Kızlık zarı

İki kız yetiştiriyorum , yorumları , yaşanılanları okudukça felaket içim ürperdi. Okuduklarım şakamı ,gercekmi? Birileri kafa bulmak içinmi yazıyor ? Anlayamadım ki . Biz türküz . Rus felan değilizki bu konu bu kadar basit ve önemsiz olsun . Kızlarımızı bilinçlendirmek , örf ve adetlerimizi öğretmek çok önemli . Nasıl bir zamandır bu , gençler Çirkin şeyler anlatıyor , yorum yapanlar neredeyse alkışlayacak , doğru olmadığını anlatmayı bırakmışlar , olayı tebrik eder hale dönüştürmüşler ,yanlış olduğunu söylemeye kalkan oluncada saldırıya ugramış kimse kimsenin namus bekçisi degil gibi ifadeler yazılmış , gercekten inanamadım. Beynim durdu .Vatanım ne halde ? Gelelim cocuklarımız ülkemizde ahlaki ve tüm degerr yargılarımız öğrenerek büyüsünler derken ülkem coktan bitmiş . Heleki 13 yaşındaki çocukları eger bakire ise psıkologa götürüp benim kızım problemlimi diye soran bir avrupa ülkesinde yaşıyorsanız . Ülkemin durumu bu ise gurbette olan bizlerin evlatlarını rabbim korusun . Ürperdim .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen katılıyorum her geçen gün daha da kötüye gidiyor
daha kimseyi yargılamadım burada tek söz etmedim bu da sırf belki değişir ileride de gözü açılır belki benden çok daha imanlı olur yargılamayayım aman başıma gelir sonradan aklım başıma gelir vs vs
ama evet geleceğimiz gerçekten beni de çok korkutuyor...Çocuklarımız kimbilir nasıl bir dünyaya doğacak ve birlikte olmadıkları için asıl yargılanan onlar olacak belki ileride çünkü gidişat öyle..

hadi ya, ben de hukukçuyum; Türkiye'nin en saygın ve en ünlü üniversitelerinden birinde hukuktan başka bir dalda yüksek öğrenimime devam ediyorum ve bunu sana ispat edebilirim.
Hem edep namus ve ahlaktan bahsediyor hem de kendisine hiçbir itham edici söz söylememe rağmen "sizler gibi kimleer gelip geciyor elimizden :) " diye cümle kurabiliyor.

İyi ya kendi babası belli olmayan çocuğunun babalık davasına kendin bakarsın. Sizler toplumun kanayan yarasısınız. Cebinizde bes kurus olmaz baronun atadığı avukatları begenmez sonra dna testi yaptırmaya paranız çıkmaz davalar yıllarca sürer gider . Allaha şükür buraya geldim kurtuldum sizden . Aman bana uzak olun ne halt yerseniz yiyin sizlemi uğraşıcam heryermisiniz siz ya :) heh sen varsın kendin gibilerle uğraş bak sana devrettim geldim ben buraya :) hadi kolay gelsin :)

Aynen katılıyorum her geçen gün daha da kötüye gidiyor
daha kimseyi yargılamadım burada tek söz etmedim bu da sırf belki değişir ileride de gözü açılır belki benden çok daha imanlı olur yargılamayayım aman başıma gelir sonradan aklım başıma gelir vs vs
ama evet geleceğimiz gerçekten beni de çok korkutuyor...Çocuklarımız kimbilir nasıl bir dünyaya doğacak ve birlikte olmadıkları için asıl yargılanan onlar olacak belki ileride çünkü gidişat öyle..

Sevgiler ...

ağzınıza sağlık. umuyorum ki bari bu hanımefendinin güzel kızları körü körüne bekaret takıntılı olmazlar, dört duvar arasında başka kadınların yaşadığı hayatlara öykünerek mutsuzluk içinde hayatlarını geçireceklerine, hayatı boyunca tek bir adama mahkum ve mukadderatçı olmayan, sosyal, güzel aşklar yaşayan ve orgazm olabilen mutlu kadınlar olurlar.

Sevgiler ...

Telefondan bakıyorum şu an emnesiller alıntı yapmasın sinyal veriyor . Telefondan engelde koyamıyorum , uyucam , tatlı rüyalar bana :) huzurluyum oh cok şükür . Aklı olan huzurla yaşar . Önünüze gelene verin , belki biri evlenirde hayatınız kurtulur ümidi ile . Aklınaşında erkekde sizi almaz , sizin gibisini bulmanız gerek :KK66: Yalnız unutmayın erkeğin kaşarı kadından tehlikelidir :KK66: hadi çaav çav :KK66:

İyi ya kendi babası belli olmayan çocuğunun babalık davasına kendin bakarsın. Sizler toplumun kanayan yarasısınız. Cebinizde bes kurus olmaz baronun atadığı avukatları begenmez sonra dna testi yaptırmaya paranız çıkmaz davalar yıllarca sürer gider . Allaha şükür buraya geldim kurtuldum sizden . Aman bana uzak olun ne halt yerseniz yiyin sizlemi uğraşıcam heryermisiniz siz ya :) heh sen varsın kendin gibilerle uğraş bak sana devrettim geldim ben buraya :) hadi kolay gelsin :)

Sen hem "Heleki 13 yaşındaki çocukları eger bakire ise psıkologa götürüp benim kızım problemlimi diye soran bir avrupa ülkesinde yaşıyorsanız" diyerek yaşadığın ülke Hollanda'dan bu denli yaka silkiyorsun, hem de "Allaha şükür buraya geldim kurtuldum sizden" deyip kendi kendinle çelişiyorsun; daha kendini ifade etmekten acizsin. 3 üniversite bitirdiğini söyleyip kendini övme ritüellerine girmeyi ihmal etmiyorsun ama textlerde iki cümlede bir -de -da -mi -ki eklerini sürekli yanlış yazıyorsun. "kendi babası belli olmayan çocuğunun babalık davasına kendin bakarsın" diyerek de bana hakaret ediyorsun.
Velhasıl Hukuçu olduğuna emin misin?

Son düzenleme:
Düzeltme : aklınasında : aklıbaşında ( buda son iyiliğim olsun, sizlerle kaybedecek zamana acırım ben )

Sen hem "Heleki 13 yaşındaki çocukları eger bakire ise psıkologa götürüp benim kızım problemlimi diye soran bir avrupa ülkesinde yaşıyorsanız" diyerek yaşadığın ülke Hollanda'dan bu denli yaka silkiyorsun, hem de "Allaha şükür buraya geldim kurtuldum sizden" deyip kendi kendinle çelişiyorsun. 3 üniversite bitirdiğini söyleyip kendini övme ritüellerine girmeyi ihmal etmiyorsun ama textlerde iki cümlede bir -de -da -mi -ki eklerini sürekli yanlış yazıyorsun. "kendi babası belli olmayan çocuğunun babalık davasına kendin bakarsın" diyerek de bana hakaret ediyorsun.
Velhasıl Hukuçu olduğuna emin misin?

Bak gördümki ülkemin durumu içler acısı . Bunlar açıkta yapıyor sizler ancak böyle internet sitelerinde açıktasınız. Anlayan anladı hadi naş naş

Senin gibiler heryerde napalım , Allah islah etsin . Annenin vermediği edebi benmi sana burda kazandırcam . Zamanımı çalma yeter uza

Allahım böyle şeyleri okudukça çılgına dönüyorum en sinir olduğumda şu "namus bekçisi misin" demeleri yav kızlığını kaybetmekten korkmasan zaten gelip buraya gitmiş midir diye sormazsın yapıp arkasında dursanız bi derece ama önce işini görüp sonra 3 buçuk atanlarada ayrı bi kılım..kızlık önemli değil diyorsan kaybetmekten korkmazmış gibi konuşuyorsan o gelen kanı görmektende korkmıcaksın soruyorsan endişelerin korkuların kafanda soru işaretlerin var demektir bu şekilde ancak kendinizi kandırırsınız böyle konularda aileleride suçlamıyorum artık onlara da yazık

Son düzenleme:
Bu siteye rahat rahat girip cinsellikle ilgili bir sorunumu yazamıyorsam sebebi bu ahalidir. Lütfen cevaplarımızın konuyla alakalı olmasına dikkat edelim. Başlarda bir arkadaşımın bahsettiği gibi kadın kadına bunu yaparsa işimiz var.

merhaba avrupa ailelerinin kültürünü ahlakını eleştirmissiniz bu yorumlarınızı okudugumda 4eşliligi kabul edecek bir bayansınız. 13 yaşındaki çocugu bakire oldugu için psikolaga götürdügümüzü söylemissiniz eger bir kız 18ine gelmiş hala bir erkekle ilişki kuramıyorsa ve bunu istemiyorsa bu namus değil bir sorundur ve hastalıktır bunu küçük yaşta tespit etmek gerekir sizin gibi baskıcı tutucu bakirelik düşkünü , erkek her istedigini yapsın , kız kocasına bakire gitsin zihniyeti oldukca ne kadın hakkı olur ne kadına şiddet biter ancak kocanızın kölesi olur evde oturursunuz , kızlarınıza böyle baskıcı bir tutumla büyütmeye devam edin bakalım ne olucak . sizin cinsel isteksizlik sorunuz varki kızlarınızda cinsel hayatı olmasını garipsiyorsunuz bir erkegin cinsellige ne kadar ihtiyacı var ise bir kadının o kadar cinselige ihtiyacı vardır. bir bayan tabikide sevgilisiyle cinsellik yaşayacak.

Çok çatışmaları olan bir konu bu ama direk karar verebiliyorsunuz garip! Bir yanda doğudaki çocuk gelinler olmasın diye yırtınırken diğer yanda avrupalının 13 yaşındaki çocuğunu psikoloğa götürmesinin olması gereken tavır olarak lanse edilmesini kabullenemiyorum ben. 18 yaşındaki bir kızın erkeklerle kurduğu ilişkinin sağlamlığı ne zamandan beri cinselliğe dayanır oldu? 18 yaşındaki bir kız cinsellik yaşamadan da sağlıklı bir birliktelik yaşayabilir ve lütfen aksini iddia edip bunun hastalık olduğunu beyan ederken kaynakça gösterebilir misiniz?
P.s. Günümüz doktorlarının çoğu cinselliği hayati ihtiyaçlar listesine koymuyor, bilginize....

Konu açılış tarihine baktınız mı? Nisan ayında açılmış, eski ve konu sahibesi de siteye girmiyor.

X