Kizmakta haksizmiyim

Adi ustunde kayinvalide iste.daha oncede dedigim gibi ben ondan bi beklenti icine girmiyorum cunku el.hangi kayinvalide anne sicakligi anne sevgisi ilgisi gostermistirki gelinine.cok istisna ve istisnalar kaideyi bozmaz bu boyle.beni esimin ne yaptigi ne dedigi ilgilendirir.otesi teferruat.
ben de onu diyorum işte.
sonuçta kocanız da olsa el oğlu.
kimse sizi düşünmüyorsa siz kendinizi düşünün.

ben de onu diyorum işte.
sonuçta kocanız da olsa el oğlu.
kimse sizi düşünmüyorsa siz kendinizi düşünün.
Ne yapayim.aksam esimi kayinvaludemi karsima alip tartisayimmi.inanin bunu yapmaya gucum yok.karara uymak su durumda benim icin sagliklisi diye dusunuyorum

Ne yapayim.aksam esimi kayinvaludemi karsima alip tartisayimmi.inanin bunu yapmaya gucum yok.karara uymak su durumda benim icin sagliklisi diye dusunuyorum
yoo elbette tartışmayın. eğer baştan böyle alıştırdıysanız bir anda düzeni bozamazsınız.
yavaş yavaş bu alışkanlıklarını değiştirmeye çabalayın.

Kayinvalide napcaz gitcezmi diye once esimi aramis oda karimi ara sor bakalim ne dicek demis.kayinvalide sordu bana aksama haber verdik napalim diye dedimki gece hic uyumadim sayilir diye altini cize cize soyledim aman gitmeyelim der belki diye nerde anlamazliktan geliyo.madem erken kalkalim dedim.
Madem akşam biyere gitceksiniz gündüz kv bikaç saat çocuklara baksaydı sizde uyusaydınız.

bu anlatıgına göre çok ta bir sıkıntı yok ama sen o kadar yorgun ve bitkinsin sana herşey batıyor ,

erken kalkmaya çalış canım allah yardımcın olsun

yoo elbette tartışmayın. eğer baştan böyle alıştırdıysanız bir anda düzeni bozamazsınız.
yavaş yavaş bu alışkanlıklarını değiştirmeye çabalayın.
Biz sekiz yillik evliyim.ne badereler atlattik.illaki hic bisey en basindaki gibi degil tavrimi aldigim konular olmustur esimde eskiden daha kotuydu bu konuda bu yontulmus hali daha:)

Buarada dusuncelerinizi benimle paylastiginiz icin hepinize tesekkurederim.konuyu abartip abartmadigimi irdeliyordum.demekki cogunluk benim gibi dusunuyor.pekde haksiz degilmisim demek:KK43:

Meraba kizlar.birbucuk yasinda bebegim var dis cikartiyo tamda bu evrede bunyesi zayiflar bide grip olur.hemen hemen dogdugu gunden bu yannauyku diye biseyimiz yok.hele dun gece iki saatlik uykuyla duruyorum.esim bunu biliyor kayinvalideyle dun aksam filan yere gecmis olaya gidelim diye plan yapmista bulunduk.kayinvalide telefon acmis gidilcek olan yere.karar verilmis gidelim dediler ana oglan karar bellide banada nezaketen sordular gidelimmi diye.iki cocugum var yas aralari az.uykusuz kalmasam bile ev isi ve onlarin enerjisine yetismmekte zorlaniyom zaten.ustune ben yirgunmuyum uykusuzmuyum emribaki yapiliyinca sinir oluyorum.buarada kayinvalideyle altli usltluyuz.bazen cak karisiyo alinacak kararlara.ister istemez kiziyorum.haksizmiyim.
elinde harkulade bir fırsat var :KK70: bunu kullan ve gitmeee
Cocuk diş cıkartıyorr ishalll olduuu ateşi var. hiç bir yere gidemem. kocacım ayıp olur dersen sende annenle git. ama telin acık olsun cocuk kötüleşirse ararım dönersin de :KK70:
yapıştır lafı... gitme. sonra aaa iyileşti dersin :KK70:

elinde harkulade bir fırsat var :KK70: bunu kullan ve gitmeee
Cocuk diş cıkartıyorr ishalll olduuu ateşi var. hiç bir yere gidemem. kocacım ayıp olur dersen sende annenle git. ama telin acık olsun cocuk kötüleşirse ararım dönersin de :KK70:
yapıştır lafı... gitme. sonra aaa iyileşti dersin :KK70:
Esim bensiz hic bi yere adimini atnaz ya benle yada tartisir gitmeyiz.bu sekilde evde rahat oturamam zaten

İyi de size gidelim mi demiş zaten hadi gidiyoruz dememiş ki. Yaa böyle böyle yorgunum çocuk uykusuz gidemeyeceğim diyebilirsiniz yani. Hme hiç mi bir yere çıkamıyorsunuz anlamadım. Böyle cevap verirseniz sorun olmaz ki gitmediniz herhalde bu karışmak değil ki daha önce konuşulmuş bir şey emrivaki yapanda yok.

Ahhh o kaynana ahhh hala oğlunun tek kraliçesi olduğunu düşünüyorlar benciller ışte sen gitmesen kocan surat yapar allah kolaylık versin

İyi de size gidelim mi demiş zaten hadi gidiyoruz dememiş ki. Yaa böyle böyle yorgunum çocuk uykusuz gidemeyeceğim diyebilirsiniz yani. Hme hiç mi bir yere çıkamıyorsunuz anlamadım. Böyle cevap verirseniz sorun olmaz ki gitmediniz herhalde bu karışmak değil ki daha önce konuşulmuş bir şey emrivaki yapanda yok.
Gidelimmi diye sorarlar sonra evet cvbi cikana kadar ugrasirlar.buna kiziyorum.halimden nie anlamiyor esim diye.tavrimi koyardimda kalkipda esime laf yetirmeye gucum yok.

artik haber verilmisya illa gidilcek.gitmezsem en kotu ihtimal kavga ederiz en iyi ihtimal esimin bi hafta suratini tribini cekerim.bu yabi kendimi zinde hissetsem alirim okka okka lafi bende soylerimde ugrasamam simdi.

X