Kizmakta haksizmiyim

Miraclessss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2017
1.104
610
Meraba kizlar.birbucuk yasinda bebegim var dis cikartiyo tamda bu evrede bunyesi zayiflar bide grip olur.hemen hemen dogdugu gunden bu yannauyku diye biseyimiz yok.hele dun gece iki saatlik uykuyla duruyorum.esim bunu biliyor kayinvalideyle dun aksam filan yere gecmis olaya gidelim diye plan yapmista bulunduk.kayinvalide telefon acmis gidilcek olan yere.karar verilmis gidelim dediler ana oglan karar bellide banada nezaketen sordular gidelimmi diye.iki cocugum var yas aralari az.uykusuz kalmasam bile ev isi ve onlarin enerjisine yetismmekte zorlaniyom zaten.ustune ben yirgunmuyum uykusuzmuyum emribaki yapiliyinca sinir oluyorum.buarada kayinvalideyle altli usltluyuz.bazen cak karisiyo alinacak kararlara.ister istemez kiziyorum.haksizmiyim.

Sizde kendinizi bu kadar üzeceğinize belirtin 2 saatlik uykuyla durduğunuzu ve programa katılamayacağınızı. Neden kendinizi sıkıyorsunuz? Kimsenin programına uymak zorunda değilsiniz hele ki 2 çocukla.
Programa uymazsam yeni bir tartisma konusu olacak biliyorum.yorgunum uykusuzum bide kavgayi eklersem bayilir duserim artik.

Kayinvalide napcaz gitcezmi diye once esimi aramis oda karimi ara sor bakalim ne dicek demis.kayinvalide sordu bana aksama haber verdik napalim diye dedimki gece hic uyumadim sayilir diye altini cize cize soyledim aman gitmeyelim der belki diye nerde anlamazliktan geliyo.madem erken kalkalim dedim.

Kayinvalide napcaz gitcezmi diye once esimi aramis oda karimi ara sor bakalim ne dicek demis.kayinvalide sordu bana aksama haber verdik napalim diye dedimki gece hic uyumadim sayilir diye altini cize cize soyledim aman gitmeyelim der belki diye nerde anlamazliktan geliyo.madem erken kalkalim dedim.
Hepsi aynı nedense. İşlerine geleni anlarlar. Yerinizde olsam gittiğim yerde elimi hiçbir şeye sürmezdim. Birşey derseler de önce duymamış gibi yapıp heh efendim dalmışım kusura bakmayın 2 saatlik uykuyla duruyorumda derdim

Hepsi aynı nedense. İşlerine geleni anlarlar. Yerinizde olsam gittiğim yerde elimi hiçbir şeye sürmezdim. Birşey derseler de önce duymamış gibi yapıp heh efendim dalmışım kusura bakmayın 2 saatlik uykuyla duruyorumda derdim
Canim gittigim yer akrabalari zaten anlayisli insanlar cocuklarla bana is yaptircak insanlikta degil.hani bazi kisiler gelin dedigin hemen mutfaga girsin isterya oyle degiller yani.hani ben cocugum olmasa cayimi icer gecmis olsun dileklerimi diler oturdugum yerden kalkar gelirim.ama tam hareketliliginin ustu kuzumun ardinda onunde kosmaya mecalim yok.iste bunu esim anlamiyo.kaynanalar hep ayni ondan bi beklentim yok zaten.ama esim hayatimi paylastigim insanin daha anlayisli olmasini isterim daha acik sozlu.yani kayinvalide napalim gidelimmi diye esime sordugunda esimin hic beni karistirmadan anne gece cocuk uyutmadi bu plani erteyelim diyevilme cesaretini gostermesini isterdim.kizdigim kisi esim aslinda.

gece onu da kaldırın baksın
sen arada öğle molası veriyorsun ben onu da veremiyorum
deyin birşey derse de

Canim gittigim yer akrabalari zaten anlayisli insanlar cocuklarla bana is yaptircak insanlikta degil.hani bazi kisiler gelin dedigin hemen mutfaga girsin isterya oyle degiller yani.hani ben cocugum olmasa cayimi icer gecmis olsun dileklerimi diler oturdugum yerden kalkar gelirim.ama tam hareketliliginin ustu kuzumun ardinda onunde kosmaya mecalim yok.iste bunu esim anlamiyo.kaynanalar hep ayni ondan bi beklentim yok zaten.ama esim hayatimi paylastigim insanin daha anlayisli olmasini isterim daha acik sozlu.yani kayinvalide napalim gidelimmi diye esime sordugunda esimin hic beni karistirmadan anne gece cocuk uyutmadi bu plani erteyelim diyevilme cesaretini gostermesini isterdim.kizdigim kisi esim aslinda.
haklısınız bence.. benim eşimde böyle ama arada kafasına vura vura bu dediğinizi yaptırıyorum ama o da zor tabiki. Allah yardımcınız olsunn... Allah bu erkeklerede azıcık akıl fikir vicdan versin.

Neden haksiz buldunuz beni anlayamadim
bence de siz haksızsınız.
eşiniz annesini kıramıyor ama size acımıyor.
bari siz acıyın kendinize, açık olun.
kötüyüm çocuk kötü deyin gitmeyin.
ölüm mü var sanki?

gece onu da kaldırın baksın
sen arada öğle molası veriyorsun ben onu da veremiyorum
deyin birşey derse de
Canim bebegim geceleri ek gida almayi reddediyor ve geceleri meme altinda uyumak istiyor.tabi o sebepten sut yetmiyor bir saatte bir uyaniyor bazen daha az surede bile uyandigi oluyor.zaten 3gecedir boyleydi artik dun gece mecbur kaldi esim saat 2den sabah 4e kadar uyanikti bende uyumadim o arada sadece uzanmis oldum iki saat fazladan.benimde uyanik oldugumu sabahi ettigimi biliyor ve konusmuyor.artik gidilmesi gereken yere haber verilmis gitmemiz lazim diyemi dusundu artik.iste buna kiziyorumya.

haklısınız bence.. benim eşimde böyle ama arada kafasına vura vura bu dediğinizi yaptırıyorum ama o da zor tabiki. Allah yardımcınız olsunn... Allah bu erkeklerede azıcık akıl fikir vicdan versin.
Ben dedigi yaptiririm ama nasil tartisiriz o beni haksiz bulur kuser gunlerce.ama dedigim yapilmis olur.boyle dedigimi yapcaksa yapmasin.beni tartisma ortami cok etkiliyor cunki

bence de siz haksızsınız.
eşiniz annesini kıramıyor ama size acımıyor.
bari siz acıyın kendinize, açık olun.
kötüyüm çocuk kötü deyin gitmeyin.
ölüm mü var sanki?
Anasidir saygi duyarim.benim anne babamda cok kiymetlidir.bana haksizlik yapmadigi surece sıkınti yok.

Hayir saygisizlik degilde pismis asa su katmak diyelim anlatabiliyormuyum
ilgisi yok. siz iki çocuklu bir annesiniz. çocukların her günü farklıdır. dün iyiyken bugün kusabilir huysuz mızmız olabilir. kv de de bir anne. o da yaşamıştır bunları.

ilgisi yok. siz iki çocuklu bir annesiniz. çocukların her günü farklıdır. dün iyiyken bugün kusabilir huysuz mızmız olabilir. kv de de bir anne. o da yaşamıştır bunları.
Adi ustunde kayinvalide iste.daha oncede dedigim gibi ben ondan bi beklenti icine girmiyorum cunku el.hangi kayinvalide anne sicakligi anne sevgisi ilgisi gostermistirki gelinine.cok istisna ve istisnalar kaideyi bozmaz bu boyle.beni esimin ne yaptigi ne dedigi ilgilendirir.otesi teferruat.

Buarada hanimlar internetim yavas sayilir arada miniklerimede bakiyorum.cvb vermekte gecikirsem konu sahibi konuyu acip nereye gitti diye dusunmeyin.firsat buldukca bakiyorum.

X