Kızlık Zarı Dikimi ?

👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Acınasısınız. Eğitim şart işte
Aynen canım eğitim şart senin gibilere
Kıyamam sana ya üç kuruş aklıyla laf sokmaya çalışıyor birde :KK70:
Üzüldüm senin adına cünkü kötü kalplisin bu benim cok psikolojimi bozan bir şey cok kücükken tacize ugradım ve hayal mayal hatirliyorum daha sonrasında o ergenliğim cahilliğim bunları fark etmem neden kan gelmediginin nedeninden emin bile değilim benim neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin insanlar hakkında yorum yaparken iki kez düşünün sonra bir gün o acınası duruma sizde düşmeyin ve umarım düşmezsinizde

Üzüldüm senin adına cünkü kötü kalplisin bu benim cok psikolojimi bozan bir şey cok kücükken tacize ugradım ve hayal mayal hatirliyorum daha sonrasında o ergenliğim cahilliğim bunları fark etmem neden kan gelmediginin nedeninden emin bile değilim benim neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin insanlar hakkında yorum yaparken iki kez düşünün sonra bir gün o acınası duruma sizde düşmeyin ve umarım düşmezsinizde
se

kötü kalpli olan sensin. ben asla bakire olup olmamana ya da diktirmene yorum yapmadım yapmam. benim tepki gösterdiğim şey "kan gelince temiz olduğumu kanıtlayacağım" diye iğrenç bir cümle kullanmandı. bakire olmayan inanlar pis demek istiyorsun. o kan gelince temiz mi olunuyor sana göre. kan gelmeyince pis öyle mi. namusu, temizliği iki damla kanda zannettiğiniz için acınasısınız. bir de bana üzülüyormuş ben sana acıyorum. sen neye dayanarak bana kötü kalpli diyebilirsin ya köşeye sıkışında iftiraya başladın. kötü kalpli görmek istersen aynaya bak. kadın düşmanısın resmen.

se

kötü kalpli olan sensin. ben asla bakire olup olmamana ya da diktirmene yorum yapmadım yapmam. benim tepki gösterdiğim şey "kan gelince temiz olduğumu kanıtlayacağım" diye iğrenç bir cümle kullanmandı. bakire olmayan inanlar pis demek istiyorsun. o kan gelince temiz mi olunuyor sana göre. kan gelmeyince pis öyle mi. namusu, temizliği iki damla kanda zannettiğiniz için acınasısınız. bir de bana üzülüyormuş ben sana acıyorum.
Temiz oldugumu ispatlamak derken asla başka kadınlara pis demek istemedim cünkü gerçekten kendime temiz oldugumu ispatlamiş olucam daha fazla bir şey demiyorum gerçekten o kadar kalbim kırıldıki birazdan silinebiliyorsa hesabımı silicem. Daha fazla yazmazsan sevinirim söyledigim sey yanlıs anlasılabilir ama kendimi acıkladıktan sonra hala devam etmen cok üzücü

Temiz oldugumu ispatlamak derken asla başka kadınlara pis demek istemedim cünkü gerçekten kendime temiz oldugumu ispatlamiş olucam daha fazla bir şey demiyorum gerçekten o kadar kalbim kırıldıki birazdan silinebiliyorsa hesabımı silicem. Daha fazla yazmazsan sevinirim söyledigim sey yanlıs anlasılabilir ama kendimi acıkladıktan sonra hala devam etmen cok üzücü
kendini açıklama şeklin karşındakine kötü kalplisin diyerek mi oluyor. şimdide acındırmaya çalışıyorsun. kan gelince temiz olduğum ispatlanacak demek kadınlara hakarettir. kendini acındırmaya çalışma. her neyse burda kapansın konu. uzatmanın anlamı yok.

Bence bazı şeyleri burda açıklamıyorsunuz zira hem saglikci hemde daha once iliski yasamayip esnek oldugunu biliyorsaniz bu konuya zerre takilmamaniz lazim birbirinin zitti gibi aciklamalar olmus

Bence bazı şeyleri burda açıklamıyorsunuz zira hem saglikci hemde daha once iliski yasamayip esnek oldugunu biliyorsaniz bu konuya zerre takilmamaniz lazim birbirinin zitti gibi aciklamalar olmus
Biraz öyle oldu

kendini açıklama şeklin karşındakine kötü kalplisin diyerek mi oluyor. şimdide acındırmaya çalışıyorsun. kan gelince temiz olduğum ispatlanacak demek kadınlara hakarettir. kendini acındırmaya çalışma. her neyse burda kapansın konu. uzatmanın anlamı yok
EVET SEN GERÇEKTEN KÖTÜ KALPLİSİN

Arkadaşlar ben daha once kimseyle birlikte olmadım sevgilimde öyle onunda ilki ben olucam ve ciddi düşünüyoruz ama benim kızlık zarım büyük ihtimal esnek ve ilk ilişkimizde kanamam olmayacağı kesin kimseyle birlikte olmadım ama ergenlikte kızlık zarının ne oldugunu bilmedigim zamanlar söylemeye çok utanıyorum ama kendimi tatmin etmeye calisirken denedim ve hic kan gelmemisti zaten öyle bir seyin oldugunuda kızlık zarıda ne bilmiyordum sonradan öğrendim sevgilimi bilemem ama herseyden once ben ilk olarak o kanı görmek istiyorum kendimi daha iyi hissedeceğim ona temiz oldugumu ispatlamis olacagım kimseyle bir sey yasamadım ve buna ragmen kanamam olmazsa sırf cahilligim yüzünden yıkılırım bu yüzden bende diktiricem benım merak ettigim sey su ben evliliği 2-3 sene sonra düşünüyorum sizce ne zaman diktirmeliyim şimideden diktirsem bir sey olur mu
Bence once psikolojik destek almak için araştırma yapmalısın.... Kendini pis olmadigina ikna etmek ciddi bir sorun bence artı yalanla hayatını birleştiren eğin birisi de varmış... Bakış açısı yaşanılan süreçler aile çevre vs ne olursa olsun akıl alır bir süreç değil kesinlikle destek almalısınız sonra ne yapacağınıza karar verin bence...

Ne gerek var kafanizi nerelerinize takiyosunuz ben yeni evlendim evlilik öncesi hic iliski yasamamistim ona rağmen bile kanamadi sadece hafif bi yanma batma hissi yasadim yani herkesin vajina yapisi farklidir arastirirsaniz resimli anlatimlar var anlarsiniz paraniza da yazik olur bunu kafasina takan bir arkadasim dügün gününü adetine göre ayarladi sirf adet oldugunu degilde zari patladi diye düsünsünler diye igrenc bir baski yapmayin yaptirtmayinda size güvenen güvensin yani

Canım İstanbuldaysan turgay hocaya git bence ona gidip herkes çok memnun bende gidicem bir çok ksii sonuç almış

Bu konuya nerden geldim gece gece bilmiyorum ama okuyunca cidden şok geçirdim yorumları. Olan bitenin özeti, erkek egemen toplumun kadınlara dayattığı zırvalar yüzünden kadınların bile birbirini aşağılaması. Kızlar napıyorsunuz cidden? Birbirinize, birbirinizin travmalarına, psikolojilerine neden saldırıyorsunuz?
Herkes kendinden sorumlu. Kimse de kimsenin ne yaşadığını bilemez. Özellikle ülkemizde, böylesine sağlam şekilde yıllardır tabu olmuş bir konuda kadınların birbirine düşman kesilmesini saçma buldum çok.
Diktirmek isteyenlerin psikolojisinin sebebi de erkekler.
Ha bence de kadınların artık bu algıya son vermesi ve bence bu işlemin artık yapılmaması gerekiyor. Ama şu ülkede, bunu yapmak demek birçok kadının ölüm fermanını imzalamak demek maalesef.
Ütopyalarda yaşayamıyoruz. Bu ülkenin gerçeği de bu. İnanıyorum ki ileride, gelecek nesille birlikte böyle çağ dışı şeyler de yok olacak. Ama o zamana dek en azından kadınlar olarak birbirimizi yaralamayalım bu konularda. Hele ki kadınların rahatça paylaşım yapabilmesi için kurulmuş bir platformda....

X