Kızlık zarı

BAYANLAR YARDIMCI OLUN

• Ankete Katılan
    4
Peki zorlandın mı hiç hem dikim sırasında hem dikim sonrasında 1 ay yani. Ve ilişki sırasında da çok acı verdi mi çoğu kişi daha ağrılı olur diyor ?
Zarda zorlanmadım hiç anlamadım dikildiğini bile çabuk iyileşti tek sorun dikişler çok kaşınıyor ☺️. Evet biraz acı oldu benimde ilk girişte sonra herşey normaldi olması gerektiği gibiydi. Ama hiç ağrı vs olmadı anlatılanlar gibi.

Zarda zorlanmadım hiç anlamadım dikildiğini bile çabuk iyileşti tek sorun dikişler çok kaşınıyor ☺. Evet biraz acı oldu benimde ilk girişte sonra herşey normaldi olması gerektiği gibiydi. Ama hiç ağrı vs olmadı anlatılanlar gibi.
Ya çok teşekkür ederim anlattıkların için ama çoğu kişi Turgay beyin adını verdiği için herkes reklamcı gözüyle bakıyor. Emin olamıyorum canım ya 😒

Arkadaşlar lütfen yargılamadan cevap verin yargılayacaklar başka yere gitsin. Ben kaza sonucu bekaretimi kaybettim. Ve ilerde evlenince sıkıntı olur diye korkuyorum. Ve dikim yaptırmayı planlıyorum. Eskişehir’de yaşıyorum. Orada yaptırmam gerekiyor. Eskişehir’de bunu yapan başarılı doktorlar varsa yazar mısınız ? Ha birde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıran arkadaşlar nasıldı yani işe yaradı mı ilişki esnasında kanama oldu mu ? Kaç TL ödediniz ve zorlu süreç yaşadınız mı? Sorularıma yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler herkese ❤️
Bende sürtünme sonucu kızlıgim zarar gördü benimde psikolojik olarak zor zman geciriyorum ama şöyle bir şey var kendimi ön plana aldim ve jinekolojik muayene oldum ne olmuş ne olmamış öğrendim belki ileride bir evlilik düşüncem olursa tam birleşme yasamadigim için vajinam dar bunu anlamaya bilir yada gider iki peçete ye kan damlatirim dedim yada dürüst olmyi bile düşündüm çünkü kimsenin namusunu bacak arasına sığdırmak sacama geldi öyle yani arkadaşım geçmiş olsun bende araştırıp duruyorum

Malatya’da işlem olan var mı ve kalıcı dikimin kanama ihtimali çok az deniliyor doğru mu

Kanamıştı... ya inanmazsa ne yaparım peki. Aileme geri gitmemi isterse ailem asla inanmaz. Kafayı yemek üzereyim İnan. Çevrende yaptıran varsa yardımcı olursan sevinirim❤️
Benim de kanamadı ama kimse ile hiçbir temasim da olmadi kanamadı diye aileye yollamak mi :KK43: hangi devir bu zaten merhamet yoksunu ise baştan anlarsiniz

Kızlar benim bekaretim vardi evlendiğimde . O halde kanamam olmadı yani. İlla kanama olacak diye bisey yok ilk iliskide. Olmayan da var. Bunuda düşünün derim

Kaza sonucu kendin yaptıysan dikim yapmana gerek yok çünkü anlar yani. Daha açık konuşmam gerekirse ilişkiye girilen vajina zaten genişler dikiş atsan dahi belli eder. Kaza sonucu ise zorluğundan darlığından zaten yargılamaz esnek olan hymenler de var

Arkadaşlar lütfen yargılamadan cevap verin yargılayacaklar başka yere gitsin. Ben kaza sonucu bekaretimi kaybettim. Ve ilerde evlenince sıkıntı olur diye korkuyorum. Ve dikim yaptırmayı planlıyorum. Eskişehir’de yaşıyorum. Orada yaptırmam gerekiyor. Eskişehir’de bunu yapan başarılı doktorlar varsa yazar mısınız ? Ha birde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıran arkadaşlar nasıldı yani işe yaradı mı ilişki esnasında kanama oldu mu ? Kaç TL ödediniz ve zorlu süreç yaşadınız mı? Sorularıma yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler herkese ❤️
Tatlım emin olman daha önemli çünkü benim de başıma bir olay geldi ve dedim yani kızlık zarı gitti vs Dr a gittim zedelemme var olmayabilir kanaman deyince beynim çok kötü bir psikolojiye girdim sonra aradan 1.5 yıl geçti bir ilişkim oldu ve öyle kolay değilmiş dedim gerçekten bu ameliyatı olmadan evvel iyi düşün kolay değil çünkü

Artık kimse yaptırmıyor mu arkadaşlar kimse kalmadı mı yardımcı olacak, bir kez kalici oldum daha önce de yazdım tuttu denildi aslında tutmamış başka doktorda öğrendim evlilik işine daha 2.5 yıl var tekrar kalıcı mı yaptırsam Turgay da yoksa gecici mi yaptirsam? Yardımcı olacak birisi yok mudur?

X