Klomen ile hamile kalanlar varmı

Eklentiler

• B93AFA3B-69F3-4AAF-A2F3-288C96A48F9A.jpeg
    B93AFA3B-69F3-4AAF-A2F3-288C96A48F9A.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 37
Merhabalar. Günlerdir klomenle ve Pko ile ilgili yorumlar okuyorum. Kafam karmakarışık.
1 yıldır çocuk istiyoruz olmuyor. Ve Ocak ayından haziran aya kadar adet olmadım. Şubat aylarında devlet Hastanesi'ne gittim doktor tarlusal verdi içtim yine de regl olmadım. Sonra yine gittim hormonlara bakalım dedi. Test yaptı sorun yok dedi gönderdi. Ben de doktor oyle dediyse öyledir diye beklemeye devam ettim. Ama artık Mayıs ayında adet olmayınca özel hastaneye gitmeye karar verdim orda doktor benim hormon tahlillerime baktı ve Pko olduğunu söyledi sonra ultrasyon yaptı ve gösterdi kistlerimi. Bebek planladigimizi soyledim. Progestan verdi ve redostim verdi. Progestan 10 gün içtikten sonra adetim geldi. Adetimin 3 gününde gelmemi söylemişti gittim 15.06 bana klomen verdi ve günde bir kere tablet 5 gün icmemi söyledi herkeste farklı galiba dozu. 21.06 tarihinde yumurta takibi yapicaz. Sonra nasıl ilerleyecez yazarım. Ama klomen içmeye başladığım ikinci günü kas ağrılarım başladı ve belim ağrıyor bu normal mi? İnşallah bu ay artık hamile olucam. Her ay umutlanmak çok zor. İsteyen herkese Allah sağlıklı bebek nasip etsin 🤗

Bugün öğrendiğim sonuç itibariyle inşallah hamileyim dir 10.32 çıktı soran herkese tüm süreci seve seve anlatabilirim
İnşallah hadi hayırlı olsun adınıza çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻😘

2 yıılık evliyim ben evlendiğimden beri hiç korunmadım doktora gittim gebe kalamayıncı polikistik over dedi doktorum onun mücadelesini veriyoruz şuan geçen ay hgs çekildim sol tüpüm tıklayımış sağ tüpüm açıkmış doktorum bize bi tüp bile yeterli dedi birazcık dinlenmemi istedi daha sonra kontörele tekrar kontrole gittim klomen verdi onu kullandım bi yumurtam oluşmuştu yumurtyı çatlatmak için iğne verdi ilk iki gün ilişki dedi sonra bi gün arayla dedi bakalım bugün tam 10. günüm regl tarhimi bekliyorum bakalım artık hayırlısı çok zor bi dönem gerçekten 😔
Merhaba bende aynı sizin durumdayım sol tüp kapalı sağ hsg ile açıldı bu ay klomen kullanfım yalnız çatlatma iğnesi vermedi bakalım adetime 10 gün varr adet olmayacaksın ama olunca kesinlikle gel dedi doktorum inaallah rabbim tüm isteyene verir

Merhaba bende aynı sizin durumdayım sol tüp kapalı sağ hsg ile açıldı bu ay klomen kullanfım yalnız çatlatma iğnesi vermedi bakalım adetime 10 gün varr adet olmayacaksın ama olunca kesinlikle gel dedi doktorum inaallah rabbim tüm isteyene verir
Merhaba canım neden vermedi yumurta takipi yapması lazım ama yumurtan büyüdümğ büyümedi diye

Merhaba canım neden vermedi yumurta takipi yapması lazım ama yumurtan büyüdümğ büyümedi diye
Bende bilmiyorum yapmadı sadece öyle klomeni kullan gün aşırı ilişki dedi bu ay bekliyoruz dedi galiba hsg yeni çektiği için yavaştan mı ilerliyor acaba birdr Benim yumurtlama sorunum pek yok desteklemesi için vermiştir inşallah bu ay allahım herkesin gönlüne göre verir 3 yıldır olmuyor

X