuzdur
Seviyenizi gayet açık bir şekilde belli ediyorsunuz. Allahtan, size hidayetin yanında akıl, fikir ve mantık da vermesini diliyorum. Zira oldukça eksik...

X